Soudkyně Amy / Judging Amy

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14320
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Soudkyně Amy / Judging Amy

Příspěvek od Mark LS »

Novácký dabing vznikl dřív než dabing Hallmarku, podle Snovy informace v profilu Ilony Svobodové zřejmě vznikl už v roce 2002, takže celý seriál Nova nadabovala zřejmě v letech 2002 - 2008, ČT akorát vždy vysílá 1.-5.sérii s dabingem Hallmarku a 6.sérii (bohužel musí) vysílat s dabingem Novy, protože Hallmark nebyl schopný poslední 6.sérii nadabovat. Dabing Hallmarku je každopádně u všech postav mnohem lepší, Dana Syslová je na Maxine fantastická, Růžena Merunková je na Maxine neposlouchatelná, Ivana Milbachová se na Amy taky hodila mnohem víc než Ilona Svobodová, ta je na Amy bohužel zbytečně moc chladná a přestože jí mám jako dabérku rád, tak na postavu Amy se prostě nehodí, Tereza Chudobová se na Gillian taky skvěle hodila, Apolena Veldová jí svým hlasem bohužel ostaršuje aspoň o 10 let a podobné to je i u dalších postav, dabing Hallmarku je o několik tříd lepší než dabing Novy...
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Soudkyně Amy / Judging Amy

Příspěvek od cenda »

Přesně :D u Maxine mě ta změna nepříjemně bouchla do uší už jako patnáctiletýho puboše, kterej se o dabing moc nezajímá a celej seriál sleduje tak na půl oka/ucha :D
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7645
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Soudkyně Amy / Judging Amy

Příspěvek od Sen »

Mark LS píše:Novácký dabing vznikl dřív než dabing Hallmarku, podle Snovy informace v profilu Ilony Svobodové zřejmě vznikl už v roce 2002
Informace pochází od ethana77. Já si sice seriál z programu Novy začátku tisíciletí pamatuji, ale přesné roky výroby neznám.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“