Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Aizen25
Příspěvky: 92
Registrován: 28 zář 2012 21:15

Re: Bugs bunny a přátelé / Looney tunes and merrie melodies

Příspěvek od Aizen25 »

Pokud se nepletu,tak Barrandov předaboval pár dílů z Primy.
Mám například v původní verzi díl o tom,jak si Daffy chce najít nocleh na zimu a dostane se do domu takového šíleného vědátora,co chce jeho kost.
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Bugs bunny a přátelé / Looney tunes and merrie melodies

Příspěvek od jajda0 »

A předaboval taky díly z různých VHSek a ČT1 : třeba díl Elmera Fudda jak bojuje s mravenci na pikniku, či díl Daffyho jak chce nutit Porkyho zaplatit pojistné. A díly z 40. let, jak ty o nich mluvíš, tak předchozí dabingy, co já vím, moc nenadabovaly...
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Bugs bunny a přátelé / Looney tunes and merrie melodies

Příspěvek od bloom »

Právě že na Primě se se Zbyškem Pantůčkem a Liborem Hruškou (který podle mě primácký dabing i režíroval) v podstatě nadabovala jen klasická série ze 40. let.
Aizen25
Příspěvky: 92
Registrován: 28 zář 2012 21:15

Re: Bugs bunny a přátelé / Looney tunes and merrie melodies

Příspěvek od Aizen25 »

Ve 3.dabingu ještě účinkovali Radka Stupková a Radovan Vaculík.
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od PATdevast »

Ach jo, když si uvědomím, že jsem kdysi měl od kámoše půjčenou VHS se spoustou dílů s tím původním dabingem se Stanislavem Fišerem, je mi dost líto, že jsem si ji nezkopíroval, neb ji vyhodil. Nicméně, je jen můj názor, že Jiří Prager se na Bugse hodil víc a Stanislav Fišer zase pasoval víc k Daffymu?
Uživatelský avatar
DavidHodan
Příspěvky: 463
Registrován: 06 led 2010 18:07
Bydliště: Plzeň :-)

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od DavidHodan »

Aby toho nebylo málo, objevil se na internetu krátký (cca 23 minut) film, v němž Bugse dabuje Jiří Prager, Daffyho Jiří Bruder a Stanislav Fišer čápa.
Sháním staré kazety, jakýkoliv videosystém, nejlépe před r. 89, max. však do r. 98, seznam výhodou ;)
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/77907-davidhodan/
YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCzE_FAgb1uDaPw4ebKYxamg
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od jajda0 »

7. DABING: včera taky Tomáš Karger (Sylvester), Ivo Novák, Libor Terš (vyprávěč / titulky), Pavel Tesař.
PATdevast píše:Ach jo, když si uvědomím, že jsem kdysi měl od kámoše půjčenou VHS se spoustou dílů s tím původním dabingem se Stanislavem Fišerem, je mi dost líto, že jsem si ji nezkopíroval, neb ji vyhodil. Nicméně, je jen můj názor, že Jiří Prager se na Bugse hodil víc a Stanislav Fišer zase pasoval víc k Daffymu?
Ani já už žádné VHS s Looney Tunes nemám. Jak jsme se stěhovali, ztratili se. A Prager by Bugse mohl dabovat, když v Looney Tunes dabuje dodnes, i když ne Daffyho. Přece jen Fišer už nemůže a Prager se na Bugse hodí.
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Fousek307 »

3. DABING (Prima, DVD Warner): Zbyšek Pantůček (kromě Bugse i více rolí), Libor Hruška (kromě Daffyho i kohout Leghorn, Pepé Le Pew, zlotřilý vědec, táta medvěd, první sysel, více rolí), Bohdan Tůma (kromě Porkyho a Elmera i více rolí), Tomáš Racek (Jindra jestřáb - zde jako Kuředav jestřáb, psí nepřítel dvou syslů, malé medvídě, více rolí), Radovan Vaculík (Dawg - Leghornův psí soupeř, více rolí), Hana Talpová (máma medvědice, Sylvestrova majitelka, více rolí), Bohuslav Kalva (želvák Cecil, více rolí) a Eva Spoustová (Tweety, druhý sysel, více rolí)

Šest dílů vlastním doma na kazetě, pět z nich na DVD s tímto dabingem nevyšlo. A tak vypisuju obsazení i z těch pěti dílů, které mám.

5. DABING (DVD Hollywood classic entertainment): Filip Švarc (Bugs), Radovan Vaculík (Daffy, více rolí), Tomáš Juřička (Porky, více rolí), Bohdan Tůma (Elmer, více rolí), Zdeněk Mahdal (titulky, více rolí), Zbyšek Pantůček, Petr Meissel a Miroslava Součková

Rok výroby dabingu: 2008
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Fousek307 »

V primáckém dabingu ještě Radka Stupková. :)
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Fousek307 »

1. DABING (ČT): Vlastimil Zavřel (Dawg), Jan Hanžlík, Jindřich Hinke (kromě Leghorna i více rolí)

Žádný díl s dabingem ČT bohužel nemám.
Naposledy upravil(a) Fousek307 dne 10 úno 2015 16:40, celkem upraveno 3 x.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“