American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: American Horror Story

Příspěvekod Jirka007 » 17 kvě 2018 18:49

tak po skončení American Crime Story začína 5. série American Horror Story
Jirka007

Příspěvekod Eminem007 » 17 kvě 2018 19:34

YES!!! mockrát děkuji, za info.
Eminem007

Příspěvekod Kolousek001 » 20 kvě 2018 11:26

Velký zklamání, že Prima stále nenasadila Hotel a nepokračuje dál, přitom Crime Story už dávají a co celkem brzo, tak kde je sakra problém :(
Kolousek001

Příspěvekod Mark LS » 20 kvě 2018 12:18

Chtělo by to umět pořádně číst, o 3 příspěvky výš přece vidíš, že Hotel budou konečně vysílat už od června.
Mark LS

Příspěvekod brecht » 21 kvě 2018 14:14

5.SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Naďa Konvalinková - Kathy Bates (Iris), Radka Přibyslavská - Sarah Paulson (Sally McKennová), Vojtěch Rohlíček - Evan Peters (James March), Radek Valenta - Wes Bentley (John Lowe), Filip Jančík - Matt Bomer (Donovan), Andrea Elsnerová - Chloë Sevigny (Dr. Alex Loweová), Miroslav Táborský - Denis O'Hare (Liz Taylor), Regina Řandová - Angela Bassett (Ramona Royaleová), Martina Šťastná - Lady Gaga (Hraběnka / Elizabeth Johnsonová), Zuzana Mixová - Mare Winningham (Hazel Eversová), Martin Písařík - Finn Wittrock (Tristan Duffy / Rudolph Valentino), Vlasta Peterková - Christine Estabrook (Marcy), Mariana Franclová - Shree Crooks (Scarlett Loweová), Viktor Vích - Lennon Henry (Holden Lowe), Matěj Macháček - Lyric Angel (Lachlan Drake), Matěj Havelka - Anton Starkman (Max Ellison), Zdeněk Hruška - Cheyenne Jackson (Will Drake) a další

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Tomáš Čisárik
Dialogy: Luděk Koutný
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Tereza Houžvicová, Leoš Lanči
Vedoucí výroby: Kateřina Malá
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Filip Jančík
Vyrobila: FTV Prima s.r.o. ve Studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group v roce 2018
brecht

Příspěvekod Mark LS » 21 kvě 2018 19:49

Trochu nechápu nedodržení dokonale padnoucího Petra Lněničky a je dost škoda, že se nevrátily ani Dana Černá a Zuzana Slavíková. :cry: Zuzana Mixová se na Mare Winnigham nehodila už ve Freak Show, na postavu Hazel by se dokonale hodila Eva Spoustová, je škoda, že na tu si nikdo nevzpomněl. :( Ale určitě chválím skvělou Naďu Konvalinkovou, Vojtu Rohlíčka, Radka Valentu a Andreu Elsnerovou. :-:
Mark LS

Příspěvekod lichometnik » 21 kvě 2018 20:19

Kdybych to bral jako ve škole, tak obsazení je na dvojku. :D Nejvíc mě mrzí, že se nevrátila Zuzana Slavíková. Radka Přibyslavská je fajn, jen bych rád na Sarah ještě někdy slyšel Danu, pač byla o chlup lepší. :) Rohlíček, Valenta, Jančík, Elsnerová a návrat Táborského :-: :-: :-: Nejvíc zvědavý jsem asi na Martinu Šťastnou. A překvapuje mě, že nebyl dodržen Petr Lněnička, neboť perfektně padl v předchozí řadě. I když tam mi přišlo, že byl obsazen spíše na roli, než na herce... taky mohl být obsazen Oldřich Hajlich, když ho pan režisér obsadil v ACS. P.S. Jsem zvědav, kdo bude dabovat Roberta Kneppera, jenž má epizodní roli... vzhledem k tomu, že rejža dělal Útěk z vězení, tak doufám v O. Brouska ml. ;)
lichometnik

Příspěvekod brecht » 21 kvě 2018 20:32

lichometnik píše:A překvapuje mě, že nebyl dodržen Petr Lněnička, neboť perfektně padl v předchozí řadě. I když tam mi přišlo, že byl obsazen spíše na roli, než na herce... taky mohl být obsazen Oldřich Hajlich, když ho pan režisér obsadil v ACS.

také jsem si to říkal, že mohl obsadit Oldu Hajlicha, v ACS se mi líbil, typově se k herci jako takovému hodí více než Petr Lněnička :-? já jsem teda zvědav, kdo si nadabuje Darrena Crisse, který se objeví asi ve 2 epizodách jako Justin :-?
brecht

Příspěvekod DAN K. » 21 kvě 2018 20:36

Petr Lněnička nabídku na dabing tohoto seriálu odmítl. Děje se to teď u něj poměrně často, hodně si vybírá. Musel čas, který může věnovat dabingu, hodně omezit.
DAN K.

Příspěvekod fofo16 » 21 kvě 2018 21:42

Veľmi sa teším, že sa bude vo vysielaní tohto skvelého seriálu pokračovať :-: Obsadenie vyzerá byť fajn, ako stále - akurát, kto sa mi papierovo až tak nepozdáva, je Martina Šťastná na Lady Gaga (v poslednom čase ju počuť takmer všade, začínam mať na ňu miernu alergiu) - možno ma ale v reáli prekvapí.
fofo16

PředchozíDalší

Zpět na Seriály