Cesta za štěstím / Llovizna

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14514
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Cesta za štěstím / Llovizna

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | Znělka + Ukázka dabingu

V českém znění: Jitka Ježková - Scarlet Ortiz (Yolanda Sánchez Fuego "Llovizna"), Michal Dlouhý / Michal Jagelka - Luis Fernández (Orinoco Fuego), Radka Malá - Caridad Canelón (Marhuanta Sánchez), Bohuslav Kalva - Javier Vidal (Pío Heres Briceño + Titulky), Eva Miláčková - Elisa Escámez (Nieves Fuego), Zuzana Skalická - Mildred Quiroz (Diamante Falcón Heres), Roman Hájek - Pablo Martín (Caroní Fuego / Jesús Ferrer), Ivana Měřičková - Yoletty Cabrera (Soledad Barrancos), Bohdan Tůma - Juan Carlos Baena (Luis Luis), René Slováčková - Erika Medina (Siria Degredo), Jaroslav Horák - José Angel Urdaneta (Patrio Morales), Jana Páleníčková - Catherine Correia (Salvaje Callao), Hana Talpová - Nacarid Escalona (Alejandra de Hipolito), Filip Jančík - Alfonso Medina (Lanzarote Niño), Helena Dytrtová - Natalia Capelletti (Concordia Veracrúz), Ludvík Král - Henry Castañeda (Guasipati Pérez), Olga Želenská - Angela Hernandez (María La Deseo), Regina Řandová - Norma Matos (Josefa Rosa), Michal Michálek - Roberto Messuti (Eloy Rosa), Irena Hrubá - Lizet Luna (Mariana La Deseo) a další

Vyrobilo: Studio Bär pro FTV Premiéra s r.o. Prima TV v letech 1998 - 1999
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 23 zář 2019 23:16, celkem upraveno 23 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7063
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Cesta za štěstím / Llovizna

Příspěvek od Michaela2 »

Luis Fernández byl dabován Michalem Dlouhým nikoli Jagelkou, si moc dobře pamatuju, protože na tuhle telenovelu jsem se ve svých pubertálních letech dívala kvůli němu :) a řekla bych, že se to dabovalo tak o 2 roky dřív, v roce 2000 jsem se na to určitě nedívala :-?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14514
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Cesta za štěstím / Llovizna

Příspěvek od Mark LS »

Tady mám jasný důkaz, že Luise Fernándeze daboval Michal Jagelka a nikoliv Michal Dlouhý - http://ulozto.cz/xP6BK87K/cesta-za-stes ... -2-fin-mp4
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 13 dub 2018 20:29, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14514
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Cesta za štěstím / Llovizna

Příspěvek od Mark LS »

A Cestu za štěstím vysílala Prima v roce 1999, tím jsem si jistý.
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 21 říj 2016 23:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7063
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Cesta za štěstím / Llovizna

Příspěvek od Michaela2 »

já se s Tebou nebudu dohadovat, poprvé to vysílali kolem roku 98 v 9 hodin ráno, takže jsem se dívala akorát o prázdninách, takže jsem viděla pár prvních dílů a tam ho daboval Michal Dlouhý, v těch pozdějších tedy zřejmě Michal Jagelka
Odpovědět

Zpět na „Seriály“