Kancl / The Office

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 425
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Kancl / The Office

Příspěvek od Grizzli5690 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Prima, ČT, SkyShowtime

1.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard)

Dále v českém znění: Jitka Ježková - Melora Hardin (Jan Levinson-Gouldová), Marek Libert - David Denman (Roy Anderson), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Jaroslav Kaňkovský - Creed Bratton (Creed Bratton), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Svatopluk Schuller/Jiří Kodeš - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Jaromír Meduna - Oscar Nuñez, Craig Robinson (Oscar Martinez, Darryl Philbin), Ludmila Molínová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Pavel Šrom - Larry Wilmore (Mr. Brown), Klára Jandová - Amy Adams (Katy) a další

Zvuk: Svatopluk Cechel
Překlad: Vladimír Fuksa
Produkce: Jaroslav Richtr, Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Dialogy: Eva Dítětová
Režie: Jiří Kodeš
Pro FTV Prima vyrobila S Pro Alfa - 2008

2.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard)

Dále v českém znění: Jitka Ježková - Melora Hardin (Jan Levinson-Gouldová), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Jiří Kodeš - Creed Bratton (Creed Bratton), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Pavel Šrom - David Koechner (Todd Packer), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Jaromír Meduna - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Ludmila Molínová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Daniela Bartáková, Klára Jandová, Marek Libert, Zdeněk Hruška a další

Zvuk: Svatopluk Cechel
Překlad: Tereza Chvojková (1-11), Vladimír Fuksa (12-22)
Produkce: Jaroslav Richtr, Zdena Sirotková, Jana Janoušková
Dialogy: Alena Navrátilová (1-11), Eva Dítětová (12-22)
Režie: Jiří Kodeš
Pro FTV Prima vyrobila S Pro Alfa - 2008

3.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard)

Dále v českém znění: Jitka Ježková - Melora Hardin (Jan Levinson-Gouldová), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Jaromír Meduna - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Jaroslav Kaňkovský - Creed Bratton (Creed Bratton), Aleš Procházka, Marek Libert, Tereza Chudobová, Pavel Šrom, René Slováčková, Ludvík Král, Jiří Kodeš a další

Překlad: Iveta Pavlovičová
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Alena Kolerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš
Pro FTV Prima vyrobila S Pro Alfa - 2009

4.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard)

Dále v českém znění: Jitka Ježková - Melora Hardin (Jan Levinson-Gouldová), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Jaromír Meduna - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Jaroslav Kaňkovský - Creed Bratton (Creed Bratton), Marek Libert, Vojtěch Hájek, Radovan Vaculík, Jan Vondráček, Jiří Kodeš, Klára Sochorová a další

Překlad: Iveta Pavlovičová
Dialogy: Alena Navrátilová
Zvuk: Tomáš Čisárik
Produkce: Alena Kolerová, Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Jiří Kodeš
Pro FTV Prima vyrobila S Pro Alfa - 2010

5.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard)

Dále v českém znění: Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Radek Valenta - Craig Robinson (Darryl Philbin), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Miroslav Hanuš - Creed Bratton (Creed Bratton), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Lukáš Jurek - Idris Elba (Charles Miner), Šárka Vondrová, Ernesto Čekan, Jitka Ježková

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová, Jan Vieweg
Zvuk: Roman Hořínek
Dialogy: Petra Hamouda
Režie: Svatopluk Cechel
Pro SkyShowtime vyrobila S Pro Alfa - 2023

6.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard)

Dále v českém znění: Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Radek Valenta - Craig Robinson (Darryl Philbin), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Luděk Čtvrtlík - Creed Bratton (Creed Bratton), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Patricie Marková, Jitka Ježková

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová, Jan Vieweg
Zvuk: Roman Hořínek
Dialogy: Petra Hamouda
Režie: Svatopluk Cechel
Pro SkyShowtime vyrobila S Pro Alfa - 2023

7.SÉRIE:
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard)

Dále v českém znění: Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Radek Valenta - Craig Robinson (Darryl Philbin), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Luděk Čtvrtlík - Creed Bratton (Creed Bratton), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Aleš Procházka - Will Ferrell (Deangelo Vickers), Jakub Saic - James Spader (Robert California), Patricie Marková, Jitka Ježková, Lukáš Jurek, Martin Kubačák, Kristína Jelínková, Bohumil Švarc ml., Šárka Vondrová, Linda Křišťálová, Petr Neskusil

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová, Jan Vieweg
Zvuk: Roman Hořínek
Dialogy: Petra Hamouda
Režie: Svatopluk Cechel
Pro SkyShowtime vyrobila S Pro Alfa - 2023

8. - 9.SÉRIE:
V českém znění: Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard)

Dále v českém znění: Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Luděk Čtvrtlík - Creed Bratton (Creed Bratton), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Radek Valenta - Craig Robinson (Darryl Philbin), Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Jakub Saic, Patricie Marková, Jitka Ježková, Jiří Köhler, Lukáš Jurek, Stanislava Jachnická, Petr Neskusil, Naďa Konvalinková, Bohumil Švarc ml.

Překlad: Iveta Kristek Pavlovičová, Jan Vieweg
Zvuk: Roman Hořínek, Jakub Jedlička, Michal Závěrka, Jan Strnad
Dialogy: Pavla Horňáková, Jitka Tošilová, Alena Navrátilová, Petra Hamouda
Režie: Vladimira Wildová, Svatopluk Cechel, Alena Navrátilová
Pro SkyShowtime vyrobila S Pro Alfa - 2023

Dodabování 1. - 4. Série - Prodloužené verze

V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Michal Holán - B.J. Novak (Ryan Howard), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Radek Valenta - Craig Robinson (Darryl Philbin), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Luděk Čtvrtlík - Creed Bratton (Creed Bratton), Robert R. Shafer (Bob Vance), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson), Andy Buckley (David Wallace), Jitka Ježková - Melora Hardin (Jan Levinsonová), Eliška Nezvalová - Rashida Jones (Karel Filipeliová)

Režie: Svatopluk Cechel
Pro SkyShowtime vyrobilo S Pro Alfa - 2023
Naposledy upravil(a) Grizzli5690 dne 29 dub 2024 11:48, celkem upraveno 31 x.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6806
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od bloom »

Ten dabing mi přijde v celku povedený (téměř jako vždy u pana režiséra Kodeše), ale Jan Šťastný jako Steve Carell? Do téhle role ještě ano, ale jako dvorního dabéra bych ho rozhodně nenavrhoval.
Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2323
Registrován: 04 lis 2019 22:50

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek

5.SÉRIE
V českém znění: Jan Šťastný - Steve Carell (Michael Scott), Jitka Moučková - Jenna Fischer (Pam Beeslyová), Josef Carda - Rainn Wilson (Dwight Schrute), Martin Písařík - John Krasinski (Jim Halpert), Michal Holán - BJ Novak (Ryan Howard), Bohdan Tůma - Brian Baumgartner (Kevin Malone), Vilém Udatný - Oscar Nuñez (Oscar Martinez), Zdeněk Maryška - Leslie David Baker (Stanley Hudson), Vanda Hybnerová - Angela Kinsey (Angela Martinová), Petra Tišnovská - Kate Flannery (Meredith Palmerová), Petra Jindrová - Phyllis Smith (Phyllis Vanceová), Jana Mařasová - Mindy Kaling (Kelly Kapoorová), Luděk Čtvrtlík - Creed Bratton (Creed Bratton), Petr Gelnar - Ed Helms (Andy Bernard), Svatopluk Schuller - Paul Lieberstein (Toby Flenderson) a další

Režie: Svatopluk Cechel
Pro SkyShowtime vyrobilo S Pro Alfa - 2023
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 425
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od Grizzli5690 »

Ano, ano. :-: Tak tohle se povedlo, ať už je to i u nás. :-:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od KOMZA »

Cením použití GIFu výše, jelikož přesně takto si teď připadám. A pak trochu jako při návratu Tobyho, jelikož s tímto už jsem jaksi nepočítala a nejsem na to psychicky připravena.

U Office je to za mě trochu hereze, zvlášť když ho člověk zná zpaměti, ale před pěknými pár lety dozadu mě dabing začal jistým způsobem bavit včetně obsazení. Takže tady cením, že se skoro všichni až na Jaromíra Medunu nebo Ludmilu Molínovou, která tedy za mě byla velikým přehnatem, vrátili. A Luděk Čtvrtlík je podle mě skvělá náhrada na Creeda. Jen ještě doufám, že tu uvidím i Jitku Ježkovou na Jan a jsem hodně zvědavá na zbytek. A samozřejmě na překlad...
peno
Příspěvky: 251
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od peno »

No, mě mrzí přeobsazení paní Molínové. Ta pořád dabuje a za mě by to pořád zvládla. Paní Jindrová není špatná náhrada, ale prostě paní Molínová mi tam chybí.
Mistr
Příspěvky: 3
Registrován: 09 črc 2022 08:35

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od Mistr »

pí Molínové už se moc nechce 🤷🏻‍♂️
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2650
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od KOMZA »

Prý jsou na SkyShowtime prodloužené epizody, může to někdo potvrdit? Protože to by muselo znamenat dodabování původního dabingu, pokud to není řešeno jinak.

Nicméně vidím, že byly první čtyři série sloučeny. Bude to chtít upravit, protože u některých postav se to střídalo. Vzpomínám si, že minimálně v jednom díle Creeda mluvil Jaromír Meduna, někde to byl pak sám Jiří Kodeš, ale nevím, jak to bylo s těmi sériemi. Ale myslím, že se dělaly postupně, proto ty změny. Bylo jich víc, ale z hlavy je už takhle po letech nedám.

EDIT: Ok, nedalo mi to, odpovím si nakonec sama. Těžko říct, zda je to u všechny dílů nebo jaký je v tom systém, ale úplnou náhodou jsem objevila pár sekund například na začátku S02E19. Díl má tak pořád délku standardních 21–22 minut, takže to může být všude možně i u dalších dílů. Ani by mi to nedošlo, už roky mám najeté ty extended verze, ale krásně to prozrazuje zvuk. Pak je tu pár dílů, které vybočují délkou (u nás tehdy pochopitelně běžely ty televizní verze), hlavně ve třetí sérii jich pár má 29 minut. Pustila jsem si S03E19 a je to dobrý chaos. Nejde totiž o celé scény, ale mnohdy fakt jen o pár sekund záběrů, které jsou dodabované, takže u Oscara, Creeda nebo Karen se mění hlas, ale třeba u Darryla tak zrovna ve scénách dochází ke skákání sem a tam, jak se tam přidávaly sekundy vystřiženého materiálu, což je opravdu dost rušivé, a to stačí už jen ten zvuk samotný. Tohle jsem nečekala.

EDIT2: Připadá mi to čím dál zajímavější. Na SkyShowtime mají 29 minut díly S02E22, S03E08, S03E19, S03E22 a S03E23. Pár let staré superfan verze to nejsou, ty jsou kolem 35 minut, ale odpovídá to standardním verzím, které jsou přímo na Peacocku (a také na Netflixu, tedy bez dabingu) ale tam je pár dalších delších dílů, které na SkyShowtime nejsou, například S03E07. Oproti tomu HBO Max má původní televizní verze (také bez dabingu, jen pro doplnění). Připadá mi to zvláštní, čekala jsem, že se to bude shodovat s Peacockem. A když už ten dabing takhle chaoticky dodělávali, to už bych snad rovnou ocenila ty superfan.

Jak už jsem psala výše, toho dodabování tam možná bude víc než jen těch pár delších epizod, protože zrovna u toho S02E19 (Michael's Birthday) je to opravdu jen krásných 10 sekund dabingu navíc, čili se tyhle krátké pasáže z délky epizod nevyčtou, tohle bude chtít důkladnější prozkoumání. Ale vzhledem k tomu, že už jsem na sebe práskla, že mám Office rozkoukaný hned na třech platformách, obávám se, že to časem budu zkoumat já...
runner1111
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2023 12:22

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od runner1111 »

Dobrý den,
v české nabídce SkyShowtime pátou řadu Office nevidím, je přístupná v rámci nějaké zahraniční nabídky, případně jaká země?
Díky všem za objasnění.
R1
Uživatelský avatar
Grizzli5690
Příspěvky: 425
Registrován: 20 srp 2019 15:57
Bydliště: Zlín

Re: Kancl / The Office

Příspěvek od Grizzli5690 »

Doplněn nástřel 7. řady, ale už teď musím pochválit spojení Aleš Procházka - Will Ferrell. :-: :-:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“