Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvekod maty93 » 04 čer 2016 10:16

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
České znění připravili: Vojtěch Rohlíček - Dante Basco (Jake Long), Klára Šumanová - Mae Whitman (Rose), Karel Richter - Keone Young (děda Luong Lao Shi), Tomáš Karger - John DiMaggio (Fupsík), Barbora Sunegová - Miss Kittie (Trixie Carterová), Radek Škvor - Charlie Finn (Spud), Josef Carda - Paul Rugg (Hans Rotwood), Magdaléna Reifová - Lauren Tom (Susan Longová) + (další role), Otakar Brousek - Jeff Bennett (Jonathan Long), Jan Maxián - Matt Nolan (Brad Morton) + (další role), Zdeněk Maryška, Anežka Pohorská, Anna Suchánková, Zbyšek Pantůček, Jana Mařasová, Tomáš Juřička, Valérie Zawadská a další

Úvodní píseň zpívá: Ota Baláš
Překlad: Renata Polišenská
Zvuk: Marek Musil
Asistent režie: Marek Hrazdil
Dialogy a režie českého znění: Jaromír Polišenský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual, 2005

2. SÉRIE
V českém znění: Vojtěch Rohlíček - Dante Basco (Jake Long), Klára Šumanová - Mae Whitman (Rose) + (další role), Petr Oliva - Keone Young (děda Luong Lao Shi), Tomáš Karger - John DiMaggio (pes Fu), Kateřina Petrová - Miss Kittie (Trixie Carterová), Petr Neskusil - Charlie Finn (Spud), Petr Meissel - Paul Rugg (Hans Rotwood) + (další role), Magdaléna Reifová - Lauren Tom (Susan Longová) + (další role), Pavel Tesař - Jeff Bennett (Jonathan Long) + (další role), Kateřina Březinová - Amy Bruckner (Haley Longová), Radek Hoppe - Matt Nolan (Brad Morton) + (další role), Jana Mařasová a další

České znění vyrobila DW Agentura v roce 2009.
maty93

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvekod Petr Novak » 04 čer 2016 13:08

Nechci se hádat, ale jsi si jistý tím Spudem ve druhé sérii? Já jsem si totiž hodně jistý, že ho i ve druhé sérii mluvil Radek Škvor. Zněl mi totiž prakticky stejně, jako Ash v Pokémonech dabovavaných ve stejné době.
Petr Novak

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvekod maty93 » 04 čer 2016 13:32

Trochu jsi mě znejistěl, ale po opětovném poslechu je to na 95 % opravdu Petr Neskusil.
Radek Škvor to není určitě, ten měl hlas o něco hrubší.
maty93

Zpět na Seriály