Heuréka - město divů / Eureka

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od Brocc »

není to jen o třech slovech... jsem postiženej tím, že Eureka patří mezi moje top seriály a kromě Aleše Procházky se mi zdá, že se mi to líbit nebude, jsem si celkem jistej.... rozhodně to šlo udělat mnohem líp....
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od James55 »

Nehodnoť něco, co jsi ještě ani neviděl...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od Brocc »

sry, ale orginál znám velmi dobře a za ty roky co čučím na filmy a seriály i hlasy českých herců, dabérů, takže si dokážu představit jak to bude vypadat.... navíc je to jen můj názor, takže si za ním budu stát, nikomu to vadit nemusí....
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od Joe Black »

Netuší někdo, jakým způsobem bude v českém dabingu udělán hlas domu SARAH? Zda-li se bude jednat o stejný způsob jako v orig. verzi, kdy je pouze hlas Farga převedeen na dokonalý ženský hlas...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5675
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od ReDabér »

Ale vždyť Beverly Barlowe dabovala ILONA Svobodová.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od Joe Black »

Ano, dabovala. Zde se musela vyskytnout chyba při zveřejňování jmen dabérů.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od Joe Black »

Tak jen krátce zhodnotím dabing dle prvního dílu: Jsem velice potěšen - s nikým nemám problém. Všichni dabéři mi sedí, obzvláště pak Ilona Svobodová, Kateřina Lojdová a vlastně všechny ženské dabérky (tedy i Nela Boudová a Anna Remková)... A Jiří Langmajer je fajn...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od DAN K. »

Já teda problém mám, pri vsi ucte k panu reziserovi, jehoz praci mam rad a vzdycky jsem mu nabizel k rezii nejlepsi filmy, si troufam prohlasit, ze obsadit na dabing patnactilety holky (a ty holce co to hraje je opravdu 15 let) herecku, ktery je skoro tricet, je prasarna:) Ta holka mluvi v originale uplne detskym hlaskem, tohle mela delat taberyová nebo valová. Navic se mi vubec nelibi obsazeni martina zahalky, kterej je zas naopak moc mladej, a nejak mi vnitrne nesedi nela boudova, jiri langmajer je pan herec, tam neni co resit. Jen je trochu divny, kdyz se tam objevi herec hrajici richarda fishe v ally mcbeal a nemluvi jeho hlasem, ale tak to byl jen stek...lojdová a ilona svobodová jsou super.
Uživatelský avatar
draky
Příspěvky: 313
Registrován: 30 bře 2008 21:26

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od draky »

Dan K: mě teda ta holka tolik za uši netahá, ale obsazování "starejch" lidí do teenagerů je bohužel taková nějaka Filipova zvláštnost, ačkoliv věřím, že to dělá v dobrý víře, že starší herec to zahraje líp a že se to nepozná...
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Heuréka - město divů / Eureka

Příspěvek od DAN K. »

Možná je to tim, že znám original, treba by mi to jinak nevadilo, ale stejne si myslim, ze tyhle veci by se v dabingu dit nemely, o to vic kdyz je to vylozene detskej hlas (tim nerikam, ze mi to nevadi u dospelejch, snad jedinej hlas v dabingu kterymu opravdu verim o 15 let min je pavel srom). Navic kdyz tu je nekolik intonacne velmi sikovnejch mladejch slecen, ktery ten odpovidajci hlas maj. Ale neboj ja nejsem hlavni cilovka, podival jsem se jenom pro zajimavoast, nemam duvod na to znova koukat, kdyz uz jsme to jednou videl v originale, mozna na nejaky dalsi rady:) To me vic mrzi TBBT, ktery jsem chvilema s triradkovejma titulkama a nesrozumitlnou anglictinou plnou neznamejch slov nestihal, na coz jsem se i cesky tesil, ale pokud nezmenite do dalsich rad hlas sheldona, tak aby ty jeho hlasky byly sparavne zaintonovany, aby byly vtipny, tak si to nepustim. Na druhou stranu musim rict, ze Bender s hlasem dr. House, mi prijde s dalsimi dily, jak se do toho martin dostava, cim dal genialnejsi:)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“