2 $ocky / 2 Broke Girls

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od mrzeero »

Já teda musím říct, že jsem z dabingu silně zklamán, až znechucen... A překvapivě nejvíc mě zklamala Nikola Votočková, na Kat je nemastná-neslaná, chtělo by to někoho trochu živějšího, kdo by si s její postavou trochu vyhrál... Daleko více by k ní v tomhle případě sedla Hana Ševčíková (možná mě napadla i pro tu podobnost Kate Dennings-Rose McGowan)... Jitka Moučková ušla, ale byla to až moc očividná volba, Kudla a Ivo Hrbáč mi nevadili (uznávám, že dabovat s ruským přízvukem není sranda, takže snahy si cením), ale zcela mimo byl Vojtěch Hájek... S překladem uvidíme, jak se poperou v dalších dílech, tenhle překlad rozhodně není sranda... Celkově - podprůměr bez špetky originality v obsazení.... Ukamenujte mě!
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od BobSilas »

A sakra, a to by ti nevadil ten obrovský věkový rozdíl? Tady kamenují Vladimíra Kudlu, ač u staříků je ten rozdíl nepatrný, ale dát na mladou kočku ženu středního věku, to už je hodně odvážný a těch šestnáct let rozdíl je opravdu dost, u žen je to hodně znát.

U mě je to přesně naopak, já jsem znechucen s původního znění a obdivuju ty, což dokázali shlédnout celou sérii anglicky, mě po cca dvou minutách s těch příšerně uječených holek, které zní, jak afektované puberťačky rozbolela hlava, takže koukat na to dál anglicky, by byl pro mě krutý trest. :-> Porovnávat dabing s původním znění je hloupost, v tomto případě dvojnásobná. Dle mého názoru je dabing o hodně lepší jak původní znění.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Dany
Příspěvky: 25
Registrován: 13 čer 2010 22:26

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Dany »

BobSilas píše:
Jennifer Coolidge se tam poprvé objeví až ve čtrnácté epizodě, tak jak víš, že jí bude dabovat Radka Stupková? Zajímalo by mě, kdo dabuje Brooke Lyons (Peach), já jí nemůžu poznat? :-?
S tímto dabingem mám co do činění, takže vím, že to Radka Stupková bude... Pokud mě neklame paměť, tak do role Peach byla obsazena Adéla Kubačáková, ale ruku do ohně za to nedám, už si to nepamatuju po skoro třičtvrtě roce od natáčení... :D
Olda808
Příspěvky: 1042
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Olda808 »

Podle upoutávky na 3. sérii se již nekoná Nikola Votočková.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od fofo16 »

Olda808 píše:Podle upoutávky na 3. sérii se již nekoná Nikola Votočková.
A kým je nahradená?
Olda808
Příspěvky: 1042
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Olda808 »

Miroslava Součková, počkal jsem znovu na upoutávku.
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 11 čer 2014 20:59, celkem upraveno 1 x.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od bernyz »

3. SÉRIE
V českém znění: Miroslava Součková - Kat Dennings (Max Black), Irena Máchová - Beth Behrs (Caroline Channing), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg) a další.

Překlad: Zdeněk Hoffman
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Jitka Hoferková
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 s.r.o. 2014
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od fofo16 »

Úplne katastrofálne náhrady podľa mňa :-> Máchová so svojím zastretým altom na bárbinu Caroline?! Součková so svojím štebotavým hlásočkom na ironickú Max?! Kebyže sú naopak, tak v pohode, ale toto? :nesouhlas: :nesouhlas: :nesouhlas:
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od bernyz »

Viděl jsem ukázku a M.Sočková celkem sedí, Máchová vůbec.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5045
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Joe Black »

No je to škoda, ale tahle nahrazení se dala čekat.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“