Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od Fousek307 »

27050_c979d6.jpg
27050_c979d6.jpg (16.95 KiB) Zobrazeno 7692 x
Info: IMDB | ČSFD

V českém znění: Eva Spoustová - Elizabeth Daily (Panenka - Buttercup), Andrea Elsnerová - Catherine Cavadini (Kytka - Blossom), Petra Hobzová - Tara Strong (Bublinka - Bubbles), Luděk Čtvrtlík - Tom Kane (profesor Utonium), Jiří Hromada - Roger L. Jackson (Mojo Jojo), Dalimil Klapka - Tom Kenny (starosta Townsvilleu), Zbyšek Pantůček - Tom Kenny (vypravěč), Bohdan Tůma - (titulky a nápisy), Ivo Novák, Radovan Vaculík, Jan Maxián, Jiří Knot, Hana Krtičková, Inka Šecová, Libor Terš, Lucie Kožinová, Irena Hrubá

Zvuk: Miloš Zajdl
Překlad: Gisela Kubrichtová
Produkce: Jaroslav Richtr, Jiří Beránek
Dialogy a režie: Jitka Tošilová

Ve společnosti AVF Studio Zero vyrobila FTV Prima s.r.o. 2007
Naposledy upravil(a) Fousek307 dne 03 pro 2017 19:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od Jack_6428 »

Prima bude seriál po 10 letech reprízovat. Konkrétně: Prima 24.9.2017/06:35 a Prima MAX 24.9.2017/08:45. Snad bude tentokrát někdo nahrávat neb ty první díly se více méně nedochovaly a je možné, že možná bude i nový dabing - v programu jako premiéra a ne repríza.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Fousek307
Příspěvky: 230
Registrován: 25 bře 2014 20:22

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od Fousek307 »

Já vím, akorát na Primě teď běží ta nová série od loňska, ty staré díly (1998-2005) nedávají.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od Jack_6428 »

Nakonec to tak je. Běží, stejně jako v případě Ben 10, nová verze. Řídil jsem se jejich oficiálním programem, ve kterém, jak vidno, to bylo označeno špatně. Nevadí.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
JeMappelMouse
Příspěvky: 11
Registrován: 04 lis 2019 11:53

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od JeMappelMouse »

Podle některých zdrojů se seriál také u nás vysílal pod názvem “Pudřenky”, pravděpodobně dlouho před tím rokem 2007. Nemá někdo nějaké informace, prosím?
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od Jack_6428 »

Pamatuju si, že to tak bylo značeno v nějakých tv programech.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
dandysek21
Příspěvky: 2
Registrován: 28 pro 2020 22:55

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od dandysek21 »

kdy to budou dávat na televizim hbo go?
JeMappelMouse
Příspěvky: 11
Registrován: 04 lis 2019 11:53

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od JeMappelMouse »

Když se k tomu vrátím a přemýšlím nad tím, jednou když tehdy rodiče přepínali reklamy, objevilo se to na Primě, když stanice vyměnila to původní tmavě modré logo za to hnusné (které už nemá). Zcela určitě, bylo to ještě za ten čas, co jsem měl rodinu pohromadě (před 2007). I když nevěřím, že se to v nejbližší době vyloví. Ale věřil bych, že to u nás dávali ještě dřív, koneckonců v naší zemi ten seriál znají. A anglicky mluvící Cartoon Network snad zas tak moc lidí nesledovalo a dali přednost Supermaxu, popř. Fox Kids. Za toho posledního loga Primy to dávali někdy ve všední dny někdy v 7:30, což bylo od nich vyloženě pitomé, přeci nejde o seriál pro předškoláky. Nepřekvapilo by mě, kdyby s tím podobně nakládali předtím, ani ten dabing - co jsem viděl - se mi moc nelíbil. Ale musím říct, že slovenský dabing z Markízy ano, možná proto, že nebyl robotický a nijak hlavním holčinám hloupě nepřeložili jména.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Powerpuff Girls / The Powerpuff Girls

Příspěvek od 1403ka »

po čase opäť rozbieham toto téma s tým, že tento víkend na CN beží maratón dielov remakeu Powerpuff Girls z roka 2017 a v programe sú uvedené ako "Raketové holky". a stále to téma nie je ešte vytvorené.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“