Červené růže / Rote Rosen

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9250
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od filip »

Nedělají ty novější epizody v Médea Promotion Dabing?
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od DAN K. »

Lukiz píše:I kdyby byli, tak to samozřejmě není žádný opodstatněný důvod.
kubik-dulik píše:Přesně tak - to, že jsem zastupován ještě není důvod k mému přeobsazení...
Michaela2 píše:no pro nás možná ne, ale pro dabingová studia, jak nám praxe ukazuje, ano 8-)
jsem rád, že je zde několik expertů, kteří přesně znají konkrétní jednotlivé požadavky agentury a dá se s nimi diskutovat. Můžete mě tedy prosím seznámit s vaší právní analýzou problému s postoupením autorských práv, když tvrdíte, že žádný problém není? :D A jak vyřešíte smluvní závazky třetím stranám?... chci říct, že ten spor je složitější, zdaleka ne všechny aspekty jsou finanční. žijeme v právním státě, nemůžete podepsat smlouvu, která je v rozporu s jinou už uzavřenou smlouvou. Věřím, že určitě nakonec dojde k přijatelnému kompromisu pro všechny strany a celá situace se v klidu vyřeší, ale jsou to otázky velmi složité, agentura spustu věcí předem nevěděla a chce to holt nějaký čas, něž se všechno dořeší.... Ale v každém případě psát nějaké kategorické odsudky, když neznáte fakta, není příliš rozumné...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6965
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Michaela2 »

nechápu, proč mě zahrnuješ do svých sarkastických poznámek, neuvědomuji si, že bych napsala něco o neexistujícím problému nebo něco odsoudila... nedělej ze mě někoho, kým nejsem, děkuji
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Lukiz »

1) Nevidím, že by tu někdo psal, že tam žádný problém není. ;)
2) Za právní analýzy k autorskému právu si běžně účtuji 2000 Kč za hodinu :) , takže to tu nebudu jentak ventilovat zdarma. :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14279
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Červené růže / Rote Rosen

Příspěvek od Mark LS »

kubik-dulik píše:
Vlasta Žehrová mi špatná nepříjde, já ji mám jako dabérku rád.
Já jí mám taky jako dabérku rád, ale zde zní bohužel příšerně staře.
filip píše:
Nedělají ty novější epizody v Médea Promotion Dabing?
Ano, je tomu tak od čtvrtečního dílu 1101.

Kromě Šťastného byli přeobsazeni i Beneš na Cigánka, Holán na Schullera ( :-> ), Ševčíková na Slováčkovou (ta nesmí nikde chybět :roll:) a Slavíková na Želenskou.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“