Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Obelix »

Můžete případně doplnit, že pan Hofmann překládal prvních sedm dílů. Bohužel produkce začala v době, kdy jsem měl plánovanou dovolenou, tudíž jsem nebyl k dispozici od začátku :cry:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Ištván87 »

Jak jsem už někde psal, těším se na období po třetím Kapitánovi. To už si snad lidi zase zvyknou a přestanou remcat ohledně přeobsazení v MCU. Stejně jako po Avengers 1 přestali remcat ohledně Radovana Vaculíka.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Obelix »

Co se tedy týká Reginy Řandové, tak (aspoň podle té ukázky v profilu) má hlas s herečkou Ming-Na dost podobný.

Edit: Celkově mi ty hlavní postavy přijdou hlasově na postavy velmi slušně trefené. Otazník vidím jen u Radka Hoppeho, ale ten se svým hlasem umí skvěle pracovat, takže si na Warda snad dobrou polohu najde.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Michaela2 »

tak to vnímám zcela odišně, podobnost s Reginou neslyším vůbec, Ming má hlas celkem jemný a stále mladý, na rozdíl od chrapláku Reginy Řandové ;)
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Obelix »

Na téhle konkrétní postavě? S tou herečkou jsem se prvně špatně vyjádřil.

To bych vážně neřekl. Už proto, že mi tu "mluví" do ucha pár týdnů, takže ji mám naposlouchanou docela dost. A celkovým vyzněním mi to k té ukázce u paní Řandové sedí jak příslovečná část těla na hrnec :D . Ale rozhodně se neřadím k místním odborníkům, můj obor je trochu jinde, takže to berte čistě jako pocitové vyjádření ;)
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od oberon »

Ohledně Řandové souhlas s Obelixem, seriál mám nakoukaný dost (i když asi ne tak pečlivě jako on :) ) a k drsňačce May padne opravdu jako ulitá. Že by měla Řandová tak starý hlas, to si vážně nemyslím, když může tak výtečně mluvit o několik let mladší Angelinu, tak tohle nebude problém. Navíc je s Ming-Na spjatá Hana Ševčíková, takže k ní hrubší hlasy spíš patří, než naopak. A ohledně Radka Hoppeho se musím pana režiséra zastat, tahle postava byla z těch hlavních na obsazení asi nejtěžší, protože v téhle kategorii je většina dabérů buďto rozebraná na hlavních postavách ve filmech, nebo nesehnatelná, tohle je nejlepší možný kompromis...

Celkově můžu říct, že ačkoliv jsem si s návrhem tady na DF hodně vyhrál a představoval si to jinak, tak mi výsledek připadá více než úctyhodný...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od jackb »

Ištván87: Spíš ti co zbyli, protože dost lidí na Marvelovky s dabingem už nekouká (a to myslím hlavně ty, co se jim dabing celkově nelíbí, ale u Marvelovek se jim líbil). A dokud Virtual neudělá dabing co se přiblíží LS, tak budu nadávat pořád.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Ištván87 »

No, ať tak nebo tak, já proti dabingu Avengers 2 nemůžu říct půl slova. Přeobsazení třeba u Nicka Furyho trošku zamrzelo, ale v celkových souvislostech - herecké výkony, překlad, zvuk - perfektní práce.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od Sen »

oberon píše:neherci typu Kratina, kteří pořádně nezaintonují ani některé základní věty v podmínkách kinodabingu?
Tohle myslíš vážně :shock:? Co by za filmografii Vladimíra Kratiny řada jeho skvěle intonujících kolegů dala :).
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9160
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Agenti S.H.I.E.L.D. / Agents of S.H.I.E.L.D.

Příspěvek od filip »

Filmografie má dobrou, ale každý herec dabovat nemůže. To říkají všichni tvůrci, může být sebelepší před kamerou, ale v dabingu je nepoužitelný.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“