Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od jajda0 »

X? DABING:

Libor Terš (Leghorn), Petr Meissel (Dawg), Michal Michálek (Jindra jestřáb), Martin Sobotka, Pavel Rimský (titulky) a další

Vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska 20xx
Spiderman
Příspěvky: 43
Registrován: 21 říj 2012 21:00

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Spiderman »

Chápu to dobře, že pokud mám na 25 let starých vhskách díly s dabingem z čt, že by o ně byl zájem? To abych začal digitalizovat :-)
Spiderman
Příspěvky: 43
Registrován: 21 říj 2012 21:00

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Spiderman »

Pokud by byl zájem, zde jsem nahrál zatím první animák s Daffym, jedná se o rip z vhs, omluvte horší kvalitu, leč už v době záznamu nebyl příjem moc dobrý (vhska za to nemůže), Daffyho mluví Prager, dabing zřejmě 1993. Časem snad dodám další. https://uloz.to/!vVwzsXkEulXb/daffy-quackbusters-av
Uživatelský avatar
James Plesson
Příspěvky: 158
Registrován: 24 led 2013 22:06

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od James Plesson »

Můžeme mi někdo tady poradit, kam mám z velké řady filmů a seriálů Looney Tunes a o Bugsovi, zařadit tuto VHS - https://www.csfd.cz/film/151275-blizka- ... komentare/ ? Tady na DF není info a klidně ho založím, ale něco upřesňujícího, by se hodilo, zda je to samostatný film, či to spadá pod seriál, nevím kam to zařadit ?
Tím, že se pře-dabuje původní dabing, ztrácíme jako národ kus historie, kulturního dědictví a identity. Můj názor je, že dabing před rokem 94 má nepřekonatelnou kvalitu a kouzlo a po něm, začal ztrácet na obou...
jajda0
Příspěvky: 234
Registrován: 04 led 2012 20:17

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od jajda0 »

ČT DABING: Gustav Bubník (Elmer Fudd)
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od Fousek307 »

Díl, kde Elmera mluvil Gustav Bubník, byla pasáž z dabingu filmu Králík Bugs a pták Uličník, která byla odvysílána na ČT jako díl v rámci pořadu Bugs Bunny a přátelé (v rámci tohoto pořadu také běžela třeba Taz-mánie), tudíž jsem v topicu všechny dabéry z té pasáže odstranil - to se nepočítá jako dabing seriálu ani jako dabing ČT.
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od PATdevast »

Nedaboval v tom devátém dabingu Vladimír Čech Taze? Hlas je sice "zdeformovaný", ale v určitých chvílích mi to zní jako pan Čech.
FragMan
Příspěvky: 428
Registrován: 10 črc 2008 12:17
Bydliště: Brno

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od FragMan »

11 dabingů??? To jako fakt? :D Není to rekord?
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od 1403ka »

Ja si myslím, že áno. A ešte väčšia sranda bude, keď vznikne dabing aj pre streamovacie služby (Netflix, Amazon Prime atď). :D
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Bugs Bunny a přátelé / Looney Tunes and Merrie melodies

Příspěvek od PATdevast »

Já si myslím, že v základu je na vině ČT stejně, jako třeba u dabingu Šmoulů a dalších animáků. Kdyby koupila a nadabovala všechny dostupné díly, nemusel nastat ten zmatek s dodabováváním a xtým předabováváním. Vzpomínám si ještě na díl, kde Daffyho daboval Zdeněk Dušek, tohohle už se nedočkáme. Teď se naopak dočkáme třeba použiítí naprosto nesnažícího se Libora Terše na dabování většiny vedlejších postav, což považuju za vyloženou zvrácenost.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“