Klaun / Der Clown

Pokračování příště

Moderátor: Markus

Klaun / Der Clown

Příspěvekod Mark LS » 05 led 2017 23:00

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související film: Klaun

1.SÉRIE:

V českém znění: Jan Šťastný - Sven Martinek (Max Zander / Klaun), Barbora Munzarová - Diana Frank (Claudia Diehl), Pavel Soukup - Thomas Anzenhofer (Tobias "Dobbs" Steiger), Václav Knop - Volkmar Kleinert (Joseph Ludowski), Jan Schánilec - Andreas Schmidt-Schaller (Führmann)

Vedlejší postavy: Barbora Kvasničková - Pia Reifenrath (Julia Graz), Helena Brabcová - Stephanie Bothor (Patricia Dorn), Jakub Saic - Mark Keller (André Fux), Markus Maria Profitlich (Harry), Jan Přeučil - Dieter Laser (Görtz), Jan Škvor - Johannes Stevens (Kevin Dorn), Jan Vondráček - Max Müller (Chris Führling), Hans-Jürgen Schatz (Schulz), Jiří Hromada - Helmut Zerlett (Kellner), Jiří Kvasnička - Dietmar Mössmer (Bergmann), Martin Velda - Sebastian Kalhammer (Mark Kogel + Titulky), Miloš Vávra - Helmfried von Lüttichau (Roland), Pavel Rímský - Juraj Kukura (Krieg), Petra Jindrová-Lupínková - Susanne Lüning (Sarah Graz), Stanislav Lehký - Michael Schumacher (Michael Schumacher), Nicholas Bodeux (Meinhardt), Zdeněk Hruška - Christoph Eichhorn (Rüdiger Hoff), Zdeněk Podhůrský - Stefan Bohne (Tom), Jaroslav Horák, Jiří Valšuba, Renata Volfová, Vladimír Kudla, Zbyšek Pantůček a další

Překlad: Lukáš Strašík
Zvuk: Václav Hálek
Produkce: Ivana Prejdová, Miroslav Vitvar
Dialogy a Režie: Martin Velda
Vyrobila: Česká produkční 2000 a.s. pro CET 21 spol. s r.o. v roce 2000
Mark LS

Re: Klaun / Der Clown

Příspěvekod mrx.friend » 07 led 2017 13:58

Zajímavý, jak se třeba Kobra 11 reprízuje od začátku do zblbnutí a tenhle seriál na našich televizích neběžel už kolik let, naposledy snad někdy okolo roku 2000 na Primě, která tehdy, myslím, dodabovala a jako první odvysílala všechny série. Škoda, rozhodně bych si dal repete :)
mrx.friend

Příspěvekod Mark LS » 07 led 2017 14:01

Vždyť přece od 5.1. Klauna od začátku vysílá JOJ Family, díky tomu jsem taky profil založil...
Mark LS

Příspěvekod mrx.friend » 08 led 2017 02:45

Zmátla mě teď ta JOJka - myslel jsem, že Slováky nechytneme, ale zdá se, že ten kanál je běžnou součástí základní výbavy TV stanic. Tak díky za avízo, jak jsem psal - rád si tohle po letech zkouknu znovu :)
mrx.friend

Zpět na Seriály