Kazatel / Preacher

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Re: Kazatel / Preacher

Příspěvekod petkazuza » 24 lis 2017 23:07

Tak po repríze druhé série s dabingem zatím ani stopy, už moc času do konce roku nemají, tak jsem zvědavej :D
petkazuza

Příspěvekod petkazuza » 28 kvě 2018 17:09

Tak 31.5. začíná repríza druhé série a podle odpovědi na fb bude s tím slibovaným dabingem.
petkazuza

Příspěvekod richardda » 12 čer 2018 07:06

Upoutavka na AMC dabovana Ladislavem Cigankem je nadmiru "vtipna". Zejmena kdyz Ciganek zahlasi, ze bude "Preacher, druha sezona v synchronizovane verzi". :D To aby se clovek modlil, ze zvuk snad opravdu nebude - jak je na AMC zvykem - opozdeny a ze konecne bude uvedena slibena dabovana verze. 8-)
NOVA, jedině ona.
richardda

Příspěvekod tomas.prochazka » 12 čer 2018 15:17

Ono když na to měli čas, tak to snad bude v pohodě. Třeba Fear the Walking dead mají v pořádku ;)
tomas.prochazka

Příspěvekod petkazuza » 25 čer 2018 20:39

Byl jsem hlavně hrozně zvědavej na Starra, je to moje oblíbená postava a má výraznej hlas a německej přízvuk. Dabuje ho tuším Václav Rašilov a o přízvuk se ani nesnažili, ale to mě nepřekvapilo, když ho vynechali i u Hitlera, kterej má dost vraznej v originále. A Rašilov Starra dost omlazuje, nehodí se. Na jednu stranu jsem rád, že vybrali úplně novej hlas a ne někoho, kdo předtím daboval už x postav, jak je v tomhle seriáli zvykem, ale upřímně jsem doufal třeba v Jana Vondráčka. Hlasově by se hodil a i německej přízvuk už mnohokrát dělal a super. Další typ byl Tomáš Juřička. No uvídíme, jak se do toho Rašilov ještě dostane.
petkazuza

Příspěvekod filip » 21 črc 2018 06:28

x
Navštivte blog o českém dabingu: https://blog-o-ceskem-dabingu.webnode.cz

MÍ OBLÍBENCI
Herec: Filip Švarc
Herečka: Anna Suchánková
Režisér: Ladislav Novák
Studio: Petr Sitár - LS Productions
filip

Příspěvekod richardda » 27 črc 2018 06:26

Tak ve treti serii zmenili dabera Herr Starra. A ja naprosto nechapu PROC. Protoze ten predesly daber byl SKVELY! Opravdu nekterym rozhodnutim nasich dabingovych tvurcu - obzvlaste na dabingove chudem kanalu jako je AMC - nikdy neporozumim. :-?
NOVA, jedině ona.
richardda

Předchozí

Zpět na Seriály