Červené růže / Rote Rosen

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

7.série: Katja a Philipp - Epizody 1001 - 1200

Obrázek

Znělka

V českém znění: Dana Černá / Vlasta Žehrová - Saskia Valencia (Katja Meissner Stein), Jan Šťastný / Pavel Vondra - Thorsten Nindel (Philipp Stein), Hana Talpová - Brigitte Antonius (Johanna Jansen), Vladislav Beneš / Ladislav Cigánek - Gerry Hungbauer (Thomas Jansen), Michal Holán / Svatopluk Schuller - Roman Rossa (Christoph Langer), Adéla Kubačáková - Susanne Steidle (Henriette Stein), Claudia Mehnert (Rebecca Markhoff), Dana Morávková - Maria Fuchs (Carla Saravakos), Hana Ševčíková / René Slováčková - Jelena Mitschke (Britta Thies Berger), Michal Jagelka / Petr Gelnar - Hakim-Michael Meziani (Benjamin "Ben" Berger), Radek Hoppe - Max Engelke (Oliver Hardenberg), Jana Hermachová - Barbara Focke (Hannelore Thies), Petr Pospíchal - Hermann Toelcke (Gunter Flickenschild), Ilona Svobodová / Radka Stupková - Birgit Würz (Caroline von Walden), Bedřich Šetena - Ernst Jacobi (Konstantin von Walden), Ivana Andrlová / Petra Hobzová - Anja Franke (Merle Vanlohen), Zuzana Slavíková / Olga Želenská - Madeleine Lierck (Erika Rose), Bohuslav Kalva - Rolf Nagel (Alfred Albers), Vojtěch Hájek - Tobias Rosen (Michael "Mick" Eckart), Jan Vlasák - Peter Rühring (Achim Meissner), Daniela Bartáková - Diana Körner (Greta Templin), Kristýna Valová - Sarah Alles (Ella Meissner), Marek Libert - Guido Broscheit (Falk Landau), Kateřina Lojdová / Miroslava Součková - Hanna Lütje (Nadine Dorn Landau), Roman Hájek - Patrick Winczewski (Simon Down), Heinrich Rolfing (Jan Dieck), Martin Zahálka / Bohdan Tůma - Joachim Kretzer (Torben Lichtenhagen), Vanda Konečná - Caroline Kiesewetter (Anne Lichtenhagen), Libor Terš - Thomas Klees (Jörg Seefeldt), Josef Horák / Radek Hoppe - Daniel Popat (Rajan Shudrak), Zbyšek Horák - Andreas Kaufmann (Andreas Held), Pavel Šrom - Stefan Hossfeld (Gerd Hannemann), Peter Mönch (Jesper Lynggaard), Lucie Svobodová - Martina Mank (Nicole Knesebeck), Filip Jančík - Kailas Mahadevan (šejk Hamid), Stefan Feddersen-Clausen (Vincent Vanlohen - Pozdější epizody), Kristýna Skalová - Julia Sewing (Julika Sazko), Jan Köhler - Oskar Schröder (Anton Berger), Petr Neskusil - Oliver Kniffki (Kai Maiwald), Peter Foyse (Lars Winter), Regina Řandová - Christine Wilhelmi (Regina Harzfeld-Winter), Zdeněk Podhůrský - Falk-Willy Wild (Clemens Winter), Radka Malá - Renate Delfs (Heidrun Winter), Ladislav Cigánek - Holger Hauer (Gero Petersen), André Ebert (Laszlo Sazko), Stefan Feddersen-Clausen (Vincent Vanlohen), Petra Hobzová - Marina Weis (Oksana Balodis), Petra Jindrová-Lupínková - Imke Büchel (Christa Haberland), Petr Gelnar - Gabriel Merz (Nils Rager) a další

Dialogy a Režie: Petr Pospíchal
Vyrobila: Barrandov Televizní studio a.s. ve společnosti Barrandov Studio dabing a Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro TV Barrandov v roce 2014
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 16 črc 2023 16:54, celkem upraveno 42 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Michaela2 »

z Dany Černé na V. Žehrovou to je celkem radikální změna :?
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14176
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Mark LS »

To ano, zřejmě nebyla teď v době krize lepší náhradnice. :vztek:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Michaela2 »

no zas tak málo dabérek nemáme, ale je vidět, že někteří rejžové jsou ztraceni, jakmile není k dispozici Jitka Moučková a Dana Černá :) třeba k téhle herečce by mi na první pohled seděla Radka Pribyslavská ...
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od kubik-dulik »

Seriál nesleduju, ale narazil jsem po skončení Vražedného pobřeží na dva díly. Vlasta Žehrová mi špatná nepříjde, já ji mám jako dabérku rád. Bohužel nevím, jak to vypadalo za přítomnosti Dany Černé, já ji ale od jisté doby nemusím mít u každé herečky.

Docela mě příjemně překvapilo, když jsem slyšel Danu Morávkovou. U ní jsem si myslel, že dabing je minulostí...
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od kubik-dulik »

Od dnešního dílu úvodní titulky Bohdan Tůma a Jana Šťastného vystřídal Pavel Vondra.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Michaela2 »

a proč ? však nejsou v agentuře, ne ? :-?
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Lukiz »

I kdyby byli, tak to samozřejmě není žádný opodstatněný důvod.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od kubik-dulik »

Přesně tak - to, že jsem zastupován ještě není důvod k mému přeobsazení...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Michaela2 »

no pro nás možná ne, ale pro dabingová studia, jak nám praxe ukazuje, ano 8-)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“