American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Markus

American Horror Story

Příspěvekod James55 » 09 čer 2013 16:06

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Kateřina Seidlová - Connie Britton (Vivien Harmon), Aleš Procházka - Dylan McDermott (Ben Harmon), Marika Šoposká - Taissa Farmiga (Violet Harmon), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (Tate Langdon), Miroslav Táborský - Denis O'Hare (Larry Harvey), Eliška Balzerová - Jessica Lange (Constance Langdon), Marcela Nohýnková - Frances Conroy (Moira O'Hara), Kristina Jelínková - Alexandra Breckenridge (mladá Moira O'Hara), Jolana Smyčková - Kate Mara (Hayden McClaine), Marek Holý - Michael Graziadei (Travis Wanderley), Antonie Talacková - Lily Rabe (Nora Montgomery), Eliška Nezvalová - Jamie Brewer (Adelaide 'Addie' Langdon), Jarmila Švehlová - Christine Estabrook (Marcy), Filip Čapka - Zachary Quinto (Chad Warwick), Petr Lněnička - Teddy Sears (Patrick), Dana Černá - Sarah Paulson (Billie Dean), Jiří Knot - Eric Stonestreet (Derek), Ladislav Županič - Geoffrey Rivas (detektiv Colquitt), Radka Přibyslavská - Eve Gordon (gynekoložka), Irena Máchová, Kristýna Valová, Daniel Rous, Zbyšek Pantůček - Matt Ross (Charles Montgomery + titulky)

Překlad: Martin Antonín, Petr Palouš
Dramaturgie: Václav Patera
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí výroby: Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent : Jaroslav Richtr
Dialogy: Radka Přibyslavská
Režie českého znění: Vladimír Žďánský
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Audiotech 2013

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Dana Černá - Sarah Paulson (Lana Wintersová), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (Kit Walker), Eliška Balzerová - Jessica Lange (Sestra Jude), Antonie Talacková - Lily Rabe (Sestra Mary Eunice), Jiří Plachý - James Cromwell (Dr. Arthur Arden), Filip Čapka - Zachary Quinto (Dr. Oliver Thredson), Lukáš Vaculík - Joseph Fiennes (Monsignor Timothy Howard), Ivana Korolová - Lizzie Brocheré (Grace Bertrandová), Andrea Elsnerová - Chloë Sevigny (Shelley), Tereza Chudobová - Jenna Dewan-Tatum (Teresa Morrisonová), Natálie Topinková - Clea DuVall (Wendy Peyserová), Josef Nedorost - Fredric Lehne (Frank McCann), Jan Vlasák - Ian McShane (Leigh Emerson), Jarmila Švehlová - Frances Conroy (Anděl smrti), Radka Přibyslavská - Franka Potente (Anna Franková), Stanislav Lehký - Mark Damon Espinoza (Jorge), Aleš Procházka - Dylan McDermott (Johnny Morgan), Zbyšek Pantůček (titulky) a další

Překlad: Petr Palouš
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Audiotech 2014

3. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Dana Černá - Sarah Paulson (Cordelia Foxxová - do 5. dílu), Radka Přibyslavská - Sarah Paulson (Cordelia Foxxová - od 6. dílu), Eliška Balzerová - Jessica Lange (Fiona Goodeová), Marika Šoposká - Taissa Farmiga (Zoe Bensonová), Marcela Nohýnková - Frances Conroy (Myrtle Snow), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (Kyle Spencer), Antonie Talacková - Lily Rabe (Misty Dayová), Hana Kusnjerová - Emma Roberts (Madison Montgomeryová), Miroslav Táborský - Denis O'Hare (Spalding - do 5. dílu), Igor Bareš - Denis O'Hare (Spalding - od 6. dílu), Naďa Konvalinková - Kathy Bates (Madam Delphine LaLaurieová), Zuzana Slavíková - Angela Bassett (Marie Laveauová - do 5. dílu), Regina Řandová - Angela Bassett (Marie Laveauová - od 6. dílu), Adéla Pristášová - Gabourey Sidibe (Queenie), Eliška Nezvalová - Jamie Brewer (Nan - do 5. dílu), Jana Stryková - Jamie Brewer (Nan - od 6. dílu), Dalibor Gondík - Josh Hamilton (Hank Foxx), Zdeněk Maryška - Danny Huston (Sekerník), Zbyšek Pantůček (titulky - do 5. dílu), Petr Lněnička (titulky - od 6. dílu)

Epizodní role: Jolana Smyčková - Raeden Greer (Pauline LaLaurieová), Martin Preiss - Ian Anthony Dale (David), Jan Škvor - Grey Damon (Archie), Libuše Švormová - Christine Ebersole (Anna-Lee Leightonová), Hana Talpová - Mare Winningham (Alicia Spencerová), Oldřich Hajlich - Alexander Dreymon (Luke Ramsey), Zuzana Skalická - Patti LuPone (Joan Ramseyová), Filip Jančík, Zdeněk Podhůrský, Pavel Vondra

Překlad: Martin D. Antonín
Režie: Filip Jančík, Vladimír Žďánský
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Audiotech 2014

4. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Radka Přibyslavská - Sarah Paulson (Bette / Dot), Eliška Balzerová - Jessica Lange (Elsa Marsová), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (Jimmy Darling), Miroslav Hanuš - Michael Chiklis (Dell Toledo), Regina Řandová - Angela Bassett (Desiree Dupreeová), Petr Lněnička - Finn Wittrock (Dandy Mott + titulky), Marcela Nohýnková - Frances Conroy (Gloria Mottová), Naďa Konvalinková - Kathy Bates (Ethel Darlingová), Hana Kusnjerová - Emma Roberts (Maggie Esmerelda), Pavel Šrom - Denis O'Hare (Stanley), Anna Remková - Grace Gummer (Penny), Zuzana Hykyšová - Erika Ervin (Amazonka Eve), Radka Stupková - Celia Weston (Lillian Hemmingsová), David Novotný - Neil Patrick Harris (Chester Creb), Adéla Pristášová - Gabourey Sidibe (Regina Rossová), Martin Sobotka - Malcolm-Jamal Warner (Angus T. Jefferson), Zdeněk Maryška - Danny Huston (Massimo Dolcefino), Petr Neskusil, Jan Szymik, Tomáš Karger, Pavel Šrom, Zuzana Mixová, Milan Bouška, Tomáš Borůvka

Překlad: Martin D. Antonín
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve studiu Médea Promotion dabing, člen skupiny Médea Group 2015
James55

Re: American Horror Story

Příspěvekod Joe Black » 09 čer 2013 18:29

No supeeer, vypadá to luxusně, už se moc těším. :) :-:

EDIT: E. Balzerovou jsem tipnul dobře, zbytek mě dle obsazení mile překvapil, jsem zvědav na Vojtu Rohlíčka. :)
Joe Black

Příspěvekod Doufek » 09 čer 2013 19:57

Ja kdyz jsem videl serial tak jsem si predstavoval takhle

Vivien - Martina Hudeckova
Ben - Jan Stastny
Violet - Klara Jandova
Constance - Dagmar Carova
ten popalenej chlap - Miroslav Taborsky
zrzava dvojcata - Vojta Rohlicek (asi kvuli Weasleyovym dvojcatum) ;)
Doufek

Příspěvekod tomas.kucera11 » 09 čer 2013 22:19

Mě bylo popravdě hned jasný,že Connie Britton bude dabovat Kateřina Seidlová! :D
tomas.kucera11

Příspěvekod Joe Black » 09 čer 2013 22:22

Líbí se mi... A Táborský bude taky super. :)
Joe Black

Příspěvekod Michaela2 » 09 čer 2013 22:24

tak s Kateřinou Seidlovou mi vyrazili dech , příjemně samozřejmě, čekala jsem nějakou klasicky oposlouchanou dabérku :) Kateřinu mám ráda :-:
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Joe Black » 10 čer 2013 08:54

Tak přidám své zhodnocení...

Úplně nejlepší z celého seriálu je samosebou Eliška Balzerová :-: Z jejího tónu a hereckého výkonu jsem v sedmém nebi. Kateřina Seidlová je pro mě milou změnou, pro mě neoposlouchaný hlas, který se tam hodí -> plus. :) Aleš Procházka mi ze začátku přišel trošku starší, ale v průběhu dílu se to ustálilo a je v pohodě. Dál jsem nadšený ještě z Vojty Rohlíčka, skvěle vybral typ mluvy že fakt zní jak nějakej retard, což se mi líbí. Nemluvím ani o mojí oblíbenkyni Marice Šoposké, která to prostě zvládá s přehledem. Miroslav Táborský je pak taky super volba na takovou tajemnou postavu a jako třešňička na dortu pak je Eliška Nezvalová, která si myslím, že se taky vyřádila. :) No jednoduše je to pro mě dabing odvedený na jedničku a rozhodně si zaslouží nejednu nominaci na příští ceny DF. :-:
Joe Black

Příspěvekod ReDabér » 10 čer 2013 13:08

Potvrzuji Jarmilu Švehlovou-Hájkovou na té makléřce.

Já jsem také z dabingu nadšený. Kateřina je zpestření, má takový klidný, "reálný" hlas. Aleš Procházka je výborný a svou roli si užívá. A paní Balzerová? :-: :-: :-: :-:
ReDabér

Příspěvekod Joe Black » 10 čer 2013 19:44

Ano... A pořád slyším v hlavě tu její větu "Jestli se mýho dítěte ještě někdy dotkneš, tak ti tu hnátu přerazím!" Úplně mě z toho mrazilo... :-:
Joe Black

Příspěvekod fofo16 » 01 črc 2013 18:32

V 4. časti daboval Travisa Radek Hoppe
fofo16

Další

Zpět na Seriály