Babylon 5

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Re: Babylon 5

Příspěvekod ert » 06 kvě 2009 16:56

co jsem viděl kousek dabingu 1.dílu sk nelíbil se mi, ale česká 1.serie a Crusader jsou suprový !

Jen Setkání mám náký divný zvuk.
ert

Příspěvekod AGAMENON » 10 kvě 2009 22:12

Tady bych si dovolil nesouhlasit, slovákům se dabing povedl, Matěj Landl jako Garibaldi je skvělý
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod draky » 13 kvě 2009 00:08

Tak třeba pro mě měl slovenský dabing B5 úplně zásadní význam a mám ho hrozně pozitivně spjatej. První seriál, na kterej se koukalo "v kuse", že si člověk od někoho půjčil na videokazetách tak osm dílů na víkend, nahranejch z markízy, nebo kde to tenkrát šlo a takhle za pár měsíců shlídnul celej seriál. Ačkoliv kvalitu překladu už dneska neumím posoudit, protože tenkrát mi dalo dost práce už jenom přijít na to, co znamená to zpropadený "hoci" :) Ale co si z tý doby tak pamatuju, tak ten dabing práci odvedl dobře a jak byl cizí, tak pěkně podtrhnul atmosféru. A Sjuzočka je prostě Sjuzočka a Delennová Delennová :)
draky

Příspěvekod Geser » 13 kvě 2009 09:55

'Delennová' je dle mého hrozná varianta. Vůbec bych to neskloňoval:)
No ten slovenskej... já jsem viděl asi deset dílů a schválně jsem vybral ty klíčový. A třeba vyhlašení nezávislosti stanice imho nefungovalo jak mělo.
Seriálový maniak.
Moji top dabéři: Ladislav Mrkvička, Bohdan Tůma, Ivana Andrlová, Vladislav Beneš.

Ani milion příspěvků na DF tě neudělá awesome, když se chováš jako pako.
Geser

Příspěvekod AGAMENON » 13 kvě 2009 22:16

Já sem pro skloňování a přechylování
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Příspěvekod ClickCZ » 09 kvě 2013 19:14

U tvůrců první řady jsem doplnil přesnější informace o překladu jednotlivých dílů a dialogů ;-)
Obrázek
"Fanoušek Kanadských seriálu a filmů"
ClickCZ

Příspěvekod AGAMENON » 04 lis 2015 14:48

Obrázek

V českém znění: Jiří Schwarz - Michael O'Hare (Jeffrey Sinclair) + Jerry Weil (technik), Petra Hanžlíková - Claudia Christian (Susan Ivanova), Radan Rusev - Craig Barnett (ochranka) + Langdon Bensing (Derek Mobotabwe) + Jim Ishida (dr. Tasaki) + Ron Canada (kapitán Ellis Pierce) + Richard Biggs (dr. Stephen Franklin), Jan Pohan - Louis Turenne (Draal) + Curt Lowens (Varn) + Michelan Sisti (Takarn), Sabina Laurinová - Andrea Thompson (Talia Wintersvá) + Lenore Kasdorf (reportérka ISN), Petr Oliva - Jerry Doyle (Michael Garibaldi) + Jim Ishida (dr. Tasaki) + Richard Biggs (dr. Stephen Franklin), Bohumil Švarc - Peter Jurasik (Londo Mollari) + Aki Aleong (senátor Hidoši) + Michael O'Hare (vypravěč), Valerie Zawadská - Mira Furlan (Delenn)

Produkce: Zdena Sirotková
Překlad: Milan Sysel
Zvuk: Ivo Novák
Režie: Julius Matula
Vyrobilo Studio dabing AB Barrandov v roce 1994
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
AGAMENON

Předchozí

Zpět na Seriály