Westworld

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1699
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Westworld

Příspěvek od Jack_6428 »

Obrázek

Info: ČSFD | IMDB | FDB | HBO | HBO GO

Související dílo: Westworld

1.SÉRIE
V českém znění: Andrea Elsnerová - Evan Rachel Wood (Dolores Abernathyová), Miloslav Mejzlík - Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Jiří Plachý - Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (Muž v černém), Simona Postlerová - Sidse Babett Knudsen (Theresa Cullenová), Radek Hoppe - Simon Quarterman (Lee Sizemore), Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová), Lukáš Jurek - Louis Herthum (Peter Abernathy), Dana Černá - Shannon Woodward (Elsie Hughesová), Marek Holý - Ben Barnes (Logan), Jakub Saic - Ptolemy Slocum (Sylvester), Filip Švarc - James Marsden (Teddy Flood), Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Matouš Ruml - Jimmi Simpson (William), Kateřina Petrová - Talulah Riley (Angela), Zdeněk Maryška, Bohuslav Kalva - Brian Howe (Šerif Pickett), Petr Vágner, Petr Gelnar - Currie Graham (Graig), Anna Brousková - Angela Sarafyanová (Clementine Pennyfeatherová), Marek Libert - Clifton Collins Jr. (Lawrence), Dana Pešková, Jiří Ployhar - Leonardo Nam (Felix Lutz), Martin Sobotka - Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová), Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Dušan Matuška
Mix: Martin Václavík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek

Vyrobila: pro HBO, SDI Media, 2016

2. SÉRIE
V českém znění: Andrea Elsnerová - Evan Rachel Wood (Dolores Abernathyová), Miloslav Mejzlík - Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová), Radek Hoppe - Simon Quarterman (Lee Sizemore), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (Muž v černém), Ondřej Kavan - Gustaf Skarsgård (Karl Strand), Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová), Marek Holý - Ben Barnes (Logan), Petr Vágner, Matouš Ruml - Jimmi Simpson (William), Martin Kubačák, Filip Švarc - James Marsden (Teddy Flood), Petr Gelnar - Currie Graham (Craig), Malvína Pachlová, Marek Libert - Clifton Collins Jr. (Lawrence), Martin Sobotka - Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Zbyšek Horák, Kateřina Petrová - Talulah Riley (Angela), Josef Pejchal, Lukáš Jurek - Louis Herthum (Peter Abernathy), Radovan Vaculík - Fares Fare (Antoine Costa), Pavel Rímský, Martin Hruška, Šárka Vondrová, Šimon Fikar, Michal Škrobánek, Luděk Čtvrtlík, Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Hana Ševčíková - Betty Gabriel (Maling), Ivo Novák, Jakub Saic - Ptolemy Slocum (Sylvester), Jiří Ployhar - Leonardo Nam (Lutz), Jiří Plachý - Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford), Jana Stryková, Tereza Jirotková, Radovan Vaculík - Zahn McClarnon (Akecheta), Dana Černá - Shannon Woodward (Elsie Hughesová), Pavel Rímský - Peter Mullan (James Delos), Malvína Pachlová - Katja Herbers (Emily) a Pavel Šrom

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2018

3.SÉRIE
V českém znění: Andrea Elsnerová - Evan Rachel Wood (Dolores Abernathyová), Filip Tomsa - Aaron Paul (Caleb Nichols), Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová), Martin Stránský - Vincent Cassel (Engerraund Serac), Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (William), Miloslav Mejzlík - Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Radek Hoppe - Simon Quarterman (Lee Sizemore)

Dále v českém znění: Jan Teplý - John Gallagher Jr. (Liam Dempsey Jr.), David Matásek - Tommy Flanagan (Martin Connells), Roman Štabrňák - Scott Mescudi (Francis), Martin Sobotka - Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Pavel Rímský - Peter Mullan (James Delos), Matouš Ruml - Jimmi Simpson (William), Anna Brousková - Angela Sarafyanová (Clementine Pennyfeatherová), Marek Libert - Clifton Collins Jr. (Lawrence Gonzales), Ludvík Král, Zbyšek Horák, Jan Škvor, Radovan Klučka, Pavel Tesař, Vilém Udatný, Pavel Šrom, Denisa Nesvačilová, Kateřina Petrová, Viktor Dvořák, Natálie Topinková, Simona Postlerová, Lucie Štěpánková, Malvína Pachlová, Pavel Vondra, Dana Pešková, Petr Gelnar, Daniel Margolius, Josef Vrána, Helena Němcová, Petr Burian, Klára Kubištová, Jiří Ployhar, Samuel Budiman, Matěj Havelka

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media - 2020

4.SÉRIE
V českém znění: Filip Tomsa - Aaron Paul (Caleb Nichols), Tereza Chudobová - Thandie Newton (Maeve Millayová), Andrea Elsnerová - Evan Rachel Wood (Christina / Dolores Abernathyová), Marika Šoposká - Tessa Thompson (Dolores Abernathyová / Charlotte Haleová), Zdeněk Mahdal - Ed Harris (William), Filip Švarc - James Marsden (Teddy Flood), Václav Rašilov - Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Anna Brousková - Angela Sarafyanová (Clementine Pennyfeatherová), Miloslav Mejzlík - Jeffrey Wright (Bernard Lowe)

Dále v českém znění: Hana Kusnjerová - Ariana DeBose (Maya), Jana Stryková - Nozipho McLean (Uwade Nicholsová), Martin Kubačák - Daniel Wu (Jay), Luděk Čtvrtlík - Jack Coleman (Whitney), Lukáš Jurek - Aaron Stanford (Peter Myers), Tereza Martinková - Morningstar Angeline (Odina), Petr Vágner - Steven Ogg (Rebus), Richard Wágner - Michael Malarkey (Emmett), Jan Škvor - Manny Montana (Carver), Petr Burian - Jonathan Tucker (Craddock), Ernesto Čekan - Arturo Del Puerto (Hugo Mora), Petr Neskusil - Brandon Sklenar (Henry), Irena Máchová - Saffron Burrows (Anastasia), Jiřina Daňhelová, Magdalena Müller, Ludvík Král, Zbyšek Horák, Martina Šťastná, Jan Szymik, Zuzana Novotná, Aleš Kaizner, Dana Pešková, Tomáš Borůvka, Monika Zoubková

Překlad: Martin Petřík
Zvuk: Michal Vaniš
Produkce: Jan Junek
Dialogy a režie: Jiří Balcárek
Pro HBO vyrobila Společnost Iyuno-SDI Media Group - 2022
Naposledy upravil(a) Jack_6428 dne 02 říj 2022 23:33, celkem upraveno 21 x.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1300
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Westworld

Příspěvek od Fifa.21 »

Vypadá to hezky. Jsem rád, že si pan Balcárek zarežíruje takhle velký seriál. Mile mne překvapilo znovuobsazení Miloslava Mejzlíka na Jeffrey Wrightovi :-:, Jiří Plachý je na siru Hopkinsovi solidní a Simona Postlerová je milý bonus. Jediné, co mě zarazilo je Dana Černá a že Ed Harris už není nejmladší (už nevypadá tak svěže) :), tak si tam Zdeňkem Mahdalem nejsem moc jistý.
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Westworld

Příspěvek od Jirka007 »

tak skončila 1. série a musím říct, že jak seriál tak dabing se mi líbil, panu Balcárkovi se povedl

hodně mě potěšila Andrea Elsnerová, která byla pro mě výtečná volba, pak mě potěšilo obsazení Jiřího Plachého pro mě je to nejlepší varianta, když nemůže Alois Švehlík, rovněž jsem byl spokojený za znovuobsazení Miloslava Mejzlíka, a Zdeněk Mahdal byl naprosto perfektní podle mě Harrise děla nejlépe, byl jsem spokojený i se Simonou Postlerovou podle mě je na herečce blíže než Tereza Bebarová, rovněž jsem byl spokojeny s Terezou Chudobovou a dalšími, jsem rád že se zde objevili dabéři kteří nejsou tak často slyšet např. Matouš Ruml, Lukáš Jurek apod.

kdo mi vadil, to byla Dana Černá ta mi přišla na Elsie stara

na doplnění:
Marika Šoposká - Tessa Thompson (Charlotte Haleová)
a měl bys doplnit koncovky ová k ženským postavám, někde je máš někde ne

Off Topic: Dolores je fakt hezká, a fandím Muži v Černém a začal jsem tušit kdo to je od 5.dílu.
Už se těším na další řadu.
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 20 pro 2016 18:42, celkem upraveno 1 x.
Tip-Tap
Příspěvky: 21
Registrován: 24 led 2013 10:09

Re: Westworld

Příspěvek od Tip-Tap »

Nikdy jsem nepatřil k těm, kteří horovali pro seriály v původním znění. U některých jsem i odolal pokušení vidět další sérii a počkal si na dabing (Homeland, American Horror Story). V tomhle případě jsem po pár prvních dílech v angličtině přepnul na dabovanou verzi (HBO ji nabízela s časovou prodlevou) a okamžitě jsem se vrátil zpátky k původnímu znění. Měl jsem pocit že koukám na jiný seriál. Atmosféra byla ta tam. Tak plochý a nevyrovnaný dabing jsme už dlouho neslyšel. Je možné, že režisér neviděl celou sérii pohromadě, tak nevěděl, jak se budou postavy vyvíjet. Dolores byla od začátku hlavní ženská postava, tak ji dobře obsadil Andreou Elsnerovou, ale například Maeve se vyloupla jako hrdinka až později a právě při jejích scénách jsem vyloženě trpěl. Herečka Tereza Chudobová ji pojala jedním naštvaným "bitch" výrazem, při tom právě tahle postava v sobě vystřídá víc emocí než tři telenovely dohromady. Výkon Thandie Newton je v originále na Emmy, výkon dabérky průměrný. Škoda. Ještěže máme titulky. P.S. Dal jsem posledni díl ještě jednou v originále a Maeve je jasná Simona Postlerová.
Naposledy upravil(a) Tip-Tap dne 24 pro 2016 13:47, celkem upraveno 1 x.
Shrek228
Příspěvky: 3
Registrován: 24 lis 2017 23:52

Re: Westworld

Příspěvek od Shrek228 »

Nevím, jestli mi to jenom neuteklo, ale v 2. sérii vám ještě chybí Pavel Šrom.
Shrek228
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Westworld

Příspěvek od DAN K. »

Tohle je slušný dabing. Co předvádí Tereza Chudobová, je skoro i na cenu. Ale dabing pro mě strašně kazí obsazení pana Mahdala. Ed Harris se v druhé sérii stává nejvýraznější mužskou rolí, dost to táhne, v originále je to charizmatický, nesmlouvavý drsňák, až skoro démon, v českém znění zní jako rošťácký, dobrácký frajírek. Nevím, co se stalo s Edem Harrisem, ale mezi první a druhou sérií vizuálně výrazně zestárnul, možná je schválně tak nalíčený, a ten mladiství hlas pana Mahdala k němu nesedí ani věkově. Škoda, že nebyl obsazen Jaromír Meduna nebo Petr Pospíchal. Ale jinak palec nahoru.
michal
Příspěvky: 196
Registrován: 21 úno 2009 23:38
Bydliště: Olomouc

Re: Westworld

Příspěvek od michal »

Nevíte někdo jak to vypadá s dabingem 3. série?
DooMs
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2020 14:35

Re: Westworld

Příspěvek od DooMs »

Taky čekám na dabing třetí serie, serial už běží ale já se na něj nedívám protože jsem předešlé serie viděl s úžasným českým dabingem. Pro mě je už je prostě Andrea Elsnerová Dolores, Jiří Plachý jako Dr. Ford nebo Miloslav Mejzlík jako Bernard. Doufám že se brzy úžasného českého dabingu dočkám.
fabec122
Příspěvky: 1554
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Westworld

Příspěvek od fabec122 »

HBO kvůli koronaviru zastavilo výrobu dabingů, tedy i včetně 3. řady Westworldu. Nejspíše se to tedy nadabuje později, až se situace více uklidní.
fabec122
Příspěvky: 1554
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Westworld

Příspěvek od fabec122 »

Nevíte někdo, jak to bude s dabingem u 4. série, když už je teď i HBO Max? Jestli bude v dohledné době?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“