Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvekod Michaela2 » 24 srp 2015 03:16

Obrázek

Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIE:
V českém znění: Hana Ševčíková - Kim Dickens (Madison Clarková), Rozita Erbanová - Alycia Debnam-Carey (Alicia Clarková), Svatopluk Schuller - Cliff Curtis (Travis Manawa), Oldřich Hajlich - Frank Dillane (Nick Clark), Petr Neskusil - Lorenzo James Henrie (Chris Manawa), Adéla Kubačáková - Elizabeth Rodriguez (Liza Ortizová), Zdeněk Maryška - Rubén Blades (Daniel Salazar), Petra Hanžlíková - Mercedes Mason (Ofelia Salazarová), Ivana Měřičková - Patricia Reyes Spíndola (Griselda Salazarová)

Epizodní role: Radka Přibyslavská - Sandrine Holt (Dr. Bethany Exnerová) Jan Rimbala - Lincoln A. Castellanos (Tobias), Vojtěch Hájek - Maestro Harrell (Matt), Jiří Ployhar - Billy B. Collins (Artie) / Shane Dean (svobodník Richards), Jan Škvor - Keith Powers (Calvin), Petr Gelnar - John Stewart (Doug Thompson) / Carlos E. Campos (učitel), Filip Čáp- Lak Rana (doktor na pohotovosti)/ Darcy Laurie (stávkující 2), Šárka Vondrová - Andrea Savo (Joanna Cruzová) / Lynn Chen (zdravotní sestra), Radka Stupková - Alison Araya (Maria Thompsonová), Bohdan Tůma - Jamie McShane (nadporučík Moyers) / B.J. Clinkscales (policista) / David Hardware (stávkující) / (titulky), Michal Holán - Shawn Hatosy (desátník Andrew Adams), Petr Burian - Bobby Naderi (Castro) / Toby Levins (četař Melvin Allen), Vladimír Kudla - Kevan Ohtsji (policista) / (lékař), Filip Švarc - Colman Domingo (Victor Strand), Pavel Vondra (voják), Kristýna Skružná, Radovan Vaculík, Ladislav Županič, Petra Hobzová a další

Pro AMC Networks Central Europe vyrobilo VSI v roce 2015

2.SÉRIE
V českém znění: Hana Ševčíková - Kim Dickens (Madison Clarková), Rozita Erbanová - Alycia Debnam-Carey (Alicia Clarková), Svatopluk Schuller - Cliff Curtis (Travis Manawa), Oldřich Hajlich - Frank Dillane (Nick Clark), Petr Neskusil - Lorenzo James Henrie (Chris Manawa), Zdeněk Maryška - Rubén Blades (Daniel Salazar), Petra Hanžlíková - Mercedes Mason (Ofelia Salazarová), Filip Švarc - Colman Domingo (Victor Strand)

Epizodní role: Bohdan Tůma, Petra Hobzová, Marek Libert, Šárka Vondrová - Catherine Dent (Melissa), Pavel Šrom - David Warshofsky (George Geary), Ivana Korolová - Michelle Ang (Charlie), Tomáš Juřička, Irena Hrubá - Marlene Forte (Celia) a další

Pro AMC Networks Central Europe vyrobilo VSI v roce 2016
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Re: Živí mrtví: Počátek konce / Fear the Walking Dead

Příspěvekod bernyz » 24 srp 2015 03:54

Od AMC jsem to čekal horší. Teď se dívám a obsazení ujde. Musíme myslet na to, že se nedabuje elá série naráz, ale dabuje se po dílech. Lepší herci by každý týden třeba nemohli. ;)
bernyz

Příspěvekod elbrambo2812 » 24 srp 2015 16:37

Jo, tohle celkem jde, čekal jsem to horší. :D
elbrambo2812

Příspěvekod ocypuc » 25 srp 2015 01:12

S dabingem jsem spokojený. Navíc to byl očekávaný hit léta, takže si žádné odfláknutí nemohli dovolit, zvlášť když na to měli všude reklamu. Spíš je zarážející, že na fan stránkách na FB je hromada dotazů, kdy budou titulky aby se na to mohli podívat a dabing tam zmiňuje sotva pár lidí.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka
ocypuc

Příspěvekod bernyz » 25 srp 2015 09:05

Protože AMC má duální vysílání a šlo si to přepnout do angličtiny. Navíc hodně lidí AMC nemá, proto se ptají na titulky a kde video najdou. Samozřejmě český internet se už postaral - video je s titulky i dabingem už na úložištích. ;)
bernyz

Příspěvekod markt12 » 27 srp 2015 18:33

Zajímalo by mě, kdo se ujal režie. Škoda že teď často chybí titulky a nejenom u seriálů ale i u filmů. Je to snad nový trend. :)
markt12

Příspěvekod Jack_6428 » 27 srp 2015 18:50

Je třeba více času na ještě více reklam ;)
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod Michaela2 » 28 srp 2015 01:43

i mně se dabing 1.dílu líbil, především Hanka Ševčíková je skvěla, k herečce výborně padne, také jsem ráda za neoposlouchanou Rozitu Erbanovou, Curtisovi by podle mě slušel nějaký drsnější hlas ( i když sám herec má hlas celkem jemný), ale SS zní ok :-) jen se mi nelíbí Adéla Kubačáková, ona mi na mladé sexy ženské prostě nesedí ... a stejně tak Vondrová mladé pěkné doktorce přidala svým projevem 10 let, ale šlo jen o štěk, celkově se mi dabing 1.dílu líbil :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Terrano » 29 srp 2015 00:57

Dabing Fear the Walking Dead je dost povedený :-:. Doufám, že bude stejně dobrý i v dalších dílech.
Pokud někdy budou na českém AMC vysílat i původní Walking Dead s vlastním dabingem, tak doufám, že bude alespoň stejně dobrý jako tento.
Terrano

Příspěvekod Obelix » 29 srp 2015 02:33

Oproti hrůzám, které na AMC v posledních měsících běžely (Fargo, Better Call Saul), je tohle jako balzám na (d)uši, to uznávám... :D
Obelix

Další

Zpět na Seriály