American Horror Story

Pokračování příště

Re: American Horror Story

Příspěvekod Eminem007 » 17 kvě 2018 19:34

YES!!! mockrát děkuji, za info.
Eminem007

Příspěvekod Kolousek001 » 20 kvě 2018 11:26

Velký zklamání, že Prima stále nenasadila Hotel a nepokračuje dál, přitom Crime Story už dávají a co celkem brzo, tak kde je sakra problém :(
Kolousek001

Příspěvekod Mark LS » 20 kvě 2018 12:18

Chtělo by to umět pořádně číst, o 3 příspěvky výš přece vidíš, že Hotel budou konečně vysílat už od června.
Mark LS

Příspěvekod brecht » 21 kvě 2018 14:14

5.SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Naďa Konvalinková - Kathy Bates (Iris), Radka Přibyslavská - Sarah Paulson (Sally McKennová), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (James March), Radek Valenta - Wes Bentley (John Lowe), Filip Jančík - Matt Bomer (Donovan), Andrea Elsnerová - Chloë Sevigny (Dr. Alex Loweová), Miroslav Táborský - Denis O'Hare (Liz Taylor), Regina Řandová - Angela Bassett (Ramona Royaleová), Martina Šťastná - Lady Gaga (Hraběnka / Elizabeth Johnsonová), Zuzana Mixová - Mare Winningham (Hazel Eversová), Martin Písařík - Finn Wittrock (Tristan Duffy / Rudolph Valentino), Vlasta Peterková - Christine Estabrook (Marcy), Mariana Franclová - Shree Crooks (Scarlett Loweová), Viktor Vích - Lennon Henry (Holden Lowe), Matěj Macháček - Lyric Angel (Lachlan Drake), Matěj Havelka - Anton Starkman (Max Ellison), Zdeněk Hruška - Cheyenne Jackson (Will Drake) a další

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Tomáš Čisárik
Dialogy: Luděk Koutný
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve Studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2018
brecht

Příspěvekod Mark LS » 21 kvě 2018 19:49

Trochu nechápu nedodržení dokonale padnoucího Petra Lněničky a je dost škoda, že se nevrátily ani Dana Černá a Zuzana Slavíková. :cry: Zuzana Mixová se na Mare Winnigham nehodila už ve Freak Show, na postavu Hazel by se dokonale hodila Eva Spoustová, je škoda, že na tu si nikdo nevzpomněl. :( Ale určitě chválím skvělou Naďu Konvalinkovou, Vojtu Rohlíčka, Radka Valentu a Andreu Elsnerovou. :-:
Mark LS

Příspěvekod lichometnik » 21 kvě 2018 20:19

Kdybych to bral jako ve škole, tak obsazení je na dvojku. :D Nejvíc mě mrzí, že se nevrátila Zuzana Slavíková. Radka Přibyslavská je fajn, jen bych rád na Sarah ještě někdy slyšel Danu, pač byla o chlup lepší. :) Rohlíček, Valenta, Jančík, Elsnerová a návrat Táborského :-: :-: :-: Nejvíc zvědavý jsem asi na Martinu Šťastnou. A překvapuje mě, že nebyl dodržen Petr Lněnička, neboť perfektně padl v předchozí řadě. I když tam mi přišlo, že byl obsazen spíše na roli, než na herce... taky mohl být obsazen Oldřich Hajlich, když ho pan režisér obsadil v ACS. P.S. Jsem zvědav, kdo bude dabovat Roberta Kneppera, jenž má epizodní roli... vzhledem k tomu, že rejža dělal Útěk z vězení, tak doufám v O. Brouska ml. ;)
lichometnik

Příspěvekod brecht » 21 kvě 2018 20:32

lichometnik píše:A překvapuje mě, že nebyl dodržen Petr Lněnička, neboť perfektně padl v předchozí řadě. I když tam mi přišlo, že byl obsazen spíše na roli, než na herce... taky mohl být obsazen Oldřich Hajlich, když ho pan režisér obsadil v ACS.

také jsem si to říkal, že mohl obsadit Oldu Hajlicha, v ACS se mi líbil, typově se k herci jako takovému hodí více než Petr Lněnička :-? já jsem teda zvědav, kdo si nadabuje Darrena Crisse, který se objeví asi ve 2 epizodách jako Justin :-?
brecht

Příspěvekod DAN K. » 21 kvě 2018 20:36

Petr Lněnička nabídku na dabing tohoto seriálu odmítl. Děje se to teď u něj poměrně často, hodně si vybírá. Musel čas, který může věnovat dabingu, hodně omezit.
DAN K.

Příspěvekod fofo16 » 21 kvě 2018 21:42

Veľmi sa teším, že sa bude vo vysielaní tohto skvelého seriálu pokračovať :-: Obsadenie vyzerá byť fajn, ako stále - akurát, kto sa mi papierovo až tak nepozdáva, je Martina Šťastná na Lady Gaga (v poslednom čase ju počuť takmer všade, začínam mať na ňu miernu alergiu) - možno ma ale v reáli prekvapí.
fofo16

Příspěvekod DAN K. » 21 kvě 2018 22:19

Martina je podle mě strašně nedoceněná herečka, většinou dabuje jenom vedlejší role, přitom je výborná. Sice je pravda, že jsme na tuto roli původně chtěli T. Vilhelmovou, což se nepodařilo realizovat, ale Martina je podle mě naprosto perfektní, možná i lepší, výsledku není podle mě co vytknout. I panu režisérovi to stálo za to, aby mi z natáčení napsal sms, že v té roli "Stastna je bezva" a to sms používá nerad :D
DAN K.

PředchozíDalší

Zpět na Seriály