Transformers: Robots in Disguise

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvekod Tarn » 02 dub 2016 10:53

Petr Novak píše:Mám ale i dobrou zprávu, na Megatronuse se vrátil Zdeněk Mahdal. Ačkoliv, čekal by někdo zrova tady přeobsazení? :mrgreen:

Až na to že Megatronus není Megatron.

K přeobsazování se bude bohužel uchylovat dál, například Ivo Hrbáč si bude muse vybrat, zda mluvit Biska nebo Quillfirea.

Mimochodem, jaký je důvod, že byla vynechána epizoda Out of Focus?
Tarn

Příspěvekod Petr Novak » 23 pro 2016 13:13

Tak jsem se konečně pustil i do druhé série a přidal jsem i minisérii, kterou Smíchov, z nějakého důvodu, začal dnes uvádět jako třetí sérii, což ale není správné označení, takže nám v tom Nova dělá trochu bordel.
Bohužel z druhé série mám jenom pár dílů a toho času potíže s počítačem, takže podoplňuji co můžu, ale ocenil bych pomoc. Navíc se mi nedaří identifikovat Russellova dabéra. Ten hlas je mi povědomý, ale nedokážu k němu přiřadit jméno, takže ocením pomoc.

Jinak za mě u druhé série jednoznačně zklamání ze Steeljawa. Pavel Rímský má na něj moc hluboký hlas a přijde mi, že ani tu jeho úlisnost moc nezvládl. Škoda. Steeljaw byl pro mě v první sérii perfektní.

Edit: A ten Marek Holý na Ratcheta byl také solidní úlet. Chápu, že Libor Hruška je momentálně u studií a zadavatelů asi na černé listině, ale snad aspoň Radovan Vaculík mohl vyjít. A když už ani on ne, tak si říkám, že i režisér Daniel Dítě by býval byl vhodnější volbou na Ratcheta. Alespoň podle mě, tedy-

Edit2: Tak koukám, že později tam toho Hájka vrátili, což kvituji s povděkem. Bohužel nevím, u kterého dílu k tomu došlo.
Petr Novak

Příspěvekod Petr Novak » 12 kvě 2018 21:54

Podle syna prý na Cartoon Network běží nové díly s českým dabingem. Obsazení hlavních rolí je prý stejné, až na Drifta, na kterého se prý vrátil Ludvík Král. Jenže syn není úplně nejlepší v identifikaci dabérů a v titulcích žádné informace nebyly, jak je u dabingů CN běžné. Navíc mi syn ani nedokázal říct, co přesně tam s dabingem běží. Proto zatím nic nepřidávám a budu rád, když mi někdo, kdo má k CN, bohužel na rozdíl ode mě, přístup, případně ví něco o dabingu, sdělí více detailů. Předem za všechny informace děkuji.
Petr Novak

Předchozí

Zpět na Seriály