Scooby Doo: Záhady s.r.o. / Scooby-Doo! Mystery Incorporated

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Scooby Doo: Záhady s.r.o. / Scooby-Doo! Mystery Incorporated

Příspěvekod brecht » 27 zář 2015 18:08

Další doplnění k TV dabingu

René Slováčková, Pavel Šrom, Zbyšek Horák
brecht

Příspěvekod brecht » 29 zář 2015 17:54

Nějak jsem to o víkendu dal do kupy :) ;)

2. DABING TV
1. SÉRIE
V českém znění: Pavel Rímský - Frank Welker (Scooby-Doo), Antonín Navrátil - Matthew Lillard (Shaggy Rogers), Pavel Vondra - Frank Welker (Fred Jones ml.),Hana Krtičková - Mindy Cohn (Velma Dinkleyová), Jana Mařasová - Grey DeLisle (Daphne Blakeová), Libor TeršGary Cole (starosta Fred Jones st.) + Udo Kier (profesor Pericles) + (více rolí), Miloš VávraPatrick Warburton (šerif Stone + více rolí), Zdeněk Mahdal – Lewis Black (Pan E + více rolí), Ludvík Král (titulky, komentář – epizody 1-4, + více rolí), Lucie SvobodováVivica A. Fox (Angel Dynamiteová / Cassidy Williamsová), Zbyšek Horák (titulky, komentář – epizody 5-26 + více rolí), René Slováčková, Bohdan Tůma, Libor Hruška, Hana Ševčíková, Tomáš Juřička, Jakub Nemčok, Michal Michálek, Klára Jandová, Pavel Šrom a další

Vyrobilo: Ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2011.

2. SÉRIE
V českém znění: Pavel RímskýFrank Welker (Scooby-Doo), Antonín NavrátilMatthew Lillard (Shaggy Rogers + titulky, komentář – epizody 14-26), Marek Libert [epizody 1-13] + Pavel Vondra [epizody 14-26] – Frank Welker (Fred Jones ml.), Jana Páleníčková [epizody 1-13] + Hana Krtičková [epizody 14-26] – Mindy Cohn (Velma Dinkleyová), Jana MařasováGrey DeLisle (Daphne Blakeová), Miloš Vávra [epizody 1-13] + Ladislav Cigánek [epizody 14-26] – Patrick Warburton (šerif Stone), Libor Terš [epizody 1-13] + Petr Neskusil [epizody 14-26] – Udo Kier (profesor Pericles), Miroslava Součková + Nikola Votočková – Kate Higgins (starostka Nettlesová + více rolí), Eva SpoustováVivica A. Fox (Angel Dynamiteová / Cassidy Williamsová + více rolí), Lucie SvobodováLinda Cardellini (Voda z Hot Dogu), Zbyšek HorákTim Matheso (Brad Chiles + více rolí + titulky, komentář – epizody 1-13), Regina Řandová [epizody 1-13] + Nikola Votočková [epizody 14-26] – Tia Carrere (Judy Reevesová), René Slováčková, Jakub Saic, Michal Michálek, Bohdan Tůma, Tomáš Juřička, Jiří Balcárek, Libor Terš, Ladislav Cigánek, Vojtěch Hájek, Svatopluk Schuller, Petr Neskusil, Ludvík Král, Lucie Kožinová, Radka Stupková a další

Překlad: Eva Kalábová (díly 2x14,16,18,20,22,23), Martina Bubeníková (díly 2x15,17,19,21,24,25,26)
Zvuk: Miloš Vrána
Produkce: Martin Odehnal, Jaromír Šindelář
Dialogy: Marek Tomažič (díly 2x14,16,18,20,22), Iva Bajerová (díly 2x15,17,19,21,23,24,25), Marek Jindra (2x26)
Režie českého znění: Marek Tomažič
Vyrobilo: Ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2011 [epizody 1-13] a Cet 21 spol.
s r.o. v DW Agentuře v roce 2013 [epizody 14-26]
brecht

Příspěvekod TmavyCyklista » 30 zář 2015 15:43

Až na to, že dabing je pro všechny díly jen jeden, takže první série žádnej TV dabing nemá, dávali to s původním DVD dabingem. A u prvních třinácti dílů druhé řady to samý, dávali to s dabingem, co byl na DVD, ale jelikož zbylý díly už nadabovaný nebyly, tak to Nova dodabovala.
TmavyCyklista

Příspěvekod brecht » 30 zář 2015 17:14

Postahoval jsem si kompletně všechny díly, co byly na uložto (co dávaly na Smíchově), a určitě tam nebyl Vladimír Čech na šerifa ani Kaňkovský na starostu :)
brecht

Příspěvekod TmavyCyklista » 30 zář 2015 17:26

Maximálně, že by se prohodili někdy během, ale Papo má ty postavy vypsaný hned zezačátku seriálu a já jsem si stáhl hned první díl první řady (nahrávku ze Smíchova) a jsou tam i Čech, i Kaňkovský.

Edit: Ano, jak jsem předpokládal... projel jsem narychlo víc dílů a jsou tam i Vávra s Teršem, takže to znamená, že Čecha s Kaňkovským pouze NAHRADILI. Nic se nepředabovávalo.
TmavyCyklista

Příspěvekod Tomáš Slach » 18 bře 2017 08:47

TmavyCyklista píše:Maximálně, že by se prohodili někdy během, ale Papo má ty postavy vypsaný hned zezačátku seriálu a já jsem si stáhl hned první díl první řady (nahrávku ze Smíchova) a jsou tam i Čech, i Kaňkovský.

Edit: Ano, jak jsem předpokládal... projel jsem narychlo víc dílů a jsou tam i Vávra s Teršem, takže to znamená, že Čecha s Kaňkovským pouze NAHRADILI. Nic se nepředabovávalo.

Škoda že byli přeobsazeni. Vladimír Čech se více hodí k šerifovi než Miloš Vávra. Oproti tomu ke starostovi Jonesovi se hodí víc Libor Terš než Jaroslav Kaňkovský.

TmavyCyklista píše:Až na to, že dabing je pro všechny díly jen jeden, takže první série žádnej TV dabing nemá, dávali to s původním DVD dabingem. A u prvních třinácti dílů druhé řady to samý, dávali to s dabingem, co byl na DVD, ale jelikož zbylý díly už nadabovaný nebyly, tak to Nova dodabovala.

Divím se, že nebyly na DVD vydané všechny díly.
Sice Fred, Daphne,Velma, Shaggy, Scooby mají standardní obsazení, ale změna dabérů u zbytku postav mě nepotěšila.Kdyby alespoň Nova zachovala některé dabéry z předchozích dílů,bylo by to lepší. Třeba u Šerifa mohla Nova obsadit Vladimíra Čecha,ten Šerifa nejvíce vystihoval.Teď je otázka, jestli zemřel před dabingem zbylých dílů a nebo až po dodabování. Vladimír Čech je nejlepší volba na Šerifa než Miloš Vávra a Ladislav Cigánek a na Starostu Jonese Libor Terš než Jaroslav Kaňkovský a Petr Neskusil.
Tomáš Slach

Příspěvekod Tomáš Slach » 18 bře 2017 09:12

1. SÉRIE
Lucie Kožinová, Jitka Ježková / Kateřina Seidlová - Kath Soucie (Nan Blakeová) + (více rolí), Michal Michálek / Bohdan Tůma - Frank Welker (Barty Blake), Lucie SvobodováLinda Cardellini (Voda z Hot Dogu), Irena Hrubá / Helena Brabcová - Frances Conroy (Angie Dinkleyová), Miloš Vávra (Chen), Zbyšek Horák (pan Mang, Ernesto, Rick Spartan), Zdeněk Mahdal - Maurice LaMarche (Vincent Van Ghoul), Libor Terš (Noční Děs), Jiří Balcárek - David Kaye (Argus Fentonpoof), Michal Michálek (Charles Heitlsby- ,,Kačinga")

2. SÉRIE
Miroslav Hanuš / Stanislav Lehký - Lewis Black (pan E + vedlejší role), Jiří Balcárek - Frank Welker (Barty Blake) + (pan Fasbast), Nikola Votočková - Kath Soucie (Nan Blakeová) + (více rolí), Jakub Saic - Matt Lanter (Baylor Hotner), Helena Brabcová - Grey DeLisle (Paula Rogersová), Bohdan Tůma (uplakaný klaun), Radka Stupková - Frances Conroy (Angie Dinkleyová), Jiří Balcárek / Stanislav Lehký - Maurice LaMarche (Vincent Van Ghoul), Libor Terš [epizody 1-13] + Petr Neskusil [epizody 14-26] – Gary Cole (starosta Fred Jones st.) + Udo Kier (profesor Pericles) + (více rolí), Zbyšek Horák [epizody 1-13] / Pavel Tesař [epizody 14-26] – Tim Matheso (Brad Chiles), Ludvík Král (Horatio Kharon), Marek Libert (George Avokádos, Rick Spartan, Modrý Sokol), Ladislav CigánekGary Cole (starosta Fred Jones st.) [epizoda 22]
Tomáš Slach

Předchozí

Zpět na Seriály