Lovci zločinců / Person of Interest

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od oberon »

V 1x21 mluví Jessicu opět Antonie Talacková a Poradce mluví na konci série Stanislav Lehký, Miroslav Hanuš je to až ve 2.sérii...
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od oberon »

1. SÉRIE
Martina Šťastná - Valentina de Angelis (Theresa Whitakerová)
Antonie Talacková - Zabryna Guevara (Monica Ramirezová) (nikoliv Martina Šťastná)

3. SÉRIE
Šárka Kokrdová - Danielle Kotch (Genrika Zhirovová)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od takezo »

Děkuju za opravu, asi jsem jí omylem přidal k Martině. Jinak taky moc děkuju za Šárku Kokrdovou, jejíž ukázku jsem tu měl už delší dobu, jestli její hlas náhodou někdo nezná. Jinak, neví se náhodou jestli dají čtvrtou sérii? Nebo s tím dabingem pohřbili i tento skvělý seriál na Nově, což bych se ani nedivil?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od PavelBartos »

Čtvrtá řada by měla dnes v noci jít na Nově, doufám, že bude dabing obsazen jako první dvě řady a nebudou pokračovat v tom paskvilu z třetí série.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Lukiz »

Já myslím, že upoutávky hovořily o pokračování... :(
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od filip »

Obrázek
4.SÉRIE
V českém znění: Petr Štěpán - Jim Caviezel (John Reese), Zdeněk Bureš - Michael Emerson (Harold Finch), Luboš Ondráček - Kevin Chapman (Detektiv Lionel Fusco), Radka Přibyslavská - Sarah Shahi (Sameen Shawová), Antonie Talacková - Amy Acker (Root/Robin), David Matásek - Enrico Colantoni (Carl Elias), Gustav Bubník - Frederick Weller (Novak), Igor Bareš - John Doman (Senátor Ross Garrison), Ladislav Županič - John Nolan (John Greer), Marek Holý, Pavel Šrom, Ivo Novák, Jakub Saic a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Luděk Polifka
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy a režie: Radka Přibyslavská
Ve studiu Barrandov dabing vyrobila Cet 21 s.r.o. v roce 2016
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Ujel Ujelovič
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2016 20:13

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od Ujel Ujelovič »

Chtěl bych tímto vyjádřit obrovské sklamaání nad pro mě zcela nepochopitelnou změnou dubingu. Poprvé jsem toto zažil, když po té, co jsem na VHS sjel postupně Posledního skauta s B. Willisem od Intersonicu asi 8x a znal ty hlášky na spaměť, viděl po létech tenhle film v TV. Kromě původního dubingu přišli s různými verzemi pro ČT, NOVU i PRIMU a pokaždé jsem nebyl schopen se na to dodívat, jakej to byl humáč. A tak se chci zeptat, protože jsem tu novej a nechce se mi prokousávat všmi tématy pro případ, že už se to tady někdy někde řešilo, proč se to děje? Jaký mechanismus uvede tohle kurvítko dobrých filmů a seriálů do do pohybu a pošle je do síně zkázy? :vztek:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od KOMZA »

Před několika týdny jsem s nadšením začala hltat nový seriál, bohužel mi nějak nedošlo, že období "krize" se nevyhnulo ani tomuto seriálu, tudíž mě ani v nejmenším nenapadlo zavítat sem na fórum. Předevčírem mě ale čekal opravdu obrovský šok hned na začátku, když jsem hned po posledním díle druhé série natěšeně zapnula třetí sérii. Nakonec jsem zjistila, že došlo ke změně u všech hlavních postav, což jsem už nějak nerozdýchala a zbytku 3. a 4. série jsem už ani šanci nedala. Upřímně, samotnou mě to docela překvapilo, ale tahle změna mě snad naštvala ještě víc, než když došlo ke změně u The Walking Dead nebo Hry o trůny (ještě bych mohla zmínit Impérium, také v režii pana Žďánského), přičemž ty jsem nesla taky hodně těžce. Velká převeliká škoda dobrého dabingu.
Akorát jsme dnes s kamarádem toto přeobsazení řešili, nakonec to dopadlo tak, že jsem se pustila do menšího srovnání, pokud má někdo zájem, může jej zhlédnout zde.

P. S. Naděje, že se v páté a závěrečné sérii, pokud ji tedy Nova vůbec odvysílá, vrátí původní dabéři, je asi hodně mizivá, když se tomu tak loni nestalo, že? :(
ricebrothers
Příspěvky: 2
Registrován: 14 úno 2017 12:12

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od ricebrothers »

Já nevím,takovej pěknej seriál,první dvě série vyníkající dabing a od třetí totální krach...tyhle změny dabingů, to je jako předabování Jiřího Bartošky v Anděl Páně Zdeňkem Mahdalem...hrůza...copak Nova a spol nemají trošku rozumu???
PavelBartos
Příspěvky: 142
Registrován: 20 dub 2012 01:08

Re: Lovci zločinců / Person of Interest

Příspěvek od PavelBartos »

Za dva týdny uvidíme, jak dopadne dabing páté série, ale tak nějak moc ani nedoufám, že se vrátí ti původní dabéři, ovšem byl bych rád.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“