American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od mirajenik »

Podle mě tam paní Brouskova dabovat bude, ale ne Řeznici, ale skutečnou Mamu Polkovou, protoze skutečná řeznice tam má jen jednu scénu, ve které nemluví.
Jinak musím vyseknout poklonu za aktualizaci profilu :-: :-:
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14286
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Díky za pochvalu. ;) Každopádně skutečná Řeznice bude ve 4 dílech, tak to v nich vážně nepromluví? :-?
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od fofo16 »

Mne sa zdá, že minimálne v jednej scéne rozprávala. Ale videl som to už dávno, tak ruku do ohňa za to nedám.
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od mirajenik »

Seriál jsem zkouknul celý v angličtině , a opravdu tam má jen jednu scénu - https://www.youtube.com/watch?v=BBxtKHDyOqM Kazdopadne uvidime, az budou uvedeny vsechny dily v CZ.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

Mark LS píše: z vracejících se herců mě zatím trochu mrzí, že Leslieho Jordana nedabuje Milan Slepička
Byl to záměr. Václav Knop ho geniálně dabuje v seriálu Cool Kids, má stejný hlas i projev (dikci), je to přesná kopie originálu 1:1. O tom by měl dabing být, co nejpřesněji zprostředkovat originální znění. Miilan Slepička s ním nemá nic společného, byl prostě obsazen na menší vedlejší roli, protože měl zrovna čas. To by podle mě byla chyba slepě dodržet.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14286
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Tak tady by samozřejmě úplně nejlepší byl Jiří Prager, to právě on je přesná kopie originálu.
mirajenik
Příspěvky: 10
Registrován: 08 srp 2018 16:30

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od mirajenik »

Marcela Nohýnková ještě mluví hlas v nemocnici, když tam přivezou Shelby - díl 6x02. Je to zhruba v čase 03:23. Bohužel jméno původní herečky neznám.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14286
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

To je ale jen dost nezřetelný hlas na nemocniční chodbě, žádná herečka tam ani nebyla vidět (proto ani není na IMDB) a nejsem si jistý, jestli to opravdu je Marcela Nohýnková, do profilu to psát určitě nebudu.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14286
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

mirajenik píše:
A já mohu potvrdit návrat Marcely Nohýnkové na Frances Conroy.
A odkud jsi měl potvrzenou Marcelu Nohýnkovou? Dokonale padnoucí Marcela Nohýnková to totiž bohužel není, je to absolutně nepadnoucí Růžena Merunková. :( :shock: :roll:
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story / American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

I když šlo jen o epizodní roli velmi mě zklamalo nedodržení M. Nohýnkové! Na toto spojení jsem se velmi těšil a nic... a proč vůbec seriál od 5. řady nedělá pan Žďánský ??
Odpovědět

Zpět na „Seriály“