American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Koukal jsem na starší upoutávku ACS. Sarah Paulson tam dabuje paní Hobzová a v dabingu jí hlas propůjčuje Radka. Nejspíš je v upoutávkách mix výsledného dabingu a některé scény dabují zvlášť. Možná kvůli střihu upoutávek nebo hudebního podkresu, který je v upoutávce i seriálu jiný. Nic jiného mě nenapadá.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Upoutávka s Petrou Hobzovou na Kathy Bates pro zajímavost zde = https://www.facebook.com/PrimaKRIMI/vid ... 483866128/ Prima odpověděla, že to je kvůli licenci na původní dabing, nemám slov... :roll: Primě asi nedojde, že už jen strašnou upoutávkou můžou diváky, kteří nevědí, že dabing bude nakonec skvělý odradit...
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 08 čer 2018 12:34, celkem upraveno 3 x.
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Mark LS píše:je kvůli licenci na původní dabing, nemám slov... :roll:
:D :D :D Hlavně, že normální dabing bude s Naďou. ;) Jinak z Primy mám zprávu, že 6. a 7. řada v létě nebude, ale možná na podzim navážou další řady. 8-)
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

V 5.sérii překvapivě dabuje i Dana Černá - Naomi Campbell. Velká škoda, že se radši nevrátila na Sarah Paulson na kterou se hodí o dost víc než Radka Přibyslavská. :(
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: American Horror Story

Příspěvek od Michaela2 »

Naomi Campbell a Dana Černá? :D Sama modelka má drsný chraplavý hlas, podobný Zuzaně Hykyšové. Ta Dana od té doby, co se vrátila k dabingu, je děsně blbě obsazována.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Eminem007 píše:
náhodou, neví tady někdo jak to dopadlo s touhle herečkou Lily Rabe, kdo jí asi bude dabovat.
Tak Lily Rabe v 5.sérii dabuje Petra Tišnovská, která se na ní ani trochu nehodí. To snad úžasná Antonie Talacková nebyla k sehnání? :roll: :shock: :(
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 17 kvě 2019 19:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

lichometnik píše:

Jsem zvědav, kdo bude dabovat Roberta Kneppera, jenž má epizodní roli... vzhledem k tomu, že rejža dělal Útěk z vězení, tak doufám v O. Brouska ml. ;)
Taky jsem doufal v Otakara Brouska ml., ale bohužel RK dabuje absolutně nepadnoucí Jiří Schwarz. :roll:
brecht píše:
já jsem teda zvědav, kdo si nadabuje Darrena Crisse, který se objeví asi ve 2 epizodách jako Justin :-?
A ani tady nebyl dost padnoucí Jan Cina dodržený, DC dabuje Petr Neskusil.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

filip píše:
Petra Tišnovská - Lily Rabe (Shelby), Martin Zahálka - John Carroll Lynch (Twisty)
V 5.sérii se přece postava, kterou hraje úžasná Lily Rabe nejmenuje Shelby (tu hraje až v 6.sérii), ale přece Aileen a postava, kterou v 5.sérii hraje John Carroll Lynch se přece nejmenuje Twisty (toho hraje ve 4. a v 7.sérii), ale přece John Wayne Gacy :!:
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14278
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Takže ani na Gabourey Sidibe, která si v 5.sérii zopakovala roli čarodějky Queenie, kterou hrála už ve 3.sérii nebyla Adéla Pristášová dodržená, dabuje jí Eliška Nezvalová, která navíc ve 3.sérii dabovala Nan a ke Gabourey se absolutně nehodí. :roll: To snad ani úžasná Adéla Pristášová nebyla k sehnání? :roll: :shock: :(
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Do seriálu se v 8. sérii vrací Jessica Lange! Doufám, že i když bude jen v jedné epizodě (pokud se bude série dabovat) povolají Elišku Balzerovou. Je to báječné spojení... člověk by až věřil, že hlas patří přímo Jessice. :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“