Lovci zločinců / Person of Interest

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Tomasak
Příspěvky: 167
Registrován: 17 pro 2014 17:32

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Tomasak »

Došlo vůbec někdy k návratu původního obsazení u jakéhokoli seriálu po roce 2014? Jediny co mě napadá je Teorie velkého třesku.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Ištván87 »

Asi ne. U Griffinových teď rovnou udělali nový dabing, kombinující obsazení po roce 2014 a úplně nové hlasy. U Sběratelů kostí zase alespoň při tom přeobsazování zachovali tři herce. Jiné seriály asi zůstaly s novým obsazením. Takže jediná světlá výjimka je právě ta Teorie velkého třesku.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Jack_6428 »

5. série na Nově od 6. července 23:30... Uvidíme.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2610
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od KOMZA »

Pátou sérii jsem ještě neviděla, zatím vyčkávám. Návratu moc nevěřím, i když bych si jej samozřejmě moc přála...

EDIT: Tak je to bohužel tak, jak jsme asi všichni tušili...
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od filip »

5.SÉRIE
V českém znění: Petr Štěpán - Jim Caviezel (John Reese), Zdeněk Bureš - Michael Emerson (Harold Finch), Radka Přibyslavská - Sarah Shahi (Sameen Shawová), Antonie Talacková - Amy Acker (Root/Robin), Luboš Ondráček - Kevin Chapman (Detektiv Lionel Fusco), David Matásek - Enrico Colantoni (Carl Elias), Igor Bareš - John Doman (Senátor Ross Garrison), Luděk Čtvrtlík, Ivo Novák, Pavel Šrom, Ivana Milbachová, Jiří Krejčí, Zdeněk Maryška

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Martin Odehnal, Veronika Dvořáková
Dialogy: Radka Přibyslavská
Režie: Vladimír Žďánský
Ve studiu Barrandov dabing vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2017
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Jirka007 »

tak dokoukal jsem na serial

Jan Šťastný a Miroslav Táborský jako ustřední duo byl vybran dobře škoda že pak došlo k nahrazení Petrem Štěpánem a Zdeňkem Burešem a pravě u Finche ta změna byla nejhorší, u Fusca mi to tak nevadilo, a změna Dany Černé za Radku Přibyslavskou mi moc nevadila a Antonie Talacková byla výborná

takže dabing takový průměr
janmatys
Příspěvky: 9
Registrován: 03 srp 2021 12:40

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od janmatys »

Parádní dabing ... tedy první dvě série. Změna od třetí série byla žalostná, a to hlavně u Harolda. Omezení v dabingu mělo holt svůj dopad a spousta kvalitních dabérů práci odmítla. Pokud mám někoho naopak pochválit, je to Talacková - perfektní práce.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“