Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Lenies
Příspěvky: 29
Registrován: 18 čer 2011 12:47

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od Lenies »

Nova je s tímhle fakt příšerná, změnit dabéra po 7 letech :evil: viděla jsem sice jenom asi 20 minut, ale bylo to otřesný. V první chvíli mě napadlo jestli si z nás dělají srandu či co :cry: Vondra má nazaměnitelnej hlas a k Tonymu se hodí tak proč tohle? Kdyby to takhle mělo zůstat tak se radši podívám na NCIS v originále
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od oberon »

Co jsem komu udělal? Nejlepší spojení v seriálu a oni ho změní...
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od jackb »

Tak vyděl jsem asi 1 minutu a šel jsem do jiné místnosti, protože Jakub Saic se vůbec na Tonyho nehodí. Je škoda, že když už museli tvůrci nahrazovat, že se vůbec nesnažili, protože takovej Michal Dlouhý by určitě dokázal Pavla Vondru nahradit. Doufám, že se k Vondrovi při první možné příležitosti vrátí
wayre
Příspěvky: 25
Registrován: 28 črc 2010 22:39

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od wayre »

Mě by hlavně zajímalo PROČ ho vyměnili? Vždyť celý tým zůstal a museli si být vědomi, že se to divákům tato změna nebude líbit. Doufám že to je pouze novoroční vtip a v příštím díle uslyšíme opět starý známý hlas Pavla Vondry, jinak jdu na originální znění.
wayre
Příspěvky: 25
Registrován: 28 črc 2010 22:39

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od wayre »

Lukiz píše:Z Novy žádnou informaci nedostaneme. Fakt nevím kolik set lidí by muselo zahltit tu jejich linku do volejte novu aby na nějaký skutečný (nenaaranžovaný) dotaz odpověděli.
Asi tak......teď už tam sice mají dotazy textově, žádné volání, ale i tak tam daj tak 6-8 dotazů v jednom díle a většinou si je beztak sami vymyslí.
Anguilla
Příspěvky: 86
Registrován: 13 říj 2009 02:19

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od Anguilla »

Přesne tak taky jsem koukal s otevřenou pusou co Nova předvedla....Hruza a des na to jse neda koukat zvlast tak po dlouhy době..Vondra tam krasne sedel a voni to tak zmrvi...( Ted uz to neni ono... :x
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od Furiant »

Novo, Novo, cos to provedla?! :( Achjo, škoda... Vondra na Tonyho byl geniální... :roll:
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od mrzeero »

Každopádně není to jediný případ, kde byl Vondra nahrazen - v seriálu Bratři a sestry (v 4. sérii) také došlo k výměně dabéra, takže problém bude někde u pana Vondry, škoda...
Uživatelský avatar
bundaboy
Příspěvky: 112
Registrován: 10 črc 2008 14:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od bundaboy »

Jakub Saic se vubec na vtipne postavy nehodi, zvlast na Tonyho, ktery hazi jednu hlasku za druhou. V Saicove podani je fakt tragicky... :roll:

To uz bych tam radeji mel Bohdana Tumu, ktery Michaela daboval v Dark Angelovi...

Kazdopadne by me zajimalo, co je s panem Vondrou, nekdo to zjistete prosim.
Průvodce seriálem Ženatý se závazky - Bunda Stránky [ www.bundastranky.cz ]
Můj seriálový kanál na YouTube - Seriálové trailery / upoutávky / proma
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Námořní vyšetřovací služba / NCIS

Příspěvek od Nobody »

Já myslím, že Nova za změnu asi tak moc nemůže. Proč by přeobsazovala postavu po tolika sériích? To zas není tolik zvykem ani u nich. Určitě pro to byl nějaký závažný důvod.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“