Selfie / Selfie

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Selfie / Selfie

Příspěvekod brecht » 13 srp 2016 17:49

Obrázek
Info: FDb | ČSFD | IMDb

V českém znění: Martina Kechnerová - Karen Gillan (Eliza Dooleyová), Michal Holán - John Cho (Henry Higgs), Pavel Vondra - David Harewood (Sam Saperstein), Eliška Nezvalová - Allyn Rachel (Bryn), Jakub Saic - Brian Huskey (Larry), Lucie Kožinová - Da'Vine Joy Randolph (Chermonique Whitakerová), Oldřich Hajlich - Matthew Cardarople (Charlie + titulky), Petr Neskusil - Giacomo Gianniotti (Freddy) + Blake Hood (Miller), Petr Pospíchal - Harry S. Murphy (oddávající), Stanislava Jachnická - Colleen Smith (Wren) + Amanda Foreman (Nancy), Kateřina Velebová - Amanda Jane Cooper (Eyelet), Zuzana Slavíková - Jennifer Hasty (Joan), Petra Hanžlíková - Tišnovská, Pavel Vondrák, Radek Kuchař, Tomáš Juřička a další

Překlad: Markéta Brožková (1-6), Dita Šafaříková (7-13)
Zvuk: Tomáš Mourek
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Režie českého znění: Michal Pavlík
České znění ve studiu Barrandov dabing v roce 2016 vyrobila CET 21, spol. s.r.o.
Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht

Re: Selfie / Selfie

Příspěvekod Simca » 15 srp 2016 11:31

Lucie Štěpánková to náhodou není?
Simca

Příspěvekod fofo16 » 15 srp 2016 14:29

Mne znela ako Martina Kechnerová.
fofo16

Příspěvekod Michaela2 » 15 srp 2016 14:33

fofo : seriál neznám, ale když jsem tu viděla ten otazník, naskočila mi Kechnerová :lol:
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod brecht » 15 srp 2016 14:54

Taky jsem názoru, že je to Martina, ale nebyl jsem si na 100% jistý, tak jsem to tam raději nepsal :)
Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht

Příspěvekod fofo16 » 15 srp 2016 16:00

Michaela: Neklam, podľa mňa si si myslela, že je to Hedvika Maláčová :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fofo16

Zpět na Seriály