Domek z Karet / House of Cards

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvekod Jirka007 » 28 čer 2017 17:13

tak 3.série skončila tak zhodnotím

nejvíce se mi libila z nových roli Šárka Vondrová, která mi tu kupodivu pasovala

Jan Šťastný byl v pohodě, jedině kde jsem byl na vážkach byla Jitka Ježková na Kate Baldwinovou, čekal jsem Helenu Dytrtovou nebo někoho jiného ale nakonec jsem si zvykl, nic ji kromě věkového rozdílu nejde vyčíst

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pro 4. sérii bych měl tyto nápady na postavy

Leann Harveyová - Tereza Chudobová
Will Conway - Filip Jančík / Filip Švarc
generál Brockhart - tady bych slyšel nejradši Vladislava Beneše ikdyž se v díle vyskyuje i prezident Walker ale scény za sebou nemají, ale to je jen můj názor jinak bych v tom případě slyšel Václava Knopa

na Hannu Conwayovou třeba Zuzana Ščerbová

na Aidan Macallana mě nápada Aleš Procházka

u Toma Hammerschmidta bych možná změnil dábera protože Bohdan Tůma mluví vedlejší role a Hammerschmidt bude mít ve 4. a 5. sérii větší roli
Jirka007

Příspěvekod Camulator » 28 čer 2017 20:32

Tyjo, a já si u Petrova myslel na Michal Pavlata, přijde mi, že mají hlasy docela podobné. Škoda.
U Hammerschmidta jsem zas dosud žil v domnění, že ho mluví Pavel Šrom. Docela se mi na něj hodí.
Na Conwayovi mi zas z nějakýho důvodu furt vyskakoval nějakej Rašilov, spíš asi Saša, ale když už, tak radši Jančíka než Švarce.
Na Brockharta určitě Knopa, tma podle mě není co řešit.
Camulator

Příspěvekod filip » 03 led 2018 14:55

4.SÉRIE
4.SÉRIE
V českém znění: Igor Bareš - Kevin Spacey (Francis Underwood), Simona Postlerová - Robin Wright (Claire Underwoodová), Jakub Saic - Michael Kelly (Doug Stamper), Šárka Vondrová - Elizabeth Marvel (Heather Dunbarová), David Matásek - Derek Cecil (Seth Grayson), Libor Bouček - Nathan Darrow (Meechum), Tereza Bebarová - Neve Campbell (LeAnn), Zdeněk Hruška - Sebastian Arcelus (Lucas), Libuše Švormová - Ellen Burstyn (Elizabeth Haleová), Hana Talpová - Cicely Tyson (Doris Jonesová), Apolena Veldová - LisaGay Hamilton (Celia Jonesová), Irena Máchová - Eisa Davis (Cynthia), Tomáš Juřička - Geoffrey Cantor (Goldstein), Petr Vágner - Elan Zafir (Gagik), Karolína Křišťálová - Gabrielle West (Gabby), Stanislav Lehký - Aaron Marcus (Michael), Daniela Bartáková - Hillary Mazer (Bar), Helena Brabcová - Delphi Harrington (Louise), Štěpánka Drozdová - Betty Leigh (Vi), Ladislav Cigánek - Leonid Citer (Milkin), Petr Gelnar - Mahershala Ali (Remy Danton), Radana Herrmannová - Kate Sanford (Valerie), Petra Hobzová - Molly Parker (Jackie), Zdeněk Maryška - John Rue (ředitel CIA), Zuzana Skalická - Mercedes Herrero (ředitelka NASA), Zuzana Slavíková - Jayne Atkinson (Durantová), Jan Šťastný - Lars Mikkelsen (Petrov), Miloslav Mejzlík - Murphy Guyer (Chase), Gustav Bubník - David Pittu (Dr. Saxon), Pavel Soukup - Reed Birney (Blythe), Jan Vágner - Charles Gibson (sám sebe), Hana Baroňová, Jan Battěk, Michal Gulyáš, Zbyšek Horák, Martin Janouš, Monika Krátká, Jiří Krejčí, Radka Krninská, Milan Slepička, Martina Šťastná, Milada Vaňkátová, Ivan Jiřík

Překlad: Alena Fišerová
Dramaturgie: Zuzana Kopečková
Mistr zvuku: Zdeněk Hrubý
Vedoucí produkce: Hana Haladová
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Dialogy a režie: Jiří Kodeš
Vyrobila Česká televize 2017
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod fabec122 » 24 bře 2018 21:55

V epizodě 4x07 podle mě určitě Walkera nemluví Vladislav Beneš :(
fabec122

Příspěvekod Jirka007 » 24 bře 2018 21:58

no to máš pravdu, taky jak sem se v Úterý díval tak jsem to postřehl, ale Walker bude ještě ve 4x12, když teda nedostal Walker Beneše mohl dostat generála Brockharta
Jirka007

Příspěvekod Richard Spitzer » 21 zář 2018 09:02

Zdravím, nevím, jestli to tady někde už nezaznělo a není to ani tak otázka dabingu. Nicméně by mě zajímalo, jak dělají v Domě z karet ty české texty, které se objevují na mobilu některých postav, případně v titulcích zpráv apod. Nikde jinde jsem to dosud neviděl. To dostane dabingové studio nějakou možnost do obrazu "vpisovat", nebo jak to funguje?
Richard Spitzer

Předchozí

Zpět na Seriály