Rodinka na kousky / Life in Pieces

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Rodinka na kousky / Life in Pieces

Příspěvekod brecht » 23 říj 2016 20:16

Obrázek
Info: ČSFD | FDb | IMDb

V českém znění: Libor Bouček - Colin Hanks (Greg), Petra Hobzová - Betsy Brandt (Heather), Filip Švarc - Thomas Sadoski (Matt), Kateřina Peřinová - Zoe Lister-Jones (Jen), Jan Szymik - Dan Bakkedahl (Tim), Tereza Bebarová - Angelique Cabral (Colleen), Jan Battěk - Niall Cunningham (Tyler), Adéla Nováková - Holly J. Barrett (Samantha), Klára Nováková - Giselle Eisenberg (Sophia), Zdeněk Maryška - James Brolin (John), Daniela Bartáková - Dianne Wiest (Joan), Václav Rašilov - Jordan Peele (Chad), Jitka Jirsová - Brenda Song (Bonnie + více rolí), Regina Řandová - Susan Park (doktorka Sally Hongová) + Stephnie Weir (Bernadette + více rolí), Martin Velda - Exie Booker (policista + více rolí) + Jordan Black (manažer hotelu + titulky), Jan Škvor - Riley Bodenstab (Doug + více rolí), Ivo Novák - Rhys Darby (Teddy + více rolí), Rozita Erbanová - Sofia Marie Gonzalez (číšnice + více rolí) a další

Překlad: Markéta Šerá, Ondřej Novák, Pavlína Lencses
Úprava dialogů: Dagmar Novotná, Pavla Horňáková, Jan Fiala
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Režie českého znění: Martin Velda
Ve Studiu S Pro Alfa CZ a.s. vyrobila Prima Comedy Central v roce 2016
Ženské oblíbenkyně: Anna Theimerová, Petra Hanžlíková, Vlasta Žehrová, Jana Páleníčková, Rozita Erbanová, Simona Postlerová
Mužští oblíbenci: Libor Hruška, Ivo Hrbáč, Braňo Holiček, Jaromír Meduna, Petr Lněnička, Pavel Vondra, Jan Šťastný,Pavel Rímský
brecht

Re: Rodinka na kousky / Life in Pieces

Příspěvekod filip » 02 lis 2016 21:49

Překlad: Markéta Šerá, Ondřej Novák, Pavlína Lencses
Úprava: Dagmar Novotná, Pavla Horňáková, Jan Fiala
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
filip

Re: Rodinka na kousky / Life in Pieces

Příspěvekod Jirka007 » 25 pro 2016 01:19

tak dokoukal jsem na 1. sérii a musím říct, že s dabingem jsem spokojeny

na dabingu se mi líbili všichni nejvíc mě ale potěšili Petra Hobzová a Kateřina Velebová, i další byly perfektně vybraní jako Tereza Bebarová a Daniela Bartáková, z mužského obsazení to byl Libor Bouček, který je na herce dle mě perfektní, rovněž mě potěšil Jan Szymik, Zdeněk Maryška i ostatní z rodiny byly perfektní.

na tomhle dabingu se mi prostě líbili všechny hlavní postavy.

na doplnění:
Rozita Erbanová - Hunter King (Clementine)

Off Topic: moje oblíbenkyně je ve všech směrech Heather
Jirka007

Zpět na Seriály