Avengers - Sjednocení / Marvel's Avengers Assemble

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Avengers - Sjednocení / Marvel's Avengers Assemble

Příspěvekod elbrambo2812 » 05 dub 2014 10:15

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související: "Avengers: Nejmocnější hrdinové světa", "Dokonalý Spider-Man"

1. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark / Iron Man), Michal Jagelka - Roger Craig Smith (Steve Rogers / Captain America), Zbyšek Horák - Travis Willingham (Thor) & J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner / Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton / Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey (Nataša Romanovová / Black Widow) & Nika Futterman (Gamora), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson / Falcon), Filip Švarc - David Kaye (J.A.R.V.I.S.), Jan Maxián - Drake Bell (Peter Parker / Spider-Man), Martin Zahálka - Chi McBride (Nick Fury) & Frank Welker (Odin), Jan Vondráček - Liam O'Brien (Red Skull) & Dwight Schultz (Attuma) & Maurice LaMarche (Dr. Doom) & Kevin Michael Richardson (Groot), Tomáš Juřička - Charles Adler (M.O.D.O.K.) & Brian Bloom (Hyperion) & Jason Spisak (Justin Hammer) & David Sobolov (Drax) & David Boat (Thing) a další

Epizodní role: Jakub Saic - Grant George (Scott Lang / Ant-Man) & Chris Cox (Peter Quill / Star-Lord) & J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Jakub Nemčok - Daryl Sabara (Aaron Reece / Molecule Kid), Bohdan Tůma - Seth Green (Rocket) & James C. Mathis III (Heimdall) a další

Překlad: Petr Zeman, Zdeněk Dostál
Produkce: Kateřina Nehasilová, Ondřej Černý, Jan Junek
Zvuk: Martin Václavík, Dušan Matuška
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2013-2014

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

2. SÉRIE
Obrázek
V českém znění: Radovan Vaculík - Adrian Pasdar (Tony Stark / Iron Man), Libor Bouček - Roger Craig Smith (Steve Rogers / Captain America), Zbyšek Horák - Travis Willingham (Thor), Zdeněk Mahdal - Fred Tatasciore (Dr. Bruce Banner / Hulk), Radek Hoppe - Troy Baker (Clint Barton / Hawkeye), Jitka Moučková - Laura Bailey (Nataša Romanovová / Black Widow), Gustav Bubník - Bumper Robinson (Sam Wilson / Falcon), Filip Švarc - David Kaye (J.A.R.V.I.S.) & Fred Tatasciore (Crimson Dynamo) & Tom Kenny (Whirlwind) & Roger Craig Smith (noční můra - Winter Soldier), Jan Maxián - Drake Bell (Peter Parker / Spider-Man) & Roger Craig Smith (Joey), Petr Burian - Grant George (Scott Lang / Ant-Man) & Jim Meskimen (Ultron) & Troy Baker (Red Guardian), Pavel Vondra - Chi McBride (Nick Fury) & Troy Baker (Loki), Pavel Šrom - Chi McBride (Nick Fury) & Brian Bloom (Hyperion) & Anthony Ruivivar (Nighthawk) & Liam O'Brien (Red Skull) & Jack Coleman (Dr. Stephen Strange) & James C. Mathis III (Heimdall) & Kevin Michael Richardson (Groot) & Dwight Schultz (Attuma) & Troy Baker (noční můra - Loki) & Jason Spisak (Justin Hammer) & David Kaye (Corvus Glaive), Jiří Valšuba - Phil LaMarr (Nuke) & Will Friedle (Peter Quill / Star-Lord) & David Kaye (Corvus Glaive), Ludvík Král - Anthony Ruivivar (Nighthawk) & Trevor Devall (Rocket) & Fred Tatasciore (noční můra - Ultron), Rudolf Kubík - Isaac C. Singleton Jr. (Thanos) & Phil LaMarr (Dr. Spectrum) & Jason Spisak (Speed Demon), Svatopluk Schuller - Jim Meskimen (Arsenal) & Jonathan Adams (Absorbing Man) & J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Tomáš Juřička - Brian Bloom (Hyperion) & Jim Meskimen (Ultron) & Charles Adler (M.O.D.O.K.) & Liam O'Brien (Red Skull) & Stephen Collins (Howard Stark), Jakub Saic - Bob Bergen (Bucky Barnes / Winter Soldier) & Anthony Ruivivar (Nighthawk) & Phil LaMarr (Dr. Spectrum) & Rene Auberjonois (Ebony Maw), Kateřina Velebová - April Stewart (Zarda) & Laura Bailey (Darkstar), Klára Sochorová - Hynden Walch (Supergiant), Adéla Kubačáková - Kari Wahlgren (Proxima Midnight) a další

Epizodní role: Zdeněk Maryška - Clancy Brown (Uatu - Pozorovatel) a další

Překlad: Martin Petřík
Produkce: Lenka Čížková, Kateřina Nehasilová, Jana Trefná
Zvuk: Jaroslav Novák, Martin Václavík
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Společnost SDI Media v roce 2015
elbrambo2812

Re: Avengers - Sjednocení / Avengers Assemble

Příspěvekod Jack_6428 » 10 kvě 2015 15:46

Zajímalo by mě, když je to SDI/Marvel, jestli je nějakej zvláštní důvod proč to jede na Nově a ne na Disney. Podobně jako Transformers, kteří byli rovněž v SDI a měli by běžet "správně" na Nicku (místo Barrandova).
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Obelix » 10 kvě 2015 23:38

A k tomu první série běžela na Primě, pokud se nepletu. :D
Obelix

Příspěvekod Obelix » 26 kvě 2015 19:00

Jen drobná úprava u paní produkční. Je to Lenka Čížková, ne Číšková :D

Ale i to je pro mě trochu s podivem, jelikož celou tuto sérii jednám ve spojitosti s Avengers výhradně s Kateřinou Nehasilovou (viz první série). Takže ta se v titulcích určitě také objeví.
Obelix

Příspěvekod Obelix » 01 čer 2015 00:03

Zdeněk Maryška - (Uatu Pozorovatel)
Obelix

Příspěvekod Star-Prince » 03 črc 2015 17:43

1. série - Red Skull - Jan Vondráček
Star-Prince

Příspěvekod Star-Prince » 11 črc 2015 10:46

1 série - Jakub Nemčok ( molekul kid )
Star-Prince

Příspěvekod elbrambo2812 » 07 led 2016 17:31

Nemá někdo info o 2. polovině 2. série? Skončilo to epizodou 14 a od té doby (od 11. července 2015 pokud se nepletu) o tom seriálu vůbec nic nevím. No a teď jsem čekal, že to v lednu 2016 zase začnou vysílat a ono nic...

Taky by ještě mohli dodabovat 3. sérii seriálu Dokonalý Spider-Man, kde skončili u 8. epizody (což není ani polovina série).
Docela se o ty seriály začínám bát. I když už nejsem malý "prcek", tak se na ně dívám rád - mám je jako doplněk k filmům. Teď už mi nezbývalo nic jiného, takže bohužel - titulky.

A ještě by mě zajímalo, zda bude SDI dělat i seriál Strážci Galaxie, který i v Americe nějak nešťastně skončil na konci listopadu.

Myslel jsem, že se snaží všechny první série, jakéhokoliv seriálu nadabovat a pak jej vysílají v TV stejně jako v USA...
elbrambo2812

Příspěvekod Jack_6428 » 07 led 2016 23:17

Já bych tam moc nehledal. Zatím. Podle mě prostě jen čekají, až bude k dispozici více dílů anebo bude ve vysílání "místo". Zbývající díly Spidermana jsou z poloviny/druhé poloviny minulého roku. A Strážci Galaxie jsou ještě novější a mají těch dílů zatím jen deset. Čili obojí relativně nové s malým počtem dílů. A prodleva 3-6 měsíců mezi americkým a evropským/českým Disney je celkem běžná. Málokterý jejich seriál/film tady běží stejný měsíc či dokonce týden, přestože se to zlepšuje. A k některým pořadům se náš Disney vrací později i když díly už jsou. Je tam jen jedna věc a sice to, že náš Disney Channel některé seriály DXD vynechal (třeba Trona), takže obavu chápu. Ale můžou ještě překvapit. A když ne, pojede to ráno na Primě - což je i můj osobní tip... A co se Spidermana týče, ten se podle mě na Disney vráti koncem jara...
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Obelix » 08 led 2016 15:35

Myslím, že mohu prozradit, že druhá půlka druhé série Avengers Assemble by měla být už několik měsíců nadabovaná. Poslední překlad jsem odevzdával na začátku září. Takže jde nejspíš jen o to, kdy se ho Nova rozhodne zařadit do vysílání. Počítám, že práva mají, když vysílali první půlku.
Obelix

Další

Zpět na Seriály