Avengers - Sjednocení / Marvel's Avengers Assemble

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Avengers - Sjednocení / Marvel's Avengers Assemble

Příspěvekod elbrambo2812 » 05 dub 2014 09:15

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OFICIÁLNÍ STRÁNKY

Související: "Avengers: Nejmocnější hrdinové světa", "Dokonalý Spider-Man"

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark / Iron Man), Michal Jagelka - Roger Craig Smith (Steve Rogers / Captain America), Zbyšek Horák - Travis Willingham, J.K. Simmons (Thor Odinson, J. Jonah Jameson), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner / Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton / Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey, Nika Futterman (Nataša Romanovová / Black Widow, Gamora), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson / Falcon), Filip Švarc - David Kaye (J.A.R.V.I.S.), Jan Maxián - Drake Bell (Peter Parker / Spider-Man), Martin Zahálka - Chi McBride, Frank Welker (Nick Fury, Odin), Jan Vondráček - Liam O'Brien, Dwight Schultz, Maurice LaMarche, Kevin Michael Richardson (Red Skull, Attuma, Dr. Doom, Groot), Tomáš Juřička - Charles Adler, Brian Bloom, Jason Spisak, David Sobolov, David Boat (M.O.D.O.K., Hyperion, Justin Hammer, Drax, Thing) a další

Epizodní role: Jakub Saic - Grant George, Chris Cox, J.K. Simmons (Scott Lang / Ant-Man, Peter Quill / Star-Lord, J. Jonah Jameson), Jakub Nemčok - Daryl Sabara (Aaron Reece / Molecule Kid), Bohdan Tůma - Seth Green, James C. Mathis III (Rocket Raccoon, Heimdall) a další

Překlad: Petr Zeman, Zdeněk Dostál
Dialogy: Ivan Kotmel
Produkce: Kateřina Nehasilová, Ondřej Černý, Jan Junek
Zvuk: Martin Václavík, Dušan Matuška
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2013-2014

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark / Iron Man), Libor Bouček - Roger Craig Smith (Steve Rogers / Captain America), Zbyšek Horák - Travis Willingham (Thor Odinson), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner / Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton / Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey (Nataša Romanovová / Black Widow), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson / Falcon), Filip Švarc - David Kaye, Fred Tatasciore, Tom Kenny, Roger Craig Smith (J.A.R.V.I.S., Crimson Dynamo, Whirlwind, noční můra - Winter Soldier), Jan Maxián - Drake Bell, Roger Craig Smith (Peter Parker / Spider-Man, Joey), Petr Burian - Grant George, Jim Meskimen, Troy Baker (Scott Lang / Ant-Man, Ultron, Red Guardian), Pavel Vondra - Chi McBride, Troy Baker (Nick Fury, Loki), Pavel Šrom - Chi McBride, Brian Bloom, Anthony Ruivivar, Liam O'Brien, Jack Coleman, James C. Mathis III, Kevin Michael Richardson, Dwight Schultz, Troy Baker, Jason Spisak, David Kaye (Nick Fury, Hyperion, Nighthawk, Red Skull, Dr. Stephen Strange, Heimdall, Groot, Attuma, noční můra - Loki, Justin Hammer, Corvus Glaive), Jiří Valšuba - Phil LaMarr, Will Friedle, David Kaye (Nuke, Peter Quill / Star-Lord, Corvus Glaive), Ludvík Král - Anthony Ruivivar, Trevor Devall, Fred Tatasciore (Nighthawk, Rocket Raccoon, noční můra - Ultron), Rudolf Kubík - Isaac C. Singleton Jr., Phil LaMarr, Jason Spisak (Thanos, Dr. Spectrum, Speed Demon), Svatopluk Schuller - Jim Meskimen, Jonathan Adams, J.K. Simmons (Arsenal, Absorbing Man, J. Jonah Jameson), Tomáš Juřička - Brian Bloom, Jim Meskimen, Charles Adler, Liam O'Brien, Stephen Collins (Hyperion, Ultron, M.O.D.O.K., Red Skull, Howard Stark), Jakub Saic - Bob Bergen, Anthony Ruivivar, Phil LaMarr, Rene Auberjonois (Bucky Barnes / Winter Soldier, Nighthawk, Dr. Spectrum, Ebony Maw), Kateřina Velebová - April Stewart, Laura Bailey (Zarda, Darkstar), Klára Sochorová - Hynden Walch (Supergiant), Adéla Kubačáková - Kari Wahlgren (Proxima Midnight) a další

Epizodní role: Zdeněk Maryška - Clancy Brown (Uatu - Pozorovatel) a další

Překlad: Martin Petřík
Dialogy: Ivan Kotmel
Produkce: Lenka Čížková, Kateřina Nehasilová, Jana Trefná
Zvuk: Jaroslav Novák, Martin Václavík
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2015
Obrázek
elbrambo2812

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvekod Jack_6428 » 10 kvě 2015 14:46

Zajímalo by mě, když je to SDI/Marvel, jestli je nějakej zvláštní důvod proč to jede na Nově a ne na Disney. Podobně jako Transformers, kteří byli rovněž v SDI a měli by běžet "správně" na Nicku (místo Barrandova).
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Obelix » 10 kvě 2015 22:38

A k tomu první série běžela na Primě, pokud se nepletu. :D
Obelix

Příspěvekod Obelix » 26 kvě 2015 18:00

Jen drobná úprava u paní produkční. Je to Lenka Čížková, ne Číšková :D

Ale i to je pro mě trochu s podivem, jelikož celou tuto sérii jednám ve spojitosti s Avengers výhradně s Kateřinou Nehasilovou (viz první série). Takže ta se v titulcích určitě také objeví.
Obelix

Příspěvekod Obelix » 31 kvě 2015 23:03

Zdeněk Maryška - (Uatu Pozorovatel)
Obelix

Příspěvekod Star-Prince » 03 črc 2015 16:43

1. série - Red Skull - Jan Vondráček
Star-Prince

Příspěvekod Star-Prince » 11 črc 2015 09:46

1 série - Jakub Nemčok ( molekul kid )
Star-Prince

Příspěvekod elbrambo2812 » 07 led 2016 16:31

Nemá někdo info o 2. polovině 2. série? Skončilo to epizodou 14 a od té doby (od 11. července 2015 pokud se nepletu) o tom seriálu vůbec nic nevím. No a teď jsem čekal, že to v lednu 2016 zase začnou vysílat a ono nic...

Taky by ještě mohli dodabovat 3. sérii seriálu Dokonalý Spider-Man, kde skončili u 8. epizody (což není ani polovina série).
Docela se o ty seriály začínám bát. I když už nejsem malý "prcek", tak se na ně dívám rád - mám je jako doplněk k filmům. Teď už mi nezbývalo nic jiného, takže bohužel - titulky.

A ještě by mě zajímalo, zda bude SDI dělat i seriál Strážci Galaxie, který i v Americe nějak nešťastně skončil na konci listopadu.

Myslel jsem, že se snaží všechny první série, jakéhokoliv seriálu nadabovat a pak jej vysílají v TV stejně jako v USA...
Obrázek
elbrambo2812

Příspěvekod Jack_6428 » 07 led 2016 22:17

Já bych tam moc nehledal. Zatím. Podle mě prostě jen čekají, až bude k dispozici více dílů anebo bude ve vysílání "místo". Zbývající díly Spidermana jsou z poloviny/druhé poloviny minulého roku. A Strážci Galaxie jsou ještě novější a mají těch dílů zatím jen deset. Čili obojí relativně nové s malým počtem dílů. A prodleva 3-6 měsíců mezi americkým a evropským/českým Disney je celkem běžná. Málokterý jejich seriál/film tady běží stejný měsíc či dokonce týden, přestože se to zlepšuje. A k některým pořadům se náš Disney vrací později i když díly už jsou. Je tam jen jedna věc a sice to, že náš Disney Channel některé seriály DXD vynechal (třeba Trona), takže obavu chápu. Ale můžou ještě překvapit. A když ne, pojede to ráno na Primě - což je i můj osobní tip... A co se Spidermana týče, ten se podle mě na Disney vráti koncem jara...
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Obelix » 08 led 2016 14:35

Myslím, že mohu prozradit, že druhá půlka druhé série Avengers Assemble by měla být už několik měsíců nadabovaná. Poslední překlad jsem odevzdával na začátku září. Takže jde nejspíš jen o to, kdy se ho Nova rozhodne zařadit do vysílání. Počítám, že práva mají, když vysílali první půlku.
Obelix

Další

Zpět na Seriály