2 $ocky / 2 Broke Girls • Dabingforum.cz

2 $ocky / 2 Broke Girls

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvekod kubik-dulik » 20 srp 2013 19:34

Od 2.9.2013 na Smíchově...
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod vita » 03 zář 2013 02:54

Tak po prvním dílu. Oleg zatím vypadal výborně. Earl zní tak na 30, ne na 75 (nejhorší casting). Kat je prostě Kat, její ironický a sarkastický tón mi chybí.
Překladatelsky je to šílený kunšt, většina věcí se povedla, ale tam, kde se v angličtině řechtám, jsem se u češtiny jen usmál.
Chybu jsem zaregistroval jednu, jak Caroline říká, že s Paris Hiltonovou se nebavila, tak protože - v anglické verzi je myslím, že je jen stomilionářka, v české, že jí (Hiltonové) je sto let....
vita

Příspěvekod takezo » 03 zář 2013 21:41

Tak Ivo Hrbáč mě velmi překvapil. Olegovi scény jsou ty u kterých se vždy nejvíc zasměju a u Iva jsem se taky zasmál, takže to nakonec vyšlo. Nikola Votočková taky ujde, originál je lepší samozřejmě a Jitka Moučková taky vyšla. Ale totální úlet je prostě Vladimír Kudla. ;)
takezo

Příspěvekod oberon » 05 zář 2013 13:48

Taktéž je po premiéře, takže přesunuto mezi seriály...
oberon

Příspěvekod BobSilas » 05 zář 2013 15:06

vita píše:...tam, kde se v angličtině řechtám, jsem se u češtiny jen usmál...
Kat je prostě Kat, její ironický a sarkastický tón mi chybí.

Tak proč na to nekoukáš v angličtině a kazíš zábavu všem, co na to chtějí koukat česky?! Kdyby Max (v podání Nikol) byla ještě o trošku víc ironická a sarkastická tak by to bylo nesympatické a afektované (tak jako v originále). :-x

Ivo Hrbáč má dokonalí ruský přízvuk a Olega dabuje jak rodilí rusák, zní o mnoho líp jak v původním znění. Vojtěch Hájek na Hana moc nepasuje, s „t'amanským“ přízvukem by to bylo dobré, ale takto plynule česky neumí žádný Vietnamec ani ten co se narodil v Česko-Slovensku. Nikola a Jitka jsou výborné. Vladimír Kudla má šestašedesát, takže ten věkový rozdíl je zanedbatelný, ten čiperný dědula Earl vypadá tak na šedesát a v originále má hlas daleko jemnější, Kudla se na něj hodí bezvadně. :-:

Jennifer Coolidge se tam poprvé objeví až ve čtrnácté epizodě, tak jak víš, že jí bude dabovat Radka Stupková? Zajímalo by mě, kdo dabuje Brooke Lyons (Peach), já jí nemůžu poznat? :-?
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
BobSilas

Příspěvekod mrzeero » 06 zář 2013 10:58

Já teda musím říct, že jsem z dabingu silně zklamán, až znechucen... A překvapivě nejvíc mě zklamala Nikola Votočková, na Kat je nemastná-neslaná, chtělo by to někoho trochu živějšího, kdo by si s její postavou trochu vyhrál... Daleko více by k ní v tomhle případě sedla Hana Ševčíková (možná mě napadla i pro tu podobnost Kate Dennings-Rose McGowan)... Jitka Moučková ušla, ale byla to až moc očividná volba, Kudla a Ivo Hrbáč mi nevadili (uznávám, že dabovat s ruským přízvukem není sranda, takže snahy si cením), ale zcela mimo byl Vojtěch Hájek... S překladem uvidíme, jak se poperou v dalších dílech, tenhle překlad rozhodně není sranda... Celkově - podprůměr bez špetky originality v obsazení.... Ukamenujte mě!
mrzeero

Příspěvekod BobSilas » 06 zář 2013 12:27

A sakra, a to by ti nevadil ten obrovský věkový rozdíl? Tady kamenují Vladimíra Kudlu, ač u staříků je ten rozdíl nepatrný, ale dát na mladou kočku ženu středního věku, to už je hodně odvážný a těch šestnáct let rozdíl je opravdu dost, u žen je to hodně znát.

U mě je to přesně naopak, já jsem znechucen s původního znění a obdivuju ty, což dokázali shlédnout celou sérii anglicky, mě po cca dvou minutách s těch příšerně uječených holek, které zní, jak afektované puberťačky rozbolela hlava, takže koukat na to dál anglicky, by byl pro mě krutý trest. :-> Porovnávat dabing s původním znění je hloupost, v tomto případě dvojnásobná. Dle mého názoru je dabing o hodně lepší jak původní znění.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
BobSilas

Příspěvekod Dany » 08 zář 2013 17:16

BobSilas píše:
Jennifer Coolidge se tam poprvé objeví až ve čtrnácté epizodě, tak jak víš, že jí bude dabovat Radka Stupková? Zajímalo by mě, kdo dabuje Brooke Lyons (Peach), já jí nemůžu poznat? :-?

S tímto dabingem mám co do činění, takže vím, že to Radka Stupková bude... Pokud mě neklame paměť, tak do role Peach byla obsazena Adéla Kubačáková, ale ruku do ohně za to nedám, už si to nepamatuju po skoro třičtvrtě roce od natáčení... :D
Dany

Příspěvekod Olda808 » 11 čer 2014 19:44

Podle upoutávky na 3. sérii se již nekoná Nikola Votočková.
Olda808

Příspěvekod fofo16 » 11 čer 2014 20:06

Olda808 píše:Podle upoutávky na 3. sérii se již nekoná Nikola Votočková.

A kým je nahradená?
fofo16

PředchozíDalší

Zpět na Seriály