MI5 / Spooks

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

MI5 / Spooks

Příspěvek od Gusta »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Petr Pospíchal - Peter Firth (Harry Pearce), Ivan Vyskočil - Hugh Simon (Malcolm Wynn-Jones), Ljuba Krbová - Nicola Walker (Ruth Evershedová), Michal Dlouhý - Rupert Penry-Jones (Adam Carter), Lucie Benešová - Miranda Raison (Jo Portmanová), Lucie Zedníčková - Hermione Norris (Ros Myersová), Václav Rašilov - Rory MacGregor (Colin Wells), Filip Čáp - David Oyelowo (Danny Hunter), David Švehlík - Richard Armitage (Lucas North), Daniel Bambas - Raza Jaffrey (Zafar Younis), Kateřina Petrová - Keeley Hawes (Zoe Reynoldsová), Michaela Kuklová - Shauna Macdonald (Sam Buxtonová), Jan Šťastný - Matthew Macfadyen (Tom Quinn), Marek Holý - Shazad Latif (Tariq Masood), Naďa Konvalinková - Gemma Jones (Connie James), Ivo Hrbáč - Max Brown (Dimitri Levendis), Miloš Vávra - Robert Glenister (ministr vnitra), Simona Postlerová - Anna Chancellor (Juliet Shawová), Martin Písařík - Alex Lanipekun (Ben Kaplan), Kateřina Lojdová - Olga Sosnovska (Fiona Carterová), Kateřina Brožová - Genevieve O'Reilly (Sarah Caulfieldová), Eliška Nezvalová - Agni Scott (Ana Bakhshiová), Miloslav Mejzlík - Matthew Marsh, Jonathan Hyde (Bob Hogan, Ilya Gavrik), Petra Hanžlíková - Megan Dodds (Christine Daleová), Jolana Smyčková - Gugu Mbatha-Raw (Jenny), Ivan Jiřík - Simon Abkarian (Dariush Bakhshi), Tereza Bebarová - Sophia Myles (Beth Bailey), Stanislav Šárský - James Laurenson (Sholto), Jarmila Švehlová - Jenny Agutter (Tessa Phillipsová), Zbyšek Horák - Simon Russell Beale (ministr vnitra), Tomáš Juřička - Iain Glen (Vaughan Edwards), Vendulka Křížová - Lara Pulver (Erin Wattsová), Petr Vágner - Geoffrey Streatfield (Calum Reed) Jitka Smutná - Alice Krige (Elena Gavriková), Josef Pejchal - Tom Weston Jones (Sasha Gavrik), Renata Volfová - (časové a místní údaje, titulky)

Episodní role: Martin Písařík - Omid Gholami (Kareem), Jiří Klem - Paul Bhattacharjee (Mohammed Khordad), Miroslav Saic - Stuart Wilson, John Castle (Arkardy Katchimov, Jocelyn Myers), Kateřina Lojdová - Paloma Baeza (Elizaveta Starkova), Jan Vlasák - Robert East, Tim McInnerny (Richard Dolby, Oliver Mace), Petr Pelzer - Richard Johnson (Bernard Qualtrough), Bohdan Tůma - Corey Johnson (Richard Boyd), Libor Hruška - Andrew Tiernan,?, ?, ? (Forster, Davie, Darshavin, Nielson), Vilém Udatný - Sam Spruell (Jason Belling), Zuzana Geislerová - Lindsay Duncan (Angela Wellsová), Pavel Vondra (Meynell, Ahmed), Radek Škvor (Dean), Šárka Brázdová (Sarah), Petr Neskusil (Ashok), Berenika Kohoutová (Nina), Jakub Saic (Dillon), Ladislav Cigánek (Asa), Marek Holý (Stevens, Sarkisian, Rowan), Daniel Bambas (Jawad, Andy, Zafir), Rudolf Kubík (Bělecký), Michal Holán (Kat, Lawrence), Martin Stropnický (Kuzněcov, Fletcher, Russell), Jaromír Dulava (Asnik), Aleš Háma (Mills), Vladimíra Včelná (Margarite), Filip Čapka (Michael, Lambert, George), Ilona Svobodová (Rebecca), Filip Blažek (Simpson, Hillier, Sampson), Jan Vondráček (Roscoe, Thorm, Eishworth, Andrew, Khorad), Dagmar Čárová (Diana, Debra, Helen), Pavel Šrom (Farrok, Fred, DC), Andrea Elsnerová (Leight), Petr Rychlý (James), Jiří Čapka Kallis, velvyslanec, Walker, Martin Učík (Ibrahim), Bedřich Šetena (Wise, Collington, Curtis), Lukáš Hlavica (Paynton), Svatopluk Skopal (Styles, Taylor), Pavla Rychlá (Sally, Olivia, Michelle), Petr Vágner (Rudy Chaldum, Mani, Ozal, Jason), Kateřina Velebová (Michelle, Juliet, Tash), Jiří Prager (Harakat), Stanislav Lehký (Zuli, Swif), Miluše Šplechtová (Patricia, Carmen), Kamila Špráchalová (žalobkyně), Karel Gult (soudce, Hugo), David Matásek (Morgan), Lucie Vondráčková (vikářka), Tomáš Juřička (Moram, Mortimer), Mojmír Maděrič (Howel-Davis), Nikola Votočková Catherine, Petr Oliva (Celenk), Ludvík Král, Lukáš Jurek, Ondřej Kavan, Zbyšek Pantůček, Marek Libert, Petr Lněnička a další

Překlad: Irena Zíková (série 1), Ondřej Galuška (série 1), Ivo Kubeš (série 1-3), Inka Vostřezová (série 1-5), Jarmila Hampacherová (série 4-10)
Dialogy: Michal Vostřez (série 1-9), Jaroslav Pešice (série 1), Elvíra Němečková (série 1), Jarmila Hampacherová (série 5-10), Helena Čechová (série 5-10)
Dramaturgie: Jarmila Hampacherová (série 1-2), Petr Šaroch (série 3-10)
Mistr zvuku: Ladislav Krýsl (série 1-2), Zdeněk Dušek (série 1-2), Jiří Meixner (série 1-2), Petr Lenděl (série 1-2), Leoš Martínek (série 3-10)
Asistentka režie: Hana Zapletalová (série 3-10)
Vedoucí produkce: Lea Suchánková (série 1-2), Pavel Fuchs (série 3-9), Markéta Vyšínová (série 10)
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Šéfproducent: Vladimír Tišnovský
Režie: Michal Vostřez
Vyrobila: Pro Českou Televizi Studio Můstek 2004-2005 (série 1-2), 2011 (série 3), 2012 (série 4-7), 2013 (série 8-10)
Naposledy upravil(a) Gusta dne 09 dub 2014 09:30, celkem upraveno 12 x.
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od Gusta »

Zatím jde pouze o základní informace. Další, podrobnější výpis rolí přibude časem, stejně jako roztřídění hlavních hrdinů na jednotlivé série. Ti se totiž v tomto seriálu střídají jak na běžícím pásu :-) Kdyby někdo rovnou věděl další věci z hlavy, dejte vědět!
P.S. Parádní seriál s parádním dabingem! ;-)
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od Anguilla »

Serial a dabing paradni i když me vadi proč ho CT zabiji tak pozdnim časem vysilani to nechapu...Proč ho nedavaj dřiv když od osmi davaj ..
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4695
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od Newmy »

Z uvedeného zápisu mi není jasné, co zazní u 1-2. série za výrobce. Můstek pro ČT, nebo jen Můstek a Česká televize tam vůbec nezazní? :-?
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Gusta
Příspěvky: 148
Registrován: 13 lis 2008 09:38

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od Gusta »

Má tam být "Pro ČT vyrobilo Studio Můstek". Získány dalších některé informace o tvůrcích - doplněno. Až proběhne roztřídění na série, bude to samozřejmě vypadat o něco líp a přehlednějc :-)
Jinak poděkování za vyhrabání těchto nových i případných dalších archivních informací o výrobě seriálu patří panu režisérovi osobně. ;)

anguilla: S tímto bohužel panuje jen souhlas.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od bloom »

Také se přidávám se souhlasem, výborný seriál i dabing. :-: Bohužel ani seriál ani dabing neobsahuje titulky, takže by se tvůrci českého znění bez jejich pomoci určovali jen těžko.
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MI5 / Spooks

Příspěvek od DAN K. »

i me se dabing velmi libi a velmi ocenuju, ze se neopakuji daberi vedlejsich roli, kazdy dabuje ve dvou dilech a pak pryc a v dalsi serii je nekdo jiny. A celkem vysly i takovy divoky pokusy jako petr rychly na chladnokrevnyho vrahouna. Akorat to nestiham v dobe, kdy to vysilaj a 6. serii v dabingu jsem uz nikde nenasel :(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“