Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE
V českém znění: Vladimír Brabec - Jim Dale (Vypravěč), Saša Rašilov - Lee Pace (Ned), Andrea Elsnerová - Anna Friel (Charlotte "Chuck" Charlesová), Jana Mařasová - Kristin Chenoweth (Olive Snooková), Zdeněk Junák - Chi McBride (Emerson Cod), Daniela Bartáková - Ellen Greene (Vivian Charlesová), Valérie Zawadská - Swoosie Kurtz (Lily Charlesová), Petr Pelzer - Sy Richardson (Koroner)
Epizodní role: Libor Hruška - Patrick Breen, Tim Conlon, Raúl Esparza (Leo Gaswint, Chas Spielman, Alfredo Aldarisio), Martina Hudečková - Leyna Nguyen, Lydia Look, Julia Campbell (Moderátorka zpráv [1x01], Heather Hundinová, Emma Newsomeová), Tereza Chudobová - Tina Gloss, Jayma Mays (Nedova matka, Elsita / Elsa), Radovan Vaculík - Eddie Shin (Wilfred Woodruff), Jakub Saic - Joel McHale, Reginald Veneziano, Michael Merton (Harold Hundin, Tony DiNapoli, Bill Richter), Ilona Svobodová - Jessica Lundy, Tammy Dahlstrom, Leyna Nguyen (Hillary Hundinová, žena z ulice, moderátorka zpráv [1x08]), Zuzana Skalická - Christine Adams, Terry Anzur, Molly Shannon (Simone Hundinová, Carol, Dilly Balsamová), Nikola Votočková - Jenny Wade (Hallie Hundinová), Marcel Vašinka - Mark Harelik, Steve Hytner, Grant Shaud (Ramsfeld Snuppy, Andrew Brown, Steve Kaiser), Jitka Moučková - Sarah Jayne Jensen (Anita Grayová), Jan Šťastný - Christopher Sieber (Napoleon LeNez), Tomáš Juřička - Paul Reubens (Oscar Vibenius), Jana Páleníčková - Abbe Meryl (Tina A.), Bohdan Tůma - Michael Cornacchia ("Buřtík" Bruce Carter), Martin Sobotka - Mike White (Billy Balsam), Radek Škvor - Colby Paul (Abner Newsome), Lucie Kožinová - Audrey Wasilewski (Madeline McLeanová) a další

Překlad: Petr Finkous
Zvuk: Jaroslav Kosán
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Jaroslav Richtr, Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Dialogy a režie: Jaromír Polišenský
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s.r.o. 2008

2. SÉRIE
V českém znění: Vladimír Brabec - Jim Dale (Vypravěč), Saša Rašilov - Lee Pace (Ned), Andrea Elsnerová - Anna Friel (Charlotte "Chuck" Charlesová), Jana Mařasová - Kristin Chenoweth (Olive Snooková), Zdeněk Junák - Chi McBride (Emerson Cod), Daniela Bartáková - Ellen Greene (Vivian Charlesová), Valérie Zawadská - Swoosie Kurtz (Lily Charlesová), Petr Pelzer - Sy Richardson (Koroner)
Epizodní role: Zbyšek Pantůček (titulky), Radovan Vaculík, Jan Szymik, Jiří Čapka, Tereza Chudobová, Jiří Hromada, Štěpán Krtička, Martina Hudečková, Bohuslav Kalva, Lucie Kožinová, Libor Hruška, Dalimil Klapka

Překlad: Petr Finkous
Zvuk: Pavel Balcar
Dramaturgie: Hana Pernicová
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Klára Sochorová, Pavel Vondrák
Režie: Michal Michálek
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro FTV Prima spol. s.r.o. 2008 (?)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Pokud by to neobtěžovalo, poprosil bych Draky či Dana o doplnění informací. Děkuji mnohokrát.
Dane, doufám, že jsem tetičku odhadl dobře... ;-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Tak jseem se konečně dočkal!!! Řekni, kdo tě zabil začíná v neděli 3.1.2010 ve 20:00 na Primě! Je to docela odvážný takto v prime timeu, ale uvidíme, jak si povede. Takže: Draky, díky! ;-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Co se ke mně dostalo za informaci, tak by v tu neděli měl být pouze první díl a pak by to měli vysílat v pátky.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Nevím, kde se stala chyba, ale v upoutávce na Řekni, kdo tě zabil jsem slyšel, že Annu Friel dabovala Andrea Elsnerová. Nezbývá nám než čekat do 3.1. Jako špatně to neznělo, ale podle toho kousíčku, co řekla, se to špatně hodnotí.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

Joe Black píše:Nevím, kde se stala chyba, ale v upoutávce na Řekni, kdo tě zabil jsem slyšel, že Annu Friel dabovala Andrea Elsnerová. Nezbývá nám než čekat do 3.1. Jako špatně to neznělo, ale podle toho kousíčku, co řekla, se to špatně hodnotí.
Zmiňovanou upoutávku jsem viděl znovu a Andrea Elsnerová opravdu Annu Friel dabuje. Ale s odstupem času se mi líbí čím dál víc.
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od DavePave »

Jo, mě to taky zní dobře. Hodně jsem zvědavý na dabéra Chi McBridea
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

DavePave píše:Jo, mě to taky zní dobře. Hodně jsem zvědavý na dabéra Chi McBridea
Samozžejmě. Třetí hlavní postava. Já jsem teď také zvědavý na Kristin Chenoweth a na tetičky.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od oberon »

Možná se mi to zdá, ale Chi McBride tu má taky hlas Zdeňka Junáka.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Příspěvek od Joe Black »

oberon píše:Možná se mi to zdá, ale Chi McBride tu má taky hlas Zdeňka Junáka.
Nezdá. Doplňuji průběžně.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“