Svět podle Jima / Bláznivý Jimův život / According to Jim

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Svět podle Jima / Bláznivý Jimův život / According to Jim

Příspěvek od bernyz »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Libor Terš - James Belushi (Jim), Jana Zenáhlíková - Courtney Thorne-Smith (Cheryl), Pavel Vondra - Larry Joe Campbell (Andy), Tereza Tišnovská - Taylor Atelian (Ruby), :?: - Billi Bruno (Gracie), Terezie Taberyová - Kimberly Williams-Paisley (Dana), :?: - Conner Rayburn (Kyle), Tomáš Juřička - Dan Aykroyd (Danny Michalski), Vojtěch Hájek - Mitch Rouse (Dr. Ryan Gibson).

Epizodní role: Daniel Dítě, Vladimír Kudla, Ivo Novák, Jiří Ployhar, Luděk Čtvrtlík a další.

Překlad: Markéta Šerá, Dita Šafaříková a Tamara Vosecká
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Markéta Watzková
Režie: Marek Tomažič
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa pro Comedy Central v roce 2015 - 2016.
Naposledy upravil(a) bernyz dne 22 zář 2016 21:04, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od Ištván87 »

Tereza Tišnovská - Taylor Atelian (Ruby)

Zjistit všechny dabéry a hlavně tvůrce, to bude chtít asi oslovit někoho s kontakty na Primě, protože jediné co řeknou je studio a rok.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od bernyz »

To bude asi problém, protože už jenom že je pod výrobou podepsaný CC, tak si myslím, že to přes Primu vůbec nejde.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9286
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od filip »

Opravdu, dabing přes Primu nejde.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od bernyz »

Toho se u CC bojím, protože záda dabing co nejlevněji. Nejlépe do S Pro Alfa a Barrandova...
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od Lukiz »

Nebojte, Bär a Saga to jistí zespoda. ;)
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od Petr Novak »

Pro Viacom na Nickelodeonu doposud dabovalo SDI a osobně jsem čekal, že bude dělat i dabingy pro Comedy Central, ale evidentně jsem se mýlil. S-Pro Alfa jsem si právě myslel, že souvisí se spojením s Primou, ale zjevně tomu tak není a Viacom si dělá dabingy sám. O to méně chápu, že nevyužili SDI, které pro ně už dabingy dělá.

A konkrétně v tomto dabingu nechápu obsazení Libora Terše, který je hodně mimo. Přitom Pavel Šrom, pokud je mi známo, v agentuře není a proto nechápu, proč nebyl obsazen.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6999
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od Michaela2 »

Dana - Terezie Taberyová ... zajímalo by mě, kdo dabuje Cheryl :-? zajímavý chraplavý hlas, ale ke Courtney mi nesedí, jsem zvyklá na Dagmar Čárovou :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od Jack_6428 »

Petr Novak píše:Pro Viacom na Nickelodeonu doposud dabovalo SDI a osobně jsem čekal, že bude dělat i dabingy pro Comedy Central, ale evidentně jsem se mýlil. S-Pro Alfa jsem si právě myslel, že souvisí se spojením s Primou, ale zjevně tomu tak není a Viacom si dělá dabingy sám. O to méně chápu, že nevyužili SDI, které pro ně už dabingy dělá.
Dnešní animák, Breadwinners, jediná animovaná premiéra mimochodem, zplodili ve VSI/DW...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: Svět podle Jima / According to Jim

Příspěvek od fofo16 »

Michaela2 píše:zajímalo by mě, kdo dabuje Cheryl :-?
Není to Jana Zenáhlíková? :-?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“