Westworld

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Westworld

Příspěvekod Jack_6428 » 16 říj 2016 22:38

Obrázek

Info: ČSFD | IMDB | FDB | HBO | HBO GO

Související dílo: Westworld

V českém znění: Andrea Elsnerová - Evan Rachel Wood (Dolores Abernathyová), Miloslav Mejzlík - Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Jiří Plachý - Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (Muž v černém), Simona Postlerová - Sidse Babett Knudsen (Theresa Cullenová), Radek Hoppe - Simon Quarterman (Lee Sizemore), Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová), Lukáš Jurek - Louis Herthum (Peter Abernathy), Dana Černá - Shannon Woodward (Elsie Hughesová), Marek Holý - Ben Barnes (Logan), Jakub Saic - Ptolemy Slocum (Sylvester), Filip Švarc - James Marsden (Teddy Flood), Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Matouš Ruml - Jimmi Simpson (William), Kateřina Petrová - Talulah Riley (Angela), Zdeněk Maryška, Bohuslav Kalva - Brian Howe (Šerif Pickett), Petr Vágner, Petr Gelnar - Currie Graham (Graig), Anna Brousková - Angela Sarafyanová (Clementine Pennyfeatherová), Marek Libert - Clifton Collins Jr. (Lawrence), Dana Pešková, Jiří Ployhar - Leonardo Nam (Felix Lutz), Martin Sobotka - Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová), Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Dušan Matuška
Mix: Martin Václavík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek

Vyrobila: pro HBO, SDI Media, 2016
Sháním VHS nahrávky z 90. let: SuperMax, Max1, HBO, Premiéra, Prima, Nova, Kabel+. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Jack_6428

Re: Westworld

Příspěvekod Fifa.21 » 17 říj 2016 09:53

Vypadá to hezky. Jsem rád, že si pan Balcárek zarežíruje takhle velký seriál. Mile mne překvapilo znovuobsazení Miloslava Mejzlíka na Jeffrey Wrightovi :-:, Jiří Plachý je na siru Hopkinsovi solidní a Simona Postlerová je milý bonus. Jediné, co mě zarazilo je Dana Černá a že Ed Harris už není nejmladší (už nevypadá tak svěže) :), tak si tam Zdeňkem Mahdalem nejsem moc jistý.
Fifa.21

Příspěvekod fabec122 » 22 říj 2016 08:30

1x01
Martin Sobotka - Rodrigo Santoro (Hector Escaton)
Petr Gelnar - Currie Graham (Graig)
Lukáš Jurek - Louis Herthum (Peter Abernathy)
Anna Brousková - Angela Sarafyan (Clementine Pennyfeatherová)
Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová)
fabec122

Příspěvekod fabec122 » 27 říj 2016 14:14

1x02
Matouš Ruml - Jimmi Simpson (William)
Marek Libert - Clifton Collins Jr. (Lawrence)
Marek Holý - Ben Barnes (Logan)
Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs)
Kateřina Petrová - Talulah Riley (Angela)
fabec122

Příspěvekod Jirka007 » 19 pro 2016 23:46

tak skončila 1. série a musím říct, že jak seriál tak dabing se mi líbil, panu Balcárkovi se povedl

hodně mě potěšila Andrea Elsnerová, která byla pro mě výtečná volba, pak mě potěšilo obsazení Jiřího Plachého pro mě je to nejlepší varianta, když nemůže Alois Švehlík, rovněž jsem byl spokojený za znovuobsazení Miloslava Mejzlíka, a Zdeněk Mahdal byl naprosto perfektní podle mě Harrise děla nejlépe, byl jsem spokojený i se Simonou Postlerovou podle mě je na herečce blíže než Tereza Bebarová, rovněž jsem byl spokojeny s Terezou Chudobovou a dalšími, jsem rád že se zde objevili dabéři kteří nejsou tak často slyšet např. Matouš Ruml, Lukáš Jurek apod.

kdo mi vadil, to byla Dana Černá ta mi přišla na Elsie stara

na doplnění:
Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová)
a měl bys doplnit koncovky ová k ženským postavám, někde je máš někde ne

Off Topic: Dolores je fakt hezká, a fandím Muži v Černém a začal jsem tušit kdo to je od 5.dílu.
Už se těším na další řadu.
Jirka007

Příspěvekod Tip-Tap » 20 pro 2016 18:20

Nikdy jsem nepatřil k těm, kteří horovali pro seriály v původním znění. U některých jsem i odolal pokušení vidět další sérii a počkal si na dabing (Homeland, American Horror Story). V tomhle případě jsem po pár prvních dílech v angličtině přepnul na dabovanou verzi (HBO ji nabízela s časovou prodlevou) a okamžitě jsem se vrátil zpátky k původnímu znění. Měl jsem pocit že koukám na jiný seriál. Atmosféra byla ta tam. Tak plochý a nevyrovnaný dabing jsme už dlouho neslyšel. Je možné, že režisér neviděl celou sérii pohromadě, tak nevěděl, jak se budou postavy vyvíjet. Dolores byla od začátku hlavní ženská postava, tak ji dobře obsadil Andreou Elsnerovou, ale například Maeve se vyloupla jako hrdinka až později a právě při jejích scénách jsem vyloženě trpěl. Herečka Tereza Chudobová ji pojala jedním naštvaným "bitch" výrazem, při tom právě tahle postava v sobě vystřídá víc emocí než tři telenovely dohromady. Výkon Thandie Newton je v originále na Emmy, výkon dabérky průměrný. Škoda. Ještěže máme titulky. P.S. Dal jsem posledni díl ještě jednou v originále a Maeve je jasná Simona Postlerová.
Tip-Tap

Příspěvekod fabec122 » 22 pro 2016 13:32

Jakub Saic - Ptolemy Slocum (Sylvester)
Jiří Ployhar - Leonardo Nam (Felix Lutz)
fabec122

Zpět na Seriály