Láska a pomsta / Un amore e una vendetta

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Láska a pomsta / Un amore e una vendetta

Příspěvekod Mark LS » 19 kvě 2014 15:47

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Anna Suchánková - Anna Valle (Laura Castellani / Petra Siri), Jan Šťastný - Alessandro Preziosi (Lorenzo Bermann / Andrea Damonte), Bohdan Tůma - Lorenzo Flaherty (Marco Damiani + více rolí), Michal Holán - Giovanni Guidelli (Paolo Bianchi), Anis Gharbi (Abdul + více rolí), Filip Švarc - Paolo Seganti (Luca Calligaris), Václav Knop - Ray Lovelock (Alberto Castellani), Hana Ševčíková - Elisabetta Pellini (Olga Bernardi), Susanna Smit (Viola Stocchi), Benedetta Massola (Stefania + více rolí), Rozita Erbanová - Desirèe Noferini (Kadisha + více rolí), Petr Neskusil - Federico Costantini (Massimiliano Bianchi + více rolí), Zuzana Slavíková - Simona Borioni (Gabriella Bianchi), Fiorenza Marchegiani (Elisabetta Simcis + více rolí), Ladislav Cigánek - Robert Madison (Rosati + více rolí), Bohuslav Kalva - Eugenio Marinelli (Alfonso Bernardi + více rolí), Ivana Korolová - Giulia Elettra Gorietti (Monica), Zuzana Schulzová - Marina Pennafina (Rita Tisone + více rolí), Vítek Říha - Alessandro Cannavà (Mattia Damiani), Anna Nemčoková, Jakub Nemčok, Kristýna Valová, Pavel Šrom, Radek Škvor, Radka Malá a další

Překlad: Yveta Kasalická, Barbora Knobová, Anna Kučerová
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Dialogy a Režie: Kateřina Šusterová
Vyrobila: Barrandov Televizní studio a.s. ve společnosti Barrandov Studio dabing v roce 2014
Mark LS

Re: Láska a pomsta / Un amore e una vendetta

Příspěvekod Michaela2 » 27 kvě 2014 16:08

ted jsem na to v telce narazila a zhrozila jsem se, Anna Suchánková, která má hlásek 16 leté holčiny ( a velmi krásný hlas) dabuje čtyřicetiletou ženu ? a ten Holán na 45 letém chlapovi je taky balada pro uši :-: už ani tohle si nemůže Barrandov pohlídat ?
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Mark LS » 27 kvě 2014 16:19

Anna Valle vypadá velmi mladě, takže Suchánková až tak moc nevadí, ale Holán na 50-letém Giovanni Guidellim byl vážně děs, ještě navíc, když jeho syna dabuje jen o 7 let mladší Neskusil. :D
Mark LS

Příspěvekod Michaela2 » 27 kvě 2014 16:38

já jsem k ženam vždy velmi tolerantní :lol: , ale tahle mi právě připadá jak strhaná čtyřicítka :D na fotce v profilu vypadá hezky, ale v tom seriálu děs běs, já jsem to kvůli té Suchánkové musela přepnout, páč mě mlátila přes uši, ale zvědavost mi nedala a po chvíli se k tomu vrátila ... nejvíce se mi líbila Korolová, Štastný a Slavíková, jinak nic moc :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Zpět na Seriály