Vikingové / Vikings

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od KOMZA »

Martin Stránský - Peter Franzén (Harald), Vladimír Kudla - Tom Hopkins (arcibiskup)

Jsem hodně zvědavá na Ragnarovy syny.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od bloom »

Nové hlavní role ve 4. sérii:
Martin Stránský - Peter Franzén (Harald), Ludvík Král - Jasper Pääkkönen (Halfdan), Jakub Nemčok - Alex Høgh (Ivar Bezkostný), Radek Škvor - Marco Ilsø (Hvitserk), Jan Battěk - David Lindström (Sigurd), Jan Škvor - Jordan Patrick Smith (Ubbe), Kristina Jelínková - Josefin Asplund (Astrid), Filip Jančík - Jonathan Rhys Meyers (Heahmund, titulky)

Anna Suchánková také Sophie Vavasseur (Ellisif)

Zdeněk Maryška dabuje Johna Kavanagha i v roli papeže a Petra Olivu střídá zhruba v polovině série Bohuslav Kalva.

Jinak musím říct, že 3. série a první polovina 4. série mají mistrovský dabing, z herců (kteří jsou vlastně všichni vynikající) bych vyzdvihnul Jana Šťastného, který je v roli Ecberta opravdu skvělý. :-:
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od KOMZA »

Martin Zahálka - Declan Conlon (princ Wigstan)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od takezo »

Musím říct, že jsem viděl i Slovenský dabing (všechny série) a je tisíckrát lepší než ten český. Například Radek Hoppe, Jakub Nemčok a další se vůbec na ty herce nehodí a trhá mi to uši.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od KOMZA »

Neviděla jsem vše, vybírala jsem si čistě své oblíbené díly, ale také jsem měla tu čest se slovenským dabingem, a musím říct, že se mi dost líbil z toho, co jsem viděla. Nicméně jsem za trochu lepší považovala ten náš, což se ale může změnit, a to dost brzy...
S prvním jménem v předchozím příspěvku musím já osobně nesouhlasit, neboť Radek Hoppe se mi na Aethelwulfovi líbí od samého začátku a dokonce jsem si postavu samotnou ještě o něco více oblíbila. To ovšem neplatí právě u obsazení Ivara (zbytek bratrů je docela fajn, jen se to možná mohlo trochu proházet, ještě uvidím, jak to bude vypadat, respektive znít dál). Když jsem poprvé viděla doplnění 4. série, došlo mi, že vlastně netuším, jaký hlas dnes Jakub Nemčok má. Jako dětského dabéra jsem ho měla moc ráda (možná i proto, že byl jeden z prvních, koho jsem dokázala poznat), ale čekalo mě nemilé překvapení. Nerada bych, aby to vyznělo nějak hnusně, ale jeho současný hlas se mi prostě (alespoň tady) nelíbí, zvláště na Ivarovi je úplně mimo. (Dovedla bych si možná představit, kdyby se prohodil s Janem Škvorem.)
Do této chvíle se mi dabing opravdu líbil (začínám v češtině čtvrtou sérii, ale už jsem i z ní něco málo viděla), ale dost se tedy obávám oné následující páté série, ač si na ni v češtině ještě nějakou chvíli počkáme, protože část dosavadních postav bude pryč, s nimi i jejich dabéři a do popředí se dostává (a podle upoutávek na druhou půli to bude ještě hodně zajímavé) především Ivar, na jehož výlevy si J. Nemčoka prostě neumím představit... :(

Ale jedna vyhlídka do budoucna mě těší - Filip Jančík na Heahmundovi, na to jsem fakt zvědavá. A rovněž si, když už jsem se tu rozepsala, ještě v souvislosti s Ragnarovým odchodem z našich televizních obrazovek dovolím Marku Holému poděkovat za dobře dovedenou práci a parádní výkon ve všech čtyřech sériích. Vím, že by se mnou mnozí nesouhlasili (a nesouhlasí), ale mně se Marek Holý zamlouval už od zveřejnění obsazení, protože v kině mě na Fimmelovi ve Warcraftu nadchl, a nakonec jsem se těšila správně. Jeho Ragnar byl v mých očích zkrátka skvělý. Nuže - děkuji! :-:
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od DAN K. »

O pátou řadu se neboj, já to vidím úplně stejně;)
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od Jirka007 »

takže dobrá zpráva, podle programu poběží i 5. série, doufam že jí odvysilají celou.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od KOMZA »

Omlouvám se za prodlevu s doplňováním, během přijímaček jsem se dostala do skluzu i s druhou půlkou série, jakmile naženu ztrátu, pustím se do dabovaných epizod a začnu postupně doplňovat, odhaduji tak příští týden.
habatom
Příspěvky: 56
Registrován: 28 bře 2012 10:34

Re: Vikingové / Vikings

Příspěvek od habatom »

Tak jsem konečně začal sledovat 5. sérii s dabingem a překvapila mě změna v dabingu Ivara. :-/ Nemůžu si pomoct ale mě se docela dabing Němčoka líbil, zato Filip Tomsa mě přijde fakt úplně mimo. Co myslíte?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“