Domek z Karet / House of Cards

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

fabec122
Příspěvky: 1571
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvek od fabec122 »

V epizodě 4x07 podle mě určitě Walkera nemluví Vladislav Beneš :(
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvek od Jirka007 »

no to máš pravdu, taky jak sem se v Úterý díval tak jsem to postřehl, ale Walker bude ještě ve 4x12, když teda nedostal Walker Beneše mohl dostat generála Brockharta
Richard Spitzer
Příspěvky: 12
Registrován: 22 pro 2009 14:14

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvek od Richard Spitzer »

Zdravím, nevím, jestli to tady někde už nezaznělo a není to ani tak otázka dabingu. Nicméně by mě zajímalo, jak dělají v Domě z karet ty české texty, které se objevují na mobilu některých postav, případně v titulcích zpráv apod. Nikde jinde jsem to dosud neviděl. To dostane dabingové studio nějakou možnost do obrazu "vpisovat", nebo jak to funguje?
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvek od lichometnik »

Jelikož v seriálu již Ilona Svobodová dabuje, tak doufám, že v 6. sérii vyberou na Diane Lane skvělou Nelu Boudovou. :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Domek z Karet / House of Cards

Příspěvek od Ištván87 »

Hrozná škoda, že Cathy Durantovou v seriálu nedabuje paní Vlasta Peterková. Když pominu tu neuvěřitelnou podobu, tak mají i dost podobné hlasy.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Seriály“