Velká láska / Big Love

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Velká láska / Big Love

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Martin Stránský - Bill Paxton (Bill Henrickson), Dana Černá - Jeanne Tripplehorn (Barb Henricksonová), Tereza Duchková - Chloë Sevigny (Nicolette Grantová), Kateřina Petrová - Ginnifer Goodwin (Margene Heffmanová), Nikola Votočková - Amanda Seyfried (Sarah Henricksonová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Jiří Hromada - Joel McKinnon Miller (Don Embry), Jiří Prager - Harry Dean Stanton (Roman Grant), Libor Bouček - Shawn Doyle (Joey Henrickson), Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová), René Slováčková - Lyndsy Fonseca (Donna), Miroslav Saic - Bruce Dern (Frank Harlow), Aleš Jarý - Lawrence O'Donnell (Lee Hatcher), Drahomíra Kočová / Regina Řandová - Audrey Wasilewski (Pam Martinová), Drahomíra Kočová / Daniela Bartáková - Wendy Phillips (Peg Embryová), Jan Škvor - Kyle Gallner (Jason Embry), Lenka Brabcová, Anna Remková, Eva Horká, Jiří Knot, Helena Brabcová, Jiří Valšuba, Václav Knop (titulky)

Překlad: Barbora Knobová
Dialogy: Václav Knop, Kateřina Kotová
Zvuk: Michal Beringer
Produkce: Jana Trefná
Režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2006

2.SÉRIE
V českém znění: Martin Stránský - Bill Paxton (Bill Henrickson), Dana Černá - Jeanne Tripplehorn (Barb Henricksonová), Kateřina Březinová - Chloë Sevigny (Nicolette Grantová), Kateřina Petrová - Ginnifer Goodwin (Margene Heffmanová), Nikola Votočková - Amanda Seyfried (Sarah Henricksonová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Libor Bouček - Shawn Doyle (Joey Henrickson), Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová), Jaromír Meduna - Joel McKinnon Miller (Don Embry), Jiří Prager - Harry Dean Stanton (Roman Grant), Aleš Jarý - Lawrence O'Donnell (Lee Hatcher), Drahomíra Kočová - Wendy Phillips (Peg Embryová), Václav Knop - David A. Kimball (Robert Sheale), Radek Hoppe - Aaron Paul (Scott), Bohdan Tůma, Anna Remková, Helena Brabcová, René Slováčková, Eva Horká, Kryštof Knop, Zdenička Petrová, Václav Knop a další

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Sun Studio v roce 2008

3.SÉRIE
V českém znění: Martin Stránský - Bill Paxton (Bill Henrickson), Dana Černá - Jeanne Tripplehorn (Barb Henricksonová), Kateřina Březinová - Chloë Sevigny (Nicolette Grantová), Kateřina Petrová - Ginnifer Goodwin (Margene Heffmanová), Nikola Votočková - Amanda Seyfried (Sarah Henricksonová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Libor Bouček - Shawn Doyle (Joey Henrickson), Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová), Jaromír Meduna - Joel McKinnon Miller (Don Embry), Jiří Prager - Harry Dean Stanton (Roman Grant), Miroslav Saic - Bruce Dern (Frank Harlow), Zdeněk Maryška - Alan Fudge (Ed) + Robert Beltran (Jerry Flute), Radek Hoppe - Aaron Paul (Scott), Drahomíra Kočová - Wendy Phillips (Peg Embryová), Otakar Brousek ml. - Željko Ivanek (JJ), Anna Remková, Zuzana Slavíková, Helena Brabcová, René Slováčková, Eva Horká, Vojtěch Hájek, Ladislav Cigánek, Apolena Veldová, Petr Neskusil, Kristýna Valová, Zdenička Petrová, Václav Knop a další

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Sun Studio v roce 2009

4.SÉRIE
V českém znění: Martin Stránský - Bill Paxton (Bill Henrickson), Dana Černá - Jeanne Tripplehorn (Barb Henricksonová), Kateřina Březinová - Chloë Sevigny (Nicolette Grantová), Kateřina Petrová - Ginnifer Goodwin (Margene Heffmanová), Nikola Votočková - Amanda Seyfried (Sarah Henricksonová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Libor Bouček - Shawn Doyle (Joey Henrickson), Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová), Jaromír Meduna - Joel McKinnon Miller (Don Embry), Jiří Prager - Harry Dean Stanton (Roman Grant), Miroslav Saic - Bruce Dern (Frank Harlow), Radek Hoppe - Aaron Paul (Scott), Otakar Brousek ml. - Željko Ivanek (JJ), Antonín Navrátil - Adam Beach (Tommy Flute), Zdeněk Maryška - Robert Beltran (Jerry Flute), Martin Zahálka - Benjamin Koldyke (Dale), Ladislav Cigánek - Matthew Humphreys (Ron Reed), Anna Remková, Helena Brabcová, Vojtěch Hájek, Apolena Veldová, Kristýna Valová, René Slováčková, Klára Nováková, Lucie Kušnírová, Michal Mařík, Václav Knop a další

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2010

5.SÉRIE
V českém znění: Martin Stránský - Bill Paxton (Bill Henrickson), Dana Černá - Jeanne Tripplehorn (Barb Henricksonová), Kateřina Březinová - Chloë Sevigny (Nicolette Grantová), Kateřina Petrová - Ginnifer Goodwin (Margene Heffmanová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová) + Judith Ivey (Renee Claytonová), Jaromír Meduna - Joel McKinnon Miller (Don Embry), Miroslav Saic - Bruce Dern (Frank Harlow), Martin Zahálka - Kevin Rankin (Verlan Walker) + Carlos Jacott (Carl Martin) + Robert Patrick (Bud Maybury), Pavel Šrom - John Sloman (senátor Forderer), Otakar Brousek ml. - Grant Show (Goji Guru), Anna Suchánková - Cassi Thomson (Cara Lynnová), Svatopluk Schuller - Chris McGarry (Kevin), Tereza Chudobová - Amanda Seyfried (Sarah Henricksonová), René Slováčková, Helena Brabcová, Petr Neskusil, Vanda Károlyi, Bohuslav Kalva, Ladislav Cigánek, Tomáš Juřička, Michal Jagelka, Václav Knop, Filip Jančík

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Petr Mandák
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Václav Knop
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2011
Naposledy upravil(a) filip dne 28 říj 2017 15:54, celkem upraveno 5 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od bloom »

filip píše:Dále v českém znění: Jaroslava Brousková - Mary Kay Place (Adaleen Grantová), Sylva Turbová - Grace Zabriskie (Lois Henricksonová), Jan Maxián - Douglas Smith (Ben Henrickson), Jakub Saic - Matt Ross (Alby Grant), Jaromír Meduna - Joel McKinnon Miller (Don Embry)
Nebylo by vhodnější zařadit všechny tyto postavy, které se objevily ve většině dílů (některé do konce ve všech), vyskytly se všech sériích a jsou v úvodních titulcích uváděny společně s tou ústřední čtveřicí, spíše mezi hlavní role?

A pokud už jsou doplněny všechny série, nebylo by možné, prosím, dopnit dabéry některých známých herců jako Željko Ivanek, Aaron Paul, Wendy Phillips či Anne Dudek (kteří se rovněž objevili ve více dílech), alespoň do profilů těchto herců? Děkuji moc.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od Michaela2 »

Amanda Seyfried by tam rozhodně měla být taky, jedna z hl. rolí, žádnej epiz. štěk

Vanda Károlyi = Vanda Konečná
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od filip »

Já je nemám uvedené jako epizodní role, ale jako dále v českém znění. Do toho prvního jsem napsal jen ty co jmenoval V. Knop.
Co se týče herců vedlejších rolích, tak až se na ně dostanu, tak je doplním. Mám teď moc práce a nemám čas udělat to všechno hned. Ale potom bych to rád projel, všechno.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od Michaela2 »

jasně, nemáš tam napsané "Epizodní role" ale každý to tak pochopí, jelikož se u seriálu pod hlavní role píší vždycky ty vedlejší... a mimochodem si jen zkopíroval postavy z první řady do dalších řad, přestože nevíš, jestli v dalších řadách vystupují... to samé si mi udělal u Boubelky a Pravé krve... herci a dabéři pak byli úplně jiní... bylo by fajn hlavní role mít v tom prvním příspěvku... jenže ty nevíš, které role jsou hlavní, když seriál nesleduješ, tak si ale pak nech poradit od někoho, kdo ten seriál dobře zna... třeba bloom :)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6777
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od bloom »

Michaela2 píše:kdo ten seriál dobře zna... třeba bloom :)
Tak já ho zas tak dobře neznám, rozhodně ho nesleduji pravidelně, ale pár dílů jsem viděl a jen mě překvapilo, že postava, která vystupuje ve všech dílech, není uvedena mezi hlavními rolemi.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od filip »

Nevím, jak víš, že seriál nesleduji. Sleduji ho, mám + - zkouklou první řadu, a začínám druhou. Ty další jsem přidal z HBO GO a nejsou ještě komplet, však říkám, že je doplním.
Ty herce jsem prostě udělal takhle, já se také nepozastavuji nad některými podivnostmi v profilech jiných (myslím, že zrovna ne vás dvou). Popřemýšlím o nich, ale uvidím, jak to přerozdělím.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od Michaela2 »

protože, Filipe, tak trochu znám způsob, kterým pracuješ, ty nesleduješ, ty kopíruješ, zkopíruješ info z 1. řady a naflákáš to do dalších řad, kdybys to sledoval, tak doplníš dabéry známých herců ... nebo si myslíš, že ti, co dabují vedlejšáky v 1. řadě jsou i v té 5., která ještě neběžela ? mně je jedno, jestli to sleduješ, nebo ne, ale piš prosím herce, kteří vystupují ve všech dílech mezi hlavní postavy a ne k vedlejším, pokud to máš nakoukané, měl bys to vědět, o koho jde ;) děkuju
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9147
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od filip »

Nevím, jak se už tobě zavděčit, ale mám nakoukané, ne všechno, to přiznám, ale mám. Vím, že by to mohlo být pečlivěji udělané. Jo, zkopíroval jsem si postavy, ale taky jsem se ověřil, jestli tomu tak opravdu je, a ve všech případech zatím ano.
Vím, že mě moc nemusíš od doby, co jsem ti to takhle zkopíroval u Boubelky a Pravé krve, za to se ti omlouvám, bylo to chyba, která už se nestává.
Myslím, že jsem všichni lidi a máme právo na chyby.

To, že 5.série ještě neběžela neznámená, že jsem ji neviděl. Nevím jestli ti něco říká služba HBO GO, ale je dobrá služba a je tam už i pátá řada, takže není problém. ;)
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Dene12
Příspěvky: 68
Registrován: 27 lis 2011 19:00

Re: Velká láska / Big Love

Příspěvek od Dene12 »

Ta změna, která proběhla ve druhé řadě, K. Březinová místo T. Duchkové, je dle mého naprosto nevhodná a tak trochu zničila postavu, kterou zde hraje Chloë Sevigny ... bohužel chápu, že Tereza odjela z ČR, ale ta náhrada byla hodně slabá a neadekvátní :(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“