Fargo / Fargo

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Fifa.21 »

k tématu 3. série
Ono je hurá a hurá :) Hurá pro obsazení spjatých, vhodných dabérů - to ano, ale hurá pro zbytek to rozhodně ne. Překlad, dialogy a zvuk stále dost pokulhávaly a byly celkově na průměrné až podprůměrné úrovni. Dále někteří dabéři by potřebovali lépe nasměrovat, jejich role nevyzněly tak, jak bylo v originále zamýšleno. A to že se zde objevují všichni dabéři hlavních rolí z minulých sérií nespíš taky neva, že? :lol:
Uživatelský avatar
PanIncognito
Příspěvky: 123
Registrován: 11 kvě 2017 11:13
Bydliště: Springfield?

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od PanIncognito »

Televizní stanice AMC předvádí ohavně šerednou práci! Hlasy k žádné z postav jednoduše nepadnou. Neštěstí je i to, že herci dabují jak role hlavní, tak ty vedlejší (například Bohdan Tůma) a co hůř, na některých postavách se střídají i tři dabující. Je však pravda, že třetí série o něco zlepšuje pověst AMC (hlavně zásluhou Saši Rašilova mladšího). Přesto však nechápu, jak takto hodnotný seriál, může mít naprosto bídný dabing. :vztek:
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od fabec122 »

Podle článku na digizone by měl být seriál vysílán ještě letos na ČT. Každopádně nevím, jestli nejde o překlep, protože za pár týdnů budou vysílat film Fargo.
Naposledy upravil(a) fabec122 dne 31 srp 2020 23:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od bundaboy »

Pokud nejde o překlep, tak doufám, že si ČT vyrobila vlastní dabing, protože ten z AMC je katastrofální.
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od fabec122 »

Tak opravdu ,od 13.11. vždy dva díly na ČT2. Já teda nechci být dopředu pesimista, ale ČT poslední roky když vidí, že už dabing u seriálu je, a sedí jim na verzi, co vysílají, tak ho koupí, a na kvalitu moc nehledí... Ale zrovna Fargo už je vážně extrém, tak snad se hecnou.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9275
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od filip »

Doplněna 1.série dabingu ČT.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2638
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od KOMZA »

Čekala jsem, že ČT vyrobí nový dabing, respektive jsem si nedovedla představit, že by pustili něco takového, protože tohle si zrovna seriál, jakým je Fargo, opravdu nezasloužil. Tady by snad jakýkoli druhý dabing byl zlepšením, ovšem tohle je opravdu frajeřina. Je zde sice pár spojení, která mě dost překvapila, ale na druhou stranu se dost těším, až je uslyším (včetně samotného I. Trojana na Thorntonovi), u jiných si nejsem tolik jistá, ale názor si udělám až po zhlédnutí, jelikož si už první řadu ani tolik nevybavuju. Nelze si nevšimnout, že tam často figurují oblíbená jména pana Žďánského (jehož jméno jsem si ani nemusela přečíst), za sebe bych byla pro větší sázku na jistotu a některá spjatá spojení, nicméně si dovedu představit, že to jako celek funguje. Tohle je pro mě rozhodně jasné must-see s dabingem, na rozdíl od toho AMC, který je maximálně tak pro zasmání, pokud vůbec, navíc jsem si už Fargo stejně chtěla nějakou dobu zopakovat. Těším se.
fabec122
Příspěvky: 1578
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od fabec122 »

Trochu si rýpnu, a čekám, že za to budu klidně ukamenován, ale stejně :D ...

Já tedy doufám, že Ivan Trojan bude znít lépe, než třeba v Komplicích, kde už bylo poznat, že dělá dabing jen hodně málo, a strašně vyčníval oproti ostatním. Papírově je to podle mě tady výborné obsazení, a věřím, že si to VŽ jako režisér pohlídá.

Na ČT zrovna sleduju tu minisérii Přiznání s Freemanem, kde ho dabuje David Švehlík, a to spojení mě moc nebere, a sem by se třeba vůbec nehodilo, kdežto David Novotný sem zapadne parádně. :-:

Ale pokud se u jiných dabingů ČT psalo, že v poslední době šetří, tak tady se určitě nešetřila ani koruna :-:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Pan X »

Jsem velice rád, že si ČT udělala redabing. :-: :-: Skvělá jména v obsazení, moc se těším až to uslyším. Souhlasím s tím, že si tento seriál zasloužil, mnohem lepší dabing a ejhle je to tady. Takže zvědavost a natěšení se u mě dostavilo :-: .
Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Fargo / Fargo

Příspěvek od Mirec0910 »

Tak čo hovoríte na nový dabing z ČT? Za mňa absolútna paráda :) Ivan Trojan a David Novotný podávajú fantstický výkon :) Som zvedavý, či ČT bude potom vysielať aj zvyšné série.
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Odpovědět

Zpět na „Seriály“