Neri, dívka moře / Ocean girl

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvekod Michaela2 » 15 pro 2013 02:06

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | upoutávka

V českém znění: Jana Páleníčková - Marzena Godecki (Neri), Bohumil Švarc ml. - Jeffrey Walker (Brett Bates), Jan Kalous - David Hoflin (Jason Bates), Aleš Procházka - Alex Pinder (Dr. Winston Seth) a Zuzana Schulzová - Kerry Armstrong (Dr. Dianne Batesová)

vyrobila Nova v roce 199x
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Re: Neri, dívka moře / Ocean girl

Příspěvekod Michaela2 » 15 pro 2013 02:06

seriál běžel v 90. letech na Nově a to 2 série, pokud si dobře pamatuji ( dle upoutávky zřejmě později i na SuperMaxu), tvůrce si bohužel nevybavuji. V 2.sérii nastala změna u Bretta, kdo ale BŠ nahradil už též nevím :(

seriál měl zajímave intro s působivou hudbou : http://www.youtube.com/watch?v=hum69IH51y8
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
Michaela2

Příspěvekod Lukiz » 15 pro 2013 02:12

Jsou někde ukázky, nebo to je jen vylovené z paměti?
Lukiz

Příspěvekod Michaela2 » 15 pro 2013 02:14

ukázky nemám, mně se stačí podívat na intro a jména mi sama naskakují ...
Michaela2

Příspěvekod videofil » 15 pro 2013 10:25

Na ten seriál si vzpomínám. A také si vzpomínám, že kromě hlavní představitelky mě na tom nic moc nezaujalo. :D :D :D Vlastně se mi ještě líbil ten delfín. Ale ta holka víc. :D :D :D
videofil

Příspěvekod Jack_6428 » 15 pro 2013 13:55

Ano, seriál běžel na Nově a na SuperMaxu. Nejdříve na Nově, což bylo v letech 1996/97, a později na SuperMaxu, což bylo v letech 1998/99. Na obou stanicích běžely na 100% první dvě série. Ty další už myslím vysílány nebyly. Pro přesnost bych se musel podívat do programu, ale jsem si téměř jistý.
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Zpět na Seriály