Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od DAN K. »

Díky za milou reakci, škoda , že se ke mě vždcky dostanou jenom ty sprosté vzkazy a ne ty kladné. ;) Rád bych se mýlil, ale obávám se, že nastává doba krizová, která velkým drahým americkým seriálům nebude moc přát a je jedno, o jakou televizi půjde...
jita9696
Příspěvky: 2
Registrován: 03 lis 2020 23:31

Re: Bylo, nebylo / Once Upon a Time

Příspěvek od jita9696 »

Někde jsem zde četla komentář na Dvořákova Rampelníka/pana Golda. Mně osobně se velmi líbilo, jak si Dvořák dokázal už od začátku pohrát s hlasem u Rampelníka. Jak Gold, tak i Rampelník byli skvěle Dvořákem namluveni.

Co mi dělalo trochu problém, tak to byl dabing Zeleny Lucií Benešovou. Dalo mi to víc než jeden díl si na její hlas zvyknout. Už ze začatku neboli od první scény se Zelenou některé pasáže dobře zněly, fakt dobře Lucie intonovala i podle pocitů, ale pak se objevily pasáže, kde ta hlasová intonace byla o ničem. Ale abych ji jen nezazlívala, dobře se Lucie s dabingem Zeleny poprala. Nicméně, kdybych si měla vybrat mezi dabingem Zeleny nebo originálem Rebeccou Mader, tak volím originál. Mám takový pocit, že tu u nás máme i dabérku, jejiž hlas je oproti hlasu Benešový co nejvíce podobný Zeleně. :)



Jo a taková malá technická poznámka s otázkou. Zjistila jsem, když jsem si stahovala díly přes ulož.to, že v jednom nadabovaném díle se vyskytla scéna, kde najednou dabing zmizel a oni zničehonic mluvili jen anglicky po necelých deset vteřin. Je možný, že daný díl s touto velkou chybou byl doopravdy odvysílán i v televizi? :D
Odpovědět

Zpět na „Seriály“