Internát / El Internado

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od puffy »

A ešte v druhej epizóde prvej série dabuje Vladimír Kudla - Eduardo Velasco (Pedro Camacho)
V tretej je to už Petr Gelnar, tak snáď mu už ostane jeden hlas.

Jedna z vecí ktorá mi nesedí na dabingu su ostré nadávky (k*rva je tu dosť bežné slovo). Nie som puritán a bežne ma skôr vytočí zjemňovanie nadávok v preklade, ale k tomuto seriálu sa mi tak ostré nadávky nehodia.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od puffy »

Doplnenie 1. série
Francisco Merino (Alfonso Ceballos) vo flashbacku v 4. epizóde zmenil dabéra, bohužiaľ som ho neidentifikoval.

5.diel:
Lucie Kožinová - Lucina Gil (matka Evelyn)

6.diel:
Ďalší čo zmenil dabéra a už ma to trochu štve.
Antonín Navrátil - Carlos Leal (Jacques Noiret)
18.11.2009 - 28.12.2016
fandadab
Příspěvky: 141
Registrován: 04 čer 2009 20:40

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od fandadab »

Fajn serial fajn dabing :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Doplněno. Je v tom hroznej zmatek. Zajímalo by mě, jestli někdo ví, proč se v takovém seriálu, kdy se určitě dabuje po několika dílech po sobě, najednou na cca 2 díly objeví jiný dabér, kolikrát i na hlavních rolích. Míšo, můžeš to zkontrolovat, jestli je to v cajku? Díky! Přemýšlím, jestli by se to pak nemělo překopat a udělat tak, aby tam byl každý dabér jednou, ale zase herec by tam byl třeba 3x. :-?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Internát se dabuje po 2 dílech a vypadá to, že ted je nedabovali po sobě ,ale díl čislo 9 a 11 naráz, ale 10.díl s 8. :D
mně vadí, že na ty malý kluky nesehnali 2 malý chlapce, nebo aspon jednoho, takhle dabuje všechny ((Lucas, Javier Holgado, syn Lucíy + jakykoli spolužák Pauly) Adelka Nováková a i když se snaží, proste je poznat, že je to holka a mě to dost ruší...
David Štěpán byl na javiera dobrej, prostě takovej spratek

jinak máš to dobře ;) akorát bych v 6.řadě u Huga vymazala Jakuba Saice, ten ho daboval jen jednou v 5.serii ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Zaslechl jsem kousek, máš pravdu, Martina Hudečková už se k Amélii moc nehodí... To ostatní dabérky ještě šly, ale ono je to podobné s Ilonou Svobodovou.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

Ilona Svobodová je samozřejmě úplně nejvíc mimo, ale jelikož se jednalo jen o štěk v podobě jedné věty, tak jsem to nezminovala .-)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Doplněno info k sedmé sérii. Pana Brouska jsem tam ponechal, protože byl v "V minulých dílech jste viděli..." a taktéž Carolina, jen s tím rozdílem, že její dabérku jsem nepoznal z toho mála, co řekla. Jinak postavy jsem kopíroval ze šesté série, tak prosím někoho (nejspíše Míšu ;) ) jestli by to nezkontroloval, hlavně jména a jestli mi tam nezůstal někdo, kdo byl jen v šesté sérii... Díky! ;)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Michaela2 »

smazala bych tato jména Adam Quintero (Fernando Ugarte) u S.Schullera - bratr Amalie už je mrtvý, u Radky Přibyslavské to je Irene Montalà (Rebeca Benaroch), Nora je postava ze dvojky ;)
dále tam jsou
Petr Gelnar - Javier Ríos (Hugo Alonso)
Jan Škvor - José Ángel Trigo (Rubén)
Carolinu dabuje Adéla Kubačáková :?

pokud jde o změny dabérů, tak Roque má jiného dabéra, je to Oldřich Hajlich, Martin Zahálka - Luis Mottola (Andrés Pazos), Jana Páleníčková - Nani Jimenez (Amaia), Bohdan Tůma - Damián Alcolea(Arturo), Jindřich Žampa - Javier Cidoncha (Lucas)

a Jakub Nemčok je bez háčku nad e ;)

nepochopila jsem, proč Paulu po 6 sériích najednou oslovují Pavlo a Camilo byl oslovován jako český Kamil (Kamile) :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Internát / El Internado

Příspěvek od Joe Black »

Díky! Doplněno... Malý kluky už konečně dabují kluci! :D S tou Paulou je to stejný případ jako s Marií / Maríou. Do tohohle fakt nevidím... No některý změny nevadí, některý jo, ale je těch postav tolik, že sám nevím kdo je kdo pořádně, tak jsem rád, že je tu Míša, která se v tom vyzná... ;)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“