Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od maty93 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. SÉRIE
České znění připravili: Vojtěch Rohlíček - Dante Basco (Jake Long), Klára Šumanová - Mae Whitman (Rose), Karel Richter - Keone Young (děda Luong Lao Shi), Tomáš Karger - John DiMaggio (Fupsík), Barbora Sunegová - Miss Kittie (Trixie Carterová), Radek Škvor - Charlie Finn (Spud), Josef Carda - Paul Rugg (Hans Rotwood), Magdalena Reifová - Lauren Tom (Susan Longová) + (další role), Otakar Brousek - Jeff Bennett (Jonathan Long) + (další role), Jan Maxián - Matt Nolan (Brad Morton) + (další role), Zdeněk Maryška - Jeff Bennett (Lovec) + (další role), Anežka Pohorská, Anna Suchánková, Zbyšek Pantůček, Jana Mařasová, Tomáš Juřička, Valérie Zawadská, David Štěpán, Jan Škvor, Jaroslav Kaňkovský, Jiří Plachý, Martin Kolár, Petr Neskusil, Petra Hobzová, Tereza Bebarová a další

Úvodní píseň zpívá: Ota Baláž
Překlad: Renata Polišenská
Zvuk: Marek Musil
Asistent režie: Marek Hrazdil
Dialogy a režie českého znění: Jaromír Polišenský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual, 2005

2. SÉRIE
V českém znění: Vojtěch Rohlíček - Dante Basco (Jake Long), Klára Šumanová - Mae Whitman (Rose) + (další role), Petr Oliva - Keone Young (děda Luong Lao Shi), Tomáš Karger - John DiMaggio (pes Fu), Kateřina Petrová - Miss Kittie (Trixie Carterová), Petr Neskusil - Charlie Finn (Spud), Petr Meissel - Paul Rugg (Hans Rotwood) + (další role), Magdalena Reifová - Lauren Tom (Susan Longová) + (další role), Pavel Tesař - Jeff Bennett (Jonathan Long) + (další role), Kateřina Březinová - Amy Bruckner (Haley Longová), Radek Hoppe - Matt Nolan (Brad Morton) + (další role), Jana Mařasová a další

České znění vyrobila DW Agentura v roce 2009.
Naposledy upravil(a) maty93 dne 08 bře 2023 18:38, celkem upraveno 4 x.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od Petr Novak »

Nechci se hádat, ale jsi si jistý tím Spudem ve druhé sérii? Já jsem si totiž hodně jistý, že ho i ve druhé sérii mluvil Radek Škvor. Zněl mi totiž prakticky stejně, jako Ash v Pokémonech dabovavaných ve stejné době.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od maty93 »

Trochu jsi mě znejistěl, ale po opětovném poslechu je to opravdu Petr Neskusil.
Radek Škvor to není určitě, ten měl hlas o něco hrubší.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od 1403ka »

neviete, kto v 1. sérii dabovala Haley Longovú? pretože mi nepripadá do úvahy, žeby ju dabovala Pohorská, keďže vtedy mala už pubertálny hlas.
maty93
Příspěvky: 192
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od maty93 »

Haley měla dětskou dabérku, ale v titulcích uvedená nebyla a po hlase jsem ji bohužel tehdy ani teď nepoznal. Rozhodně to nebyl nikdo ze stávajícího výčtu, Anežka Pohorská i Anna Suchánková dělaly vedlejší role.
1403ka
Příspěvky: 3940
Registrován: 08 dub 2017 17:17
Bydliště: Suchá nad Parnou, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Americký Drak: Jake Long / American Dragon: Jake Long

Příspěvek od 1403ka »

1. séria dopozeraná, môžeš do úvodného príspevku doplniť ešte týchto dabérov:

UPRESNENIE:
Zdeněk Maryška - Jeff Bennett (Lovec)

DOPLNENIE:
David Štěpán, Jan Škvor, Jaroslav Kaňkovský, Jiří Plachý, Martin Kolár, Petr Neskusil, Petra Hobzová, Tereza Bebarová.

dabérov tam bolo ešte viac, ale tie som neidenfikoval, pretože buď povedali len jednu vetu alebo to boli detské dabéri alebo dabérky. a príponu (další role) môžeš doplniť aj k O. Brouskovi ml., pretože okrem otca Jake Longa Jonathana tam daboval aj pár menších úloh.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“