Brickleberry

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Brickleberry

Příspěvekod bernyz » 12 črc 2016 23:01

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. - 3. SÉRIE
V českém znění: Petr Gelnar - David Herman (Steve), Kristina Jelínková - Kaitlin Olson (Ethel), Ladislav Cigánek - Tom Kenny (Woody), Oldřich Hajlich - Daniel Tosh (Malloy), Ludvík Král - Roger Black (Connie), Petr Neskusil - Jerry Minor (Denzel), Bohdan Tůma - Waco O'Guin (Bobby), Radek Hoppe - Roger Black (Bodean), Ivo Hrbáč - Tom Kenny (Dr. Kuzniak) a Klára Sochorová.

Překlad: Zdeněk Hofmann
Dialogy: Iva Vajerová
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Markéta Vacková
Režie: Marek Tomažič
Vyrobilo: S Pro Alfa CZ a.s. pro Comedy Central v roce 2016

Až na Gelnara, Jelínkovou a Cigánka se všichni ostatní střídají na epizodních rolích. Tůma a Hoppe se občas prohodí na rolích Bobbyho a Bodemana podle toho, jestli je ve scéně ještě někdo se stejným dabérem.
bernyz

Re: Brickleberry

Příspěvekod bernyz » 12 črc 2016 23:02

Většinu vedlejších postav mluví Bohdan Tůma - vždy trochu jiným hlasem. Když je to nutné (dvě vedlejší postavy v obraze), tak se přidá Hoppe nebo Král.
bernyz

Příspěvekod Jack_6428 » 12 črc 2016 23:05

Originál nakoukanej nemám, viděl jsem jen první řadu, ale dabing se mi líbil. Celkově vyzněl tak nějak líp, než jsem od PCC čekal...
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Příspěvekod bernyz » 02 srp 2016 21:55

PCC vysílala první sérii na přeskáčku - měnila pořadí dílů.
bernyz

Příspěvekod Mitchell » 25 pro 2016 00:03

Podle mě skvěle nadabovaný seriál. Přestože se na vedlejších postavách střídá jen pár dabérů, skoro to nejde poznat. Dodržují se i přízvuky jednotlivých postav a většina písní je přezpívaná (kromě dílů 2x01 a 3x05)
Mitchell

Zpět na Seriály