Malí létající medvídci / The Little flying bears

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Malí létající medvídci / The Little flying bears

Příspěvekod Ralk » 25 dub 2015 20:27

Obrázek
Info: CSFD, IMDb

1. DABING (TV)

V českém znění: Pavel Šrom (Raubíř), Miroslav Vladyka (Drmola), Jana Altmannová, Antonín Molčík, Marcela Teichmannová, Jaroslava Brousková, Daniela Bartáková, Vladimír Čech, Eva Hrušková, Ivana Měřičková, Kateřina Vlková, Jaroslav Horák, Helga Čočková

Překlad: Ivo Kubeš
Zvuk: Vladimír Žďánský
Režie: Iva Valentová

Vyrobila: Tvůrčí skupina Jiřího Chalupy a Magdalény Sedlákové, Česká televize 1997

2. DABING (DVD)

V českém znění: Tomáš Juřička (Raubíř), Jana Altmannová, Zdeněk Mahdal, Daniela Bartáková, Ivana Měřičková, Otto Rošetzký, Antonín Molčík, Svatopluk Schuller, Filip Švarc

Překlad: Blanka Dobrá
Zvuk: Radomír Petrik
Produkce: Bára Hornychová
Dialogy a režie: Miriam Chytilová

Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska
Ralk

Re: Malí létající medvídci / The Little flying bears

Příspěvekod Ralk » 26 dub 2015 09:47

Jinak - mám dojem, že v prvním dabingu se mihnul i Vlasmimil Zavřel. Myslím, že daboval takovou tu bílou sovu a ještě několik epizodních postav. Zkusím to nějak ověřit. Každopádně z závěrečných titulkách úvodní epizody, která je na YT, uveden není.
Ralk

Příspěvekod TmavyCyklista » 26 dub 2015 13:30

U toho druhýho jsou to taky od Dobré tvůrci:

Překlad: Blanka Dobrá
Zvuk: Radomír Petrik
Produkce: Bára Hornychová
Dialogy a režie: Miriam Chytilová
Nejoblíbenější dabér, dabérka - Jiří Dvořák, Jitka Ježková
Seznam česky dabovaných her
TmavyCyklista

Příspěvekod maty93 » 28 lis 2017 15:13

Jak je to tady s těmi dabingy? Je ten DVD pro všechny díly, nebo jen pro některé? A kde se objevil? Měl jsem totiž před časem v ruce nějaké novinové DVD a tam byl dabing ČT.
maty93

Příspěvekod Ralk » 22 pro 2017 23:51

maty93 píše:Jak je to tady s těmi dabingy? Je ten DVD pro všechny díly, nebo jen pro některé? A kde se objevil? Měl jsem totiž před časem v ruce nějaké novinové DVD a tam byl dabing ČT.

Je možné, že druhý dabing byl vytvořen pouze pro některé epizody...na jednom českém úložišti jsem našel soubor cca tří epizod, který byl označen jako DVDRip, ale byl v něm dabing z ČT. Přitom třeba zde je jedna z epizod, kde je dabing novější (s Juřičkou) - pokud se nemýlím, tak to u nás na DVD vyšlo dvakrát v různých edicích na pokračování. Je možné, že v jedné z nich použili původní dabing a pro druhé vydání vytvořili nový.
Ralk

Zpět na Seriály