Kurýr / Transporter: The Series

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Teoretik »

Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
JohndonMM
Příspěvky: 65
Registrován: 30 led 2015 12:33

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od JohndonMM »

2.série
Zdeněk Maryška - François Berléand (inspektor Tarconi)
Uživatelský avatar
Teoretik
Příspěvky: 1872
Registrován: 22 dub 2011 16:28
Bydliště: Polabská nížina

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Teoretik »

Klára Issová v prvním díle druhé série dabovala sama sebe, ale roli jsem nenašel ani v titulcích tohoto dílu, ani jinde
Obrázek
Maestro není doma a jeho milostivá paní matinka vám vzkazuje,
aby jste už nevolala změněným hlasem, že vás stejně pozná
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Lukiz »

A z děje se role určit nedá?

EDIT: Tak jsem se sám kouknul a je to "Laura".
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od DAN K. »

Lukiz píše:Ach tak Karel Dobrý se nemluví, místo něj hovoří Zdeněk Mahdal.
A dívka z Ruska místo nějakého ruského přízvuku mluví normálně akorát tam občas sází infinitiv... :roll:
Predesilam, ze nechci nikoho urazet, jenom popisuju informace bez zkresleni tak, jak mi byly tlumoceny. Neúčast Karla Dobrého mě také zarmoutila, ale výrobní štáb je v tom podle všeho nevinně. KD volal večer před domluveným natáčením slečně produkční a prý byl velmi hrubý a sprostý a obvinil ji z toho, že na něj šije nějakou boudu, protože mu pry doslo, ze v nicem takovem jako je seriál Kuryr nikdy nehral a zadneho dabingu se ucastnit nebude. Podobne věci uz se s nim pry staly víckrát, napr. při nataceni dabingu serie Duna, udajne nebyva uplne při smyslech… onu Rusku s krásným českým jménem Klára hraje dnes už poměrně známá česká herečka Eva Josefíková, která v orignále hovoří jakousi čenglinčtinou, jestli má nějaký přízvuk, tak český. Bylo zázrakem, že to Eva dokázala nějakým způsobem nadabovat. Vzhledem k tomu, že to nikdy nedělala, to pro ni bylo extrémně náročné. Nutit ji ještě navíc do nějakého přízvuku v takové situaci, je mimo realitu. Mluvila lámaně, aby bylo poznat, že je cizinka, svůj účel to podle mě splnilo a stačí to.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Lukiz »

Pokud to dabovala sama Eva Josefíková, tak to je skvělé. Napadlo mě to, ale z videí, která jsem s ní našel, mi to nepřišlo jako podobný hlas. Tak jsem si myslel, že to spíše mluví nějaká protřelejší dabérka. :D
Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Simca »

Jak jste si určitě všimli. Tak Marek Vašut byl dabován také hercem Marek Vašut. A to ještě byl celý díl točen v Praze. Žižkovská věž, Václavák, pražské metro (vypadalo to na Muzeum)
Olda808
Příspěvky: 1039
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od Olda808 »

2. série:
Jana Stryková - Jana Stryková (bordelmamá) & Ester Geislerová (Novikova recepční), Eva Josefíková - Eva Josefíková (Klara Elezi), Anna Remková - Kristína Svarinská (Mariana Elezi) & Markéta Tanner (Landsmanova službná), Jiří Schwarz - Aden Gillett (Gary Landsman) & Miroslav Lhotka (voják na hranicích), Radovan Vaculík - Miroslav Šimůnek (Novikův pobočník) & Andrej Polák (vyhazovač na Landsmanově večírku), Marek Vašut - Marek Vašut (Stephan Novik), Zdeněk Maryška - Zdeněk Maryška (Vitaly Kundst)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Kurýr / Transporter: The Series

Příspěvek od bloom »

ClickCZ píše:Václav Knop - Uwe Ochsenknecht (Frieder Trumpf)
Není to Václav Knop, ale Miroslav Hanuš.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“