Jidášova žena / La mujer de Judas

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Jidášova žena / La mujer de Judas

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | Znělka | Ukázka

V českém znění: Jitka Ježková / Nikola Votočková (5 epizod) / Jolana Smyčková (10 epizod) - Chantal Baudaux (Gloria Leal Del Toro Vaismann), Fedra López (Ricarda Araujo Ramírez), Concetta Lo Dolce (Sagrario Del Toro), Ileana Aloma (Ivonne Del Toro), Deyalit López (Lila Álvarez), Susej Vera (Lorena de Cañero), Kristin Pardo (Carmen Rosaura Guerrero), Maria Elena Pereira (Dulce Alvarado), Bohdan Tůma - Juan Carlos García (Salomón Vaismann), Nacho Huett (Ismael Aguero Del Toro), Juan Carlos Tarazona (Sebastián Rojas Paul), Freddy Aquino (Gabriel Perdomo), Irena Hrubá - Astrid Carolina Herrera (Altagaracia Del Toro), Kiara (Laura Briceño), Mirela Mendoza (Emma Brandt Echenagucia), Ámbar Díaz (Petunia López Redill), Estefanía López (Cordelia Araujo Ramírez), Liliana Meléndez (Rebeca Araujo + Titulky), Antonín Navrátil - Luis Gerardo Núñez (Marcos Rojas Paul), Albi De Abreu (Alirio Aguero Del Toro), Karl Hoffman (Ernesto Sinclair), Sandy Olivares (Renato "René" Fabianni), Marcos Campos (Leoncio Ramírez), Alena Procházková / Regina Řandová (10 epizod) - Gledys Ibarra (Marina Batista Del Toro), Julie Restifo (Joaquina "Juaca" Leal), Dora Mazzone (Chichita Aguero Del Toro), Kareliz Ollarves (Micaela Bellorín), Betty Ruth (Berenice Del Toro), Elisa Stella (Isabel Ponce), Virginia Vera (Santia Del Carmen) a Tomáš Juřička - Javier Vidal (Ludovico Aguero Del Toro), Roberto Moll (Buenaventura Briceño), Alejandro Otero (Francisco "Pancho" Cañero), Juan Carlos Gardié (Julián Morrera), Rodolfo Renwick (Simon Rojas Paul), Rhandy Piñango (Calixto Ortiz)

Vyrobila: Romantica v letech 2005 - 2006
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 04 říj 2019 22:54, celkem upraveno 30 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Jidášova žena / La mujer de Judas

Příspěvek od filip »

Tohle je horší než na CBS
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
matthew.17
Příspěvky: 179
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Jidášova žena / La mujer de Judas

Příspěvek od matthew.17 »

No jak sa to vezme. Je pravda, že predstava šiestich hercov dabujúcich celý seriál je katastrofálna a vo svojej podstate to fakt katastrofa je. Lenže napriek tomu tá skupina hercov bola vybraná fakt na jednotku. Kebyže mám režírovať redabing normálne by som mal problém či obsadiť Irenu Hrubú na Kiaru, Astrid alebo Mirelu, či má Jitka Ježková ostať Fedre alebo Chantal pretože vybrali fakt tak univerzálne hlasy, že na jednotku sadli všetkým. A Irena Hrubá ma presvedčila v seriáloch romanticy aká je perfektná dabérka. Napriek tomu, že nemá tak zaujímavý hlas ako jej iné kolegyňa bola fakt jediná u ktorej mi nevadilo, že dabovala či už desaťročné dievčatko, dvadsaťročnú kočku alebo starú babičku.
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Jidášova žena / La mujer de Judas

Příspěvek od Mark LS »

Přesně tak, Irena Hrubá je úžasná dabérka a i já jsem si jí oblíbil právě u telenovel Romanticy, později Zone Romanticy. Já si neumím Jidášovu ženu představit jinak, Irena Hrubá se hodila jak ke Kiaře, k Mirele, k Ámbar a hlavně i k Astrid a Jitka Ježková se hodila k Chantal, k Fedře i ke Concettě. Jsem přesvědčený, že kdyby například Prima Love nebo jiná televize koupila Jidášovu ženu, tak by určitě měla hodně vysokou sledovanost, ale postavy by bylo opravdu složité správně dabingově obsadit.
filip píše:
Tohle je horší než na CBS
To opravdu ne, CBS Drama má vždy pouze 4-hlasé dabingy, takže horší to je právě tam.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“