Žraloci / Tigersharks

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Žraloci / Tigersharks

Příspěvekod BiOSsCZ » 05 kvě 2014 15:44

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | YT

V českém znění: Petr Rychlý (Kapitán Příšerán, Bronk, Vodňan Pappagallo), Vladimír Čech (Rejnor, palubní počítač, titulky), Libor Terš - Peter Newman (Mako, Ryboň), Pavla Rychlá (Oktávie), Jitka Ježková (Anděla), Stanislav Lehký, Ivan Gübel a další.

Vyrobilo: ???, pro TV Max, 1997
BiOSsCZ

Re: Žraloci / Tigersharks

Příspěvekod Budy » 05 kvě 2014 15:47

Dabér se pravděpodobně jmenuje Ivan Gübel. ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod TmavyCyklista » 05 kvě 2014 15:51

Pavla Rychlá = Pavla Vojáčková :)
TmavyCyklista

Příspěvekod Michaela2 » 05 kvě 2014 16:01

BiOSsCZ píše:Ivan Kýbl

:D :D :D :-:
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod BiOSsCZ » 05 kvě 2014 16:45

Budy píše:Dabér se pravděpodobně jmenuje Ivan Gübel. ;)

TmavyCyklista píše:Pavla Rychlá = Pavla Vojáčková :)

Je to tam ..
Opraveno, díky.

Michaela2 píše:
BiOSsCZ píše:Ivan Kýbl

:D :D :D :-:

Píši co slyším, stane se ..
BiOSsCZ

Příspěvekod Jack_6428 » 05 kvě 2014 16:51

@Michaela2: Poslyš princezno, co kdybys lidem místo posmívání se radši pomáhala? Seš tu od toho, ne? Tak se dotyčný spletl, no a co? Je to cizí jméno, to se stává. Jestli to v titulcích zní jako Kýbl, tak to tak prostě zní a dotyčný to tak napsal. Já bych se možná spletl taky. Jsou i divnější jména na světě. Navíc, pan Gübel už 15 let nedabuje a nebyl to moc obsazovaný dabér, takže na něho člověk snadno zapomene. Ale nevadí. Opět ses předvedla. Je fajn, že tě to pobavilo. Smích je zdravý prospěšný...

@TmavyCyklista/Budy: Teď mě napadlo... jak se vlastně v tagech přesměrovává na něčí profil, třeba když se ta osoba přejmenuje? Např. v tomhle případě... že tam nechám dejme tomu Rychlá, ale když na to kliknu tak to přesměruje na Vojáčková? Jednou jsem to tady viděl, ale už jsem to zapomněl.

Jinak teda na tenhle seriál si pamatuju a na dabing trochu taky, jak to teď čtu. Začalo se mi to vybavovat a docela se při představování si toho bavím. Díky za přidání!
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 05 kvě 2014 17:18

Jack: sorry, kocoure ,ale musím :D :D :D

vidím, že nemáš smysl pro humor, ale to je tvé životní mínus, ne moje :D
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
Michaela2

Příspěvekod videofil » 05 kvě 2014 18:15

Hele Jacku, už poněkolikáté jsem si všiml, jak do Míši rýpeš, přitom podle mě nemáš žádný důvod. Míša se ani nesmála danému uživateli, co profil vytvořil, spíše té situaci samotné, která vykouzlila smích i u mě. A pan Gübel, pokud vím, již není mezi živými, tak ten už bohužel dabovat nebude nikdy. Nebo ti snad víš, jak naučit nebožtíka dabovat. Rád se přiučím. :D
videofil

Příspěvekod BiOSsCZ » 05 kvě 2014 18:51

Trochu sem se citil trapně, ale ve výsledku to pobavilo i mě, je to moje chyba, mel jsem ty nezname a vdane zkontrolovat..nicmene věřím, že mi pan Gübel, ať je nu zeme lehka, promine,..
Myslim si že nejsem jediny, kdo ho kdy zkomolil ;-)
BiOSsCZ

Příspěvekod Michaela2 » 05 kvě 2014 19:00

BiO: to vůbec nebylo proti Tobě, tak prostě toho dabéra neznáš, no a co ? já ho taky neznám, respektive znám ho jen dle jeho jména ;) ale Kýbl je prostě vtipnej :mrgreen: :-: náhodou se Ti to povedlo, rozesmál si mě, na tom není nic negativního :)

video: Jack kdykoli může, tak mi vyjeví své hluboké antipatie :) a já jsem přitom tááák milá :mrgreen:
Michaela2

Další

Zpět na Seriály